<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...22 23 24 25 26 ...45 46 47 48 49

#180632 (ツ) |
Създадено на 16:24 , видяно: 138 пъти.
gat3way

Рабиняка си го каза: рекламопитещината не е да връзваш на слогани, а да даваш пари, така че това ми изглежда в реда на нещата.

И най-важното, кирилицата работи на Уиндоус. :)

#180633 (ツ) gat3way
Създадено на 16:29 , видяно: 131 пъти.

Тя кирилицата и на линукса си работи ве, просто рабиняка има странен подход към всичко, например вместо да си оправи dual-boot-а, разкача и закача некви дискове и кабеляци там, сигурно и с кирилицата иска да го прави както му е удобно там и оттам тези фрустрации.

#180634 (ツ) a090a
Създадено на 16:31 , видяно: 127 пъти.
Rabin

Какво против свободата имаш, шапкарски боклук? Учихте ни на робство, ще посрещнем турците с радост

Аз нямам нищо против, не четеш ли какво съм писал, или не ти стига мозъка да схванеш какво казвам? За това се чудя ти що си дремАл толкова години и не си попилял МО от съдебни дела? За всичките тия неща дето уж са ти причинили.

Вероятно защото съдебната зала е леко по-различна от никому неивестен форум, в който всеки може да пише каквито простотии му хрумнат. И в зала всяко нещо, което го твърдиш- трябва да го докажеш.

А че си имал робска психика не е заслуга на военните, а на семейството, възпитанието и не на последно място на образованието, поне 18 години преди казарма.

#180635 (ツ) |
Създадено на 16:31 , видяно: 126 пъти.
gat3way

Тя кирилицата и на линукса си работи ве, просто рабиняка има странен подход към всичко, например вместо да си оправи dual-boot-а, разкача и закача некви дискове и кабеляци там, сигурно и с кирилицата иска да го прави както му е удобно там и оттам тези фрустрации.

Тя и на айФона работи кирилицата. Ама за козоеба беше на БДС. :)

#180636 (ツ) waldorf
Създадено на 16:37 , видяно: 122 пъти.
Rabin

Линукски сървър нямам хакнат, визирам тия дето не са с дефолтна парола. Хем газя със su права, и контейнерите дето ми движат проектите - и те така. Че ме мързи да пренасочвам големите портове.

Има ли смисъл да обяснявам, че с демонстрираната досега експертиза въобще няма и да разбереш, че нещо ти е хакнато.

#180637 (ツ) a090a
Последно редактирано на 16:44 от a090a, видяно: 121 пъти.
Rabin

Ако имаше КЕЧ, би ли се гордял да заточиш 3 инженера с 60 мангала, вреден плосък червей

За всеки влак си има пътници, Вагиняк, не си ли чувал?

То не е въпрос на гордост или срам а на необходимост. Ти в редовно бойно поделение щеше да си труп! Сам щеше да си теглиш куршума. За това и са те преместили там, където тази опсаност не съществува. Подецяваш психолозите, а трябва ръцете да им целуваш, че са усетили овреме, че си лабав, и са ти намерили правилното място.

Ако беше мъж на място, нямаше да попаднеш в трудовите поделения. Коментирахме го това, много пъти вече. На нормалните хора им писва да говорят едно и също нещо повече от 2 пъти. Ти ръсиш едни и същи простотии вече 30 години, но ти за това си с репутацията на съдрана некадърна путка.

Виж там припомни си как се изпълняваха строевите действия, че утре да не се излагаш. Ще пусна и камера да те снима, да впечатлиш някой ден Детелинчето ли маргаритката ли, или какъвто там бурен си беше харесал от харема на фараона.

#180638 (ツ) gat3way
Създадено на 17:03 , видяно: 113 пъти.

Бах, то ако не ти хакнат барем един сървър някога, значи ти е беден админския опит ве рабине, не е за хвалене тва.

#180639 (ツ) a090a
Създадено на 17:12 , видяно: 109 пъти.
gat3way

Бах, то ако не ти хакнат барем един сървър някога, значи ти е беден админския опит ве рабине, не е за хвалене тва.

Те докато му го хакнат, и той е преинсталирал. Отново. И отново. Не му работи кирилицата- преинсталирай! Счупен му е хардуера- преинсталирай! Хакнали му нещо- преинсталирай.

Тй че, може и да е прав, по изключение- няма хакнат сървър, щото до половин час е преинсталиран на чисто.

За Windows не важи, обаче. Понеже .iso с което "цака" Били белезниците е от виртуалните кофи за боклук, а там к'вото- такова. Но той и него така "лекува"- преинсталира ли преинсталира.

#180640 (ツ) Rabin
Създадено на 17:15 , видяно: 106 пъти.
a090a

Аз нямам нищо против, не четеш ли какво съм писал, или не ти стига мозъка да схванеш какво казвам? За това се чудя ти що си дремАл толкова години и не си попилял МО от съдебни дела? За всичките тия неща дето уж са ти причинили.

Вероятно защото съдебната зала е леко по-различна от никому неивестен форум, в който всеки може да пише каквито простотии му хрумнат. И в зала всяко нещо, което го твърдиш- трябва да го докажеш.

А че си имал робска психика не е заслуга на военните, а на семейството, възпитанието и не на последно място на образованието, поне 18 години преди казарма

Как се доказва минал глад и излекувана краста, шапкар долен?

#180643 (ツ) |
Създадено на 17:20 , видяно: 101 пъти.
gat3way

Бах, то ако не ти хакнат барем един сървър някога, значи ти е беден админския опит ве рабине, не е за хвалене тва.

То админстването на козоеба е като градинарството му. Много хвалба, малко можене. :)

#180644 (ツ) a090a
Създадено на 18:06 , видяно: 82 пъти.
Rabin

Как се доказва минал глад и излекувана краста, шапкар долен?

Не е моя работа, ти имаш претенции- ти доказваш!

Свидетели?

Медицински документи?

Е, другата страна пък може да противопостави свои доказателства, че става дума за несъстоятелен квичеж на кекаво, разглезано, негодно за нищо, мрънкащо мамино детенце, неспособно да издържа на каквото и да е натоварване, на което цял свят му е виновен за всяка несгода в живота.

Бе я си трайкай, то т'ва съденето не е като реването във форума. Питай и Киро сбъркания.

Апропо, к'во стана с него и запорите му? Много рев, сълзи и сополи бяха, зли погледи през камерата... дай "вътрешно инфо", ти самия беше много ентусиазиран по едно време. Е, не отиде на протеста ли беше, шествие ли беше, ама ти все пак си путка.

#180645 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 18:26 от Rabin, видяно: 76 пъти.
a090a

Не е моя работа, ти имаш претенции- ти доказваш!

Свидетели?

Медицински документи?

Е, другата страна пък може да противопостави свои доказателства, че става дума за несъстоятелен квичеж на кекаво, разглезано, негодно за нищо, мрънкащо мамино детенце, неспособно да издържа на каквото и да е натоварване, на което цял свят му е виновен за всяка несгода в живота.

Страхотни "несгоди", шапкарски боклук. Краста, сране на кръв, рязко отслабване, пушене по 2 кутии на ден. Много мъжествено. Крастата мене ми се размина, ама един сърбеж беше заразил цялата рота, нищо видимо, мина чак година след безумния ви обор.

Какви претенции да имам? Доживот ще разправям каква долна крадлива и нагла сган сте, и да не се явяват по военкомите. Това ми е програма минимум.

;quote |

То админстването на козоеба е като градинарството му. Много хвалба, малко можене. :)

;end quote

Сигур имаш в спалнята рисунка на Нечестивия, с рога и копита, и моя ник под него. Абсолютното зло.

Сеено аз те натисках да се инокулираш, не твоят Урсул да ни въведе пандиз, законът беше влязъл в Австрия, на косъм се размина да няма ефективен медицински холокост. Ще умреш от твоята си глупост, не от Рабиняците. Заплашили го, малодушника, с уволнение, и се нанизал таман 6 пъти. После аз му крив!

#180651 (ツ) |
Създадено на 18:37 , видяно: 63 пъти.

Хахаха, колко изкукал е козоеба…

Никой не ме е заплашвал с уволнение, аз ср ваксинирах още в края на 2020 когато ваксината не беше достъпна за простосмъртните.

#180661 (ツ) a090a
Създадено на 19:12 , видяно: 54 пъти.
Rabin

Страхотни "несгоди", шапкарски боклук. Краста, сране на кръв, рязко отслабване, пушене по 2 кутии на ден. Много мъжествено. Крастата мене ми се размина, ама един сърбеж беше заразил цялата рота, нищо видимо, мина чак година след безумния ви обор.

Какви претенции да имам? Доживот ще разправям каква долна крадлива и нагла сган сте, и да не се явяват по военкомите. Това ми е програма минимум.

;quote |

;end quote

Сигур имаш в спалнята рисунка на Нечестивия, с рога и копита, и моя ник под него. Абсолютното зло.

Сеено аз те натисках да се инокулираш, не твоят Урсул да ни въведе пандиз, законът беше влязъл в Австрия, на косъм се размина да няма ефективен медицински холокост. Ще умреш от твоята си глупост, не от Рабиняците. Заплашили го, малодушника, с уволнение, и се нанизал таман 6 пъти. После аз му крив

Последно, като към завършен идиот:

Крастата и срането на кръв са съответно заболяване (заразно) и тежък симптом на доста сериозен гастроинтестинален проблем, на които ВСЕКИ лекар ще обърне адекватно внимание. Ако си дрискал кръв преди 30 години, сега щеше да си оглозган скелет, без навремнна медицинска помощ.

Ако имаш претенции, че някой те е разболял- адвокат, съд, присъда. До тогава си оставаш едно лапацало, което и на 20 и на 50 си е било и си остава шубелива съдрана лъжлива путка.

И какво? Имаш или нямаш претенции? Шизофрения? Пак не е нечиий друг, а само твой проблем!

До колкото виждам никой, ама никой друг тук не се оплаква за собствените си действия или бездействия, както и от последствията от тях. Само на теб все някой друг ти е виновен. В главата ти е, но ако беше вменяем до сега да си го разбрал.

Така че злобей и бесней, аз ще ти гледам сеира и ще се хиля на безсилието ти.

#180663 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19:17 от Rabin, видяно: 52 пъти.
a090a

Последно, като към завършен идиот:

Крастата и срането на кръв са съответно заболяване (заразно) и тежък симптом на доста сериозен гастроинтестинален проблем, на които ВСЕКИ лекар ще обърне адекватно внимание. Ако си дрискал кръв преди 30 години, сега щеше да си оглозган скелет, без навремнна медицинска помощ.

За кръвта обръщат внимание, за крастата - не.

Ако имаш претенции, че някой те е разболял- адвокат, съд, присъда. До тогава си оставаш едно лапацало, което и на 20 и на 50 си е било и си остава шубелива съдрана лъжлива путка.

Боклуци сте бе, за вас не сме хора. Вие сте архи враг, какъв адвокат, какво право? Червата на плаца, това е право за вас.

И какво? Имаш или нямаш претенции? Шизофрения? Пак не е нечиий друг, а само твой проблем!

Какво значи претенции? Дето не ми плащахте осигуровките, мина по давност.

До колкото виждам никой, ама никой друг тук не се оплаква за собствените си действия или бездействия, както и от последствията от тях. Само на теб все някой друг ти е виновен. В главата ти е, но ако беше вменяем до сега да си го разбрал.

ЧЕ аз каква вина имам да ви гледам свиноподобните мутри? Ти сам си избрал презряната професия, ама за мене беше натрапено, дори за няколко месеца.

Така че злобей и бесней, аз ще ти гледам сеира и ще се хиля на безсилието ти.

Докат съм жив! Мрете в Ада!

#180666 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19:24 от Rabin, видяно: 46 пъти.
a090a

Последно, като към завършен идиот:

Крастата и срането на кръв са съответно заболяване (заразно)

Не беше заразно, става от сухоежбина. Да може вие да дебелеете ние плащахме със инфарктни здравословни проблеми. Не беше изолиран случай.

В "бойното" поделение не помня да съм виждал парче месо. Дали не крадяхте и яйцата, не помня вече.

Мангалите доокраждаха млякото и вафлите. По-зле от затвор!

#180668 (ツ) |
Създадено на 19:28 , видяно: 40 пъти.

Козоеба явно е голям кекавец. Двадесет годишен младеж да се разболява от храна е просто забавно. А още да го помни след 30 години е смешно. :)

#180670 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19:39 от Rabin, видяно: 34 пъти.
|

Козоеба явно е голям кекавец. Двадесет годишен младеж да се разболява от храна е просто забавно. А още да го помни след 30 години е смешно. :)

Правиха експеримент, медицински доказано здрав младеж, го подложиха на строга джънк фууд диета. На 10-тия ден сгъна. Срането на кръв беше разпространено в "елитното" ВВС поделение, и медицински доказано не-заразно. Боклуците ни "лекуваха с препечен хляб и шарена сол.

Смешно е за неграмотен еничер като тебе. Съмнявам се да знаеш значението на дори тази дума.

Как няма да помня, едвам се измъкнахме живи. Макя ти деба проста!

#180673 (ツ) |
Последно редактирано на 19:46 от |, видяно: 26 пъти.

Козоеба пак започна да коментира какви глупости е гледал по теле-визията. :)

Все пак аз също съм бил в казарма, и то във ВВС. Нямах проблеми нито с храненето (не съм кекав), нито с юркането (не съм путка да се шашкам). :)

#180676 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19:56 от Rabin, видяно: 15 пъти.
|

Козоеба пак започна да коментира какви глупости е гледал по теле-визията. :)

Все пак аз също съм бил в казарма, и то във ВВС. Нямах проблеми нито с храненето (не съм кекав), нито с юркането (не съм путка да се шашкам). :)

То и голия свирец е доволен, имало яйца. Низшите духом се задоволяват с елементарни неща.

Това, че сте имали храна не значи, че и ние сме имали. Всъщност, казармата хвалят само най-застреляните дядки. Дето не ви бърка, че сте роби.

0 1 2 3 4 ...22 23 24 25 26 ...45 46 47 48 49

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE