<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...21 22 23 24 25 ...45 46 47 48 49

#180611 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 15:11 от Rabin, видяно: 113 пъти.
a090a

Не, че няма да си играш, ти НЕ МОЖЕШ да си "играеш" с такива неща като сертификати, публични/частни ключове. Да косиш там с ламповия винтоверт- толкова ти е капацитета, не се напъвай за повече, че ще спукаш някоя аневризма от зор! Некадърна, неграмотна разпрана путка!

Постоянно с такова се занимавам, дори ми плащат за това. За разлика от тебе.

Ти такова нещо не си поискал, бе! Поиска нещо друго, и го получи! За какво квичиш сега? А, защото ти друго не можеш!

Как ли ти се е резтуптяло сърчицето гнусно доносническо "ей сега го спипах тоя кой е, само да му барна сертификата" и... пореден кур в гъза ти! Чепат, с контра! А ти освен, че се надяна, ами и както вика сенсей баце- се въртиш с 200, да го донаместиш!

Щом си достатъчно тъп да се вържеш как ще събличам фирмата - спокойно можеше да си дадеш имената. Май ти се дръпна дебелосерското лайненце, не посмя да отидеш на сборището, да ти видим свинската физиономия.

Виждам, че 30 години след ония сакрални 2 седмици продължаваш ментално да "ни" робуваш. Ми, кой каквото го влече, тъпако! Бесней, ядосвай се, страдай, злобей- колкото накриви някому "фуражката" на времето, толкова и сега ще впечатлиш когото и да било, със или без фуражка. Освен да си докарша някое раково заболяване (не го пожелавам на никого), друго няма какво да стане! Петте стадия на Елизабет Кюблер-Рос. Писах вече, потърси, ограмоти се!

До тогава ще си доброволен роб на собствената си сбъркана мисловна нагласа! Я застани "мирно"! Точно така, добър роб си! За това и прословутата Гана те е гаврила на еднокракови скумове! Айде, "свободн�

Веднъж шапкар - завинаги шапкар. Цял живот мечтае да трови другите, които нищо лошо не са му направили, само го хранят, ранна пенсия, бездънна яма за крадене, и т.н.

#180612 (ツ) a090a
Създадено на 15:12 , видяно: 111 пъти.
Rabin

Беше с дефолтната парола. Обаче си имам едно наум, не беше forward-нат в Нета. Или рутера ми има експлойт, или са ударили някой от 100 те милиона бъгни в Изчадието.

Линукски сървър нямам хакнат, визирам тия дето не са с дефолтна парола. Хем газя със su права, и контейнерите дето ми движат проектите - и те така. Че ме мързи да пренасочвам големите портове.

Ми то като да си подложиш голия задник баш там, дето са се прицелили десетина негри с половин метър паламарки, и после да се чудиш що ходиш наебан! Иначе си спец, админ, програмист. Майтап бе, не си!

#180613 (ツ) a090a
Последно редактирано на 15:17 от a090a, видяно: 107 пъти.
Rabin

Постоянно с такова се занимавам, дори ми плащат за това. За разлика от тебе.

Щом си достатъчно тъп да се вържеш как ще събличам фирмата - спокойно можеше да си дадеш имената. Май ти се дръпна дебелосерското лайненце, не посмя да отидеш на сборището, да ти видим свинската физиономия.

Веднъж шапкар - завинаги шапкар. Цял живот мечтае да трови другите, които нищо лошо не са му направили, само го хранят, ранна пенсия, бездънна яма за крадене, и т.н.

За сметка на това ти казах къде ще съм в петък, ден преди сбирката. Ще дойдеш ли? Хем е по-близо от Пловдив. Тъкмо и ще мога да ти отделя по-специално внимание. Например, да ти проведа малко строева подготовка, че нещо си се разпуснал! После ще те оставя да прекопаеш уловките в краищата на полосата, и за да е съвсем както си свикнал- няма да има и обяд. За теб де, аз ще отскоча до Елин Пелин да хапна нещо. След обяд ще варосваш бордюрите. Как да откажеш на такова предложение!?!?

#180614 (ツ) Rabin
Създадено на 15:17 , видяно: 107 пъти.
a090a

Ми то като да си подложиш голия задник баш там, дето са се прицелили десетина негри с половин метър паламарки, и после да се чудиш що ходиш наебан! Иначе си спец, админ, програмист. Майтап бе, не си!

Наистина не правя нещата по най-добрия начин, знам как трябва да е. Ама Линукс е дуракоустойчив и дори без security updates си бачка с години и без надзор. Каквото не може да се каже за изчадието, дето беше съборило половината летища по света. Щото казали на Гана, че Изчадие е МОДЕРНО!

#180615 (ツ) |
Създадено на 15:18 , видяно: 100 пъти.

Линукс е дуракоустойчив, но понеже козоеба е дурак на квадрат, използва Уиндоус. :)

#180616 (ツ) a090a
Последно редактирано на 15:19 от a090a, видяно: 99 пъти.
Rabin

Наистина не правя нещата по най-добрия начин, знам как трябва да е.

Знаем, знаем...

К'вото- такова! Ако се счупи- ще преинсталираш, може и по няколко (десетки) пъти на ден!

#180617 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 15:24 от Rabin, видяно: 98 пъти.
a090a

За сметка на това ти казах къде ще съм в петък, ден преди сбирката. Ще дойдеш ли? Хем е по-близо от Пловдив. Тъкмо и ще мога да ти отделя по-специално внимание. Например, да ти проведа малко строева подготовка, че нещо си се разпуснал! После ще те оставя да прекопаеш уловките в краищата на полосата, и за да е съвсем, както си свикнал- няма да има и обяд. За теб де, аз ще отскоча до Елин Пелин да хапна нещо. След обяд ще варосваш бордюрите. Как да откажеш на такова предложение!?!

Шапкар долен, дори прокламирам по социалните мрежи, да не ви се отзовават на повиквателните. Мерзавска сган сте, ето, дори не го считаш за грешно, да отровите години и да ограбите всяко младо семейство, с годен здрав мъж. Който е беден де, богатите се откупуваха на овенната комисия да ги пишат НГВС.

Искам целият свят да разбере какви бяха последните години от наборната служба, никога повече да не се поменува за това, а Копейкин дето искаше да го връща следващия парламент може да последва БСП. Тоя път беше на косъм.

Избрал си доброволно най-позорния и омразен занаят, и си кух на гъдулка, да не го осъзнаваш.

Заради клетите ми бойни другарчета го правя, дано клетите ви жени разберат, че глад и кир не ни правят мъже. Правят ви вас военопрестъпници клептомани.

#180618 (ツ) a090a
Последно редактирано на 15:28 от a090a, видяно: 90 пъти.
Rabin

Шапкар долен, дори прокламирам по социалните мрежи, да не ви се отзовават на повиквателните. Мерзавска сган сте, ето, дори не го считаш за грешно, да отровите години и да ограбите всяко младо семейство, с годен здрав мъж. Който е беден де, богатите се откупуваха на овенната комисия да ги пишат НГВС.

Искам целият свят да разбере какви бяха последните години от наборната служба, никога повече да не се поменува за това, а Копейкин дето искаше да го връща следващия парламент може да последва БСП. Тоя път беше на косъм.

Избрал си доброволно най-позорния и омразен занаят, и си кух на гъдулка, да не го осъзнаваш.

Заради клетите ми бойни другарчета го правя, дано клетите ви жени разберат, че глад и кир не ни правят мъже. Правят ви вас военопрестъпници клептомани.

Е ти като получи твоята що не я отсвири? А чинно се яви остриган и с бръсната путка на портала?

Утре ще ми разкажеш повече, докато вземаш "за почест" с лопатата, малко преди да прекопаеш уловките. Като в доброто старо време, а Вагиняк? Потекоха ли ти лигите?

Като един съвременен Христос, ще поемеш гърча заради "бойните другарчета"! Нали?

Или няма да дойдеш? Защото си путка?

#180619 (ツ) Rabin
Създадено на 15:32 , видяно: 83 пъти.
a090a

Е ти като получи твоята що не я отсвири? А чинно се яви остриган и с бръсната путка на портала?

Щото после идете да ни отвлечете като боклуците от Боко Харам. Считате за престъпление, ако откажем да се облечем в азбест, и да живеем точно под радара. 100 киловатови импулси са.

#180620 (ツ) gat3way
Създадено на 15:34 , видяно: 82 пъти.

Беше с дефолтната парола. Обаче си имам едно наум, не беше forward-нат в Нета. Или рутера ми има експлойт, или са ударили някой от 100 те милиона бъгни в Изчадието.

Хаха, нали ти казах бе рабиняк, през некои от нещата които дърпаш от торънтите и инсталираш смело е. То и виндовса ти сигурно по тоя канал е дошъл, сигурно е паднало голямо чудене как е станала тая работа, хаха.

#180621 (ツ) Rabin
Създадено на 15:35 , видяно: 80 пъти.
a090a

Което още веднъж ДОКАЗВА, че ти не си и помирисвал ВВС или ПВО поделение!

Различна режимна категория, различна разкладка... ама от къде да ги знаеш ти тия неща, бидейки презрян КЕЧ-аджия. За това и все с копане на нещо се хвалиш- ту канал за джипарата, ту септична яма. Не разбирам що си недоволен от казармата- ето, дали са ти хората умения да кОпаш. Акъл като нямаш за друго, това и простите мангали го научаваха. И ти в кюпа.

Така че, само "благодаря" можеш да кажеш на командирите си, ония, от "списъка на Шиндлер":)

Кеч нямаше по мое време. А за незнаене в какви условия ни отвличате се казва престъпно нехайство. Ти си за дисцип, не такива като нас.

#180622 (ツ) a090a
Създадено на 15:35 , видяно: 79 пъти.
Rabin

Щото после идете да ни отвлечете като боклуците от Боко Харам. Считате за престъпление, ако откажем да се облечем в азбест, и да живеем точно под радара. 100 киловатови импулси са

Ми така пише в закона, значи така трабва. Или не си съгласен?

Ако не си- защо не отсвири повиквателната?

#180624 (ツ) a090a
Създадено на 15:41 , видяно: 71 пъти.
Rabin

Кеч нямаше по мое време. А за незнаене в какви условия ни отвличате се казва престъпно нехайство. Ти си за дисцип, не такива като нас

О, имаше, имаше! Виж в някоя от предните теми, да не се повтарям. И си записвай!

Апропо, носиш ли си още тефтерчето, както подобава на примерен роб...войник... Вагиняк? А, ще се наказваме! Виждаш ли какъв сериозен житейски смисъл има в това Вагиняците да ги юркат да си носят постоянно тефтерче, гребенче, и какво беше там? Ако си беше в тебе, можеше да си запишеш кой какво ти нарежда... казва, и и нямаше да изпадаш в положението на малоумен, дето трябва по 100 пъти да му се повтаря. Или наистина си малоумен? Утре, като се явиш на Лесново- ще рповерим и вещите за сутришен преглед! Мисли му, ако не си изряден!

Тук е мястото, където Вагиняка отговаря силно и отривисто: "Слушам"! Да чуя, Вагиняк... По силно!

#180625 (ツ) a090a
Създадено на 15:43 , видяно: 68 пъти.
Rabin

А за незнаене в какви условия ни отвличате се казва престъпно нехайство. Ти си за дисцип, не такива като нас

Ми като си толкова ербап, за тия 30 години да беше завел дело! Или нещо те присърбя от към дупарата?

#180626 (ツ) Rabin
Създадено на 16:00 , видяно: 56 пъти.
a090a

Ми като си толкова ербап, за тия 30 години да беше завел дело! Или нещо те присърбя от към дупарата

Гербавите крадци ли ще впечатля?

Виж кога е закрит КЕЧ, малоумник!

Кво пишело в закона - да ни върнете изпосталели? Тъй ли ще стреснем врага, с гладна стачка?

#180627 (ツ) a090a
Създадено на 16:04 , видяно: 53 пъти.
Rabin

Гербавите крадци ли ще впечатля?

Виж кога е закрит КЕЧ, малоумник!

Кво пишело в закона - да ни върнете изпосталели? Тъй ли ще стреснем врага, с гладна стачка

Ама ти само за да впечатлиш някого ли би завел дело? Аз мислех, че свободолюбив дух(ач) като тебе би изкопал земята, само и само да защити свободата. Но си си останал само с изкопите- на помийни ями и от сорта.

Кога е закрти кеча вече писах в другата тема.

#180628 (ツ) Rabin
Създадено на 16:11 , видяно: 46 пъти.
a090a

Ама ти само за да впечатлиш някого ли би завел дело? Аз мислех, че свободолюбив дух(ач) като тебе би изкопал земята, само и само да защити свободата. Но си си останал само с изкопите- на помийни ями и от сорта.

Кога е закрти кеча вече писах в другата тема.

Какво против свободата имаш, шапкарски боклук? Учихте ни на робство, ще посрещнем турците с радост.

#180629 (ツ) |
Създадено на 16:12 , видяно: 40 пъти.

Много е забавно как от повече от 15 години миризливия козоеб дудне колко хубав бил Линукс и колко ужасТен бил Уиндоус, но все още използва омразния Уиндоус. :)

#180630 (ツ) gat3way
Създадено на 16:16 , видяно: 36 пъти.

Рабиняка си го каза: рекламопитещината не е да връзваш на слогани, а да даваш пари, така че това ми изглежда в реда на нещата.

#180631 (ツ) Rabin
Създадено на 16:17 , видяно: 33 пъти.
a090a

О, имаше, имаше! Виж в някоя от предните теми, да не се повтарям. И си записвай!

Ако имаше КЕЧ, би ли се гордял да заточиш 3 инженера с 60 мангала, вреден плосък червей?

0 1 2 3 4 ...21 22 23 24 25 ...45 46 47 48 49

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE