Бедни, честни, горди … и чисти … все неща с които завалийката се пъне тука.
0 1 2 3 4 ...30 31 32 33 34 ...61 62 63 64 65
Бедни, честни, горди … и чисти … все неща с които завалийката се пъне тука.
Ти бе шапкар долен, ти кво направи? Освен да ми отровиш живота.
Чест се пази пред мъже. Вие сте боклуци.
За ушевите ти казах. Мож ли ми обясни шо се мотат с седмици за документ, и то платена бърза поръчка? Инак е месец.
Така е рабине. То си е както бъркането в носа и почесването по гъза - не го правиш само пред някои хора.
Ако бяхте хора да се бях метнал до Мизия, без това се мотам по Орлов мост, там е връзката за третия метродиаметър. Давам му банкнотата и дори може да почерпя бира. Ама сте тъпи парчета, за себе си сте тъпи, застанал с имената си и вика искам да коля гяури. После им отива на интервю.
Хептен с бонуса дето ми доде изневиделица - не ме бъркат парите. ся ще си давам лични данни на разни кримита, че да зареждам крипто, че дяволи. Ама аз го инициирах, не се оплаквам. Ще си платя както съм обещал - но в момента нямам валидна ЛК.
Вий сте прости и ви е лесно, дето викаше гуруто на свиреца. Вика репетирам гол, турил си имената и снимката. После го вземат само за маймунска работа.
Чест се пази най-вече за пред себе си. Децата от малки ги уча, че когато лъжат или мамят, дори и другите да не разберат, ТЕ САМИТЕ ще знаят и ще трябва да живеят с този факт до края на живота си.
Очевидно е, че не е имало кой да научи козоеба на този факт. Израснал е в мангалско семейство.
Това, между другото, беше един от интересните аргументи в книгата "The WEIRDest People...". Guilt vs. shame.
Казах, че ще платя при всички положения, освен ако Евгени не се фръцне и да каже, че неще. Трябват му пари, надявам се да не го направи.
Понеже сте боклуци - и неговия живот усложнявам, с Монеро не може да си плати тока...
Тъпи сте дори да осъзнаете, колко сте тъпи.
Казал бил козоеба... Сякаш имаме доказателство, че думата му струва нещо. Всъщност, имаме МНОГО доказателства, че думата му не струва абсолютно нищо.
Мангал на квадрат.
Дай да видим твойта дума, майкопродавен боклук! Покажи една твоя публикация, покажи 2 реда код, покажи си измисления емулатор. Нищо и половина. Макя ти деба проста!
Аз пък познавам един тип хора, дето и на снимка не ща да ме виждат с тях. Едни такива, дето си просят псуване на майка.
Никога не съм казвал, че ще покажа публикация. За което съм давал дума съм го спазвал. Код съм пускал тук, за разлика от миризливия козоеб.
Той няма как да пусне код, понеже не може да програмира.
Прос си като православна гъба рабинка. Чертата е показвал код.
Ами в момента изглежда яко ти бъркам с хилти в задника! На мен се пада нелеката задача да коригирам камара пропуски в твоето възпитание и знания.
За съжаление, колегите навремето не са се справили както трябва, и ето, че "всички" носим последствията. Ама така е, като "всички" си казват- "абе те в училище ще го оправят", "те в университета ще го оправят", "те в казармата ще го оправят". Пълен провал при тебе!
Нямам какво да науча от провалени шапкарски отрепки.
Кой нищо не може отива милиционер. Ако не го вземат отива при шапкарите.
Пропуснал съм. Нищо смислено не съм видял от него. Панелен таласъм се прави на крали Марко.
Както вече отбеляза Ламби, козоеба игнорира ВСИЧКО което противоречи на халюцинациите му.
Все пак, крилатата фраза на козоеба "ама това са някакви кодове" беше отправена към мен. :)
Рабине, ти си станал като твоя гуру киро запора. Обяснява как тарикат мъж не писка и после прави 5 видеа как го мачкат мракобесните гадове, ама то не него мачкали, а народа понеже той бил част от народа и утре и другите щели да смачкат, ама като дойде утре тоя пак прави видео и пак говори как го мачкали, а другите ги оставя за вдругиден. Накрая обяснява как понеже е изпечен дребен бизнесмен от 90-те не го бъркат запорите и в следващият момент почва да проси пари от глупендерите в пейтриъна че борбата срещу мафията е безмилостно жестока и без помощта на идиницити няма да я спечели.
С кашонарчето сте на 1 акъл, да. Туй за кодовете е извадено от контекст.
Жалко че си тъпанар да вденеш проблема. Без да е осъден му блокират пари и трезори. Не ми е гуру, на акъл е близо до шапкар, аз не понасям робство.
Хаха, рабиняк тва като "без да е осъден е в ареста" или "без да е осъден го накараха да плати гаранция", айде обясни ми пак как не му поемаш глупостите на кирето като сюнгер.
0 1 2 3 4 ...30 31 32 33 34 ...61 62 63 64 65