<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...21 22 23 24 25 ...44 45 46 47 48 49

#180585 (ツ) Rabin
Създадено на 13:23 , видяно: 84 пъти.
gat3way

Хмм може, обаче сега ми стана интересно на кой диск ще го запише - на линукския или на уиндоуския.

Какво да записвам?

#180586 (ツ) gat3way
Създадено на 13:33 , видяно: 82 пъти.

Виндовса 100% му е хакнат, защото рабиняка пребива розовогъзата измет като дърпа пиратски софтуер тъпкан с малуер, обаче за линукса не съм убеден, то кой нормален там хакер ще губи време да му хаква линукса, рабиняка сигурно го ползва за 15 минути месечно така или иначе.

#180587 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13:47 от Rabin, видяно: 75 пъти.
gat3way

Виндовса 100% му е хакнат, защото рабиняка пребива розовогъзата измет като дърпа пиратски софтуер тъпкан с малуер, обаче за линукса не съм убеден, то кой нормален там хакер ще губи време да му хаква линукса, рабиняка сигурно го ползва за 15 минути месечно така или иначе.

Всичко което инсталвам го пробвам на virustotal.com. Много си беше добре на Линукс, там такива кахъри няма, ама ми спряха ъпдейтите за ИИ ИДЕ. Както вървяха нещата тъй внезапно спряха. А Изчадието ме дразни безумно. Почти колкото Вайфоната. Малко още да се опарича и ще вземам голям диск, да ги пускам тия неща на виртуална машина. Мислех на дебелата сървържийница да се местя за постоянно, ама в Туче още не съм се намотал да си туря климатик, много дърпа пущината, и много жега прави. Инак всичко връви мигновено на нея, двойно по-дебела е шината към паметта, и няколко физически процесора с много ядра си казват думата.

#180588 (ツ) gat3way
Създадено на 13:46 , видяно: 72 пъти.

Всичко което инсталвам го пробвам на virustotal.com

Може, те тея дето са го набълбукали и пуснали по торънтите може и да са забравили първо да го минат през virustotal.

#180589 (ツ) Rabin
Създадено на 13:52 , видяно: 70 пъти.
gat3way

Може, те тея дето са го набълбукали и пуснали по торънтите може и да са забравили първо да го минат през virustotal.

62 различни антивирусни, малко трудно е да го залъжеш. Дори линукски вируси лови. Обаче дава фалшиви тревоги.

My picture
https://www.virustotal.com/
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png73677 bytes25.06.2026223c1ba5b9413b90bfefea2027e492c754
#180590 (ツ) Rabin
Създадено на 13:54 , видяно: 65 пъти.
|

Той не вярва на windows за такива неща. Като се има предвид колко е некадърен обаче, съм сигурен че и Линукса и Уиндоуса му са хакнати.

Банкирането ми е на Линукс, да. На отделен диск. Затуй ми е разправия да си зареждам картата, ся да тествам един хардуер и ще ви доде и на вас реда, да си разплатя вересиите. Въпрос на чест за мен е, не за боклуци като вас.

#180591 (ツ) gat3way
Последно редактирано на 13:58 от gat3way, видяно: 64 пъти.

Хаха, да, щом шейсетеикусур антивирусни не са го открили, значи няма никакъв шанс някой да заработва на гърба на рабинизма. За да ти е мирна главата обаче, приеми че ти излиза по-евтино, отколко да си го купиш тва къде си го дръпнал и готово, пак си на далавера. То ако имаше как да ти излезе по-скъпо, вече да си получил оня страшния екран с "прати ми крипто на ей тоя адрес или нема си видиш повече файловете" и щеше на момента да провериш как стоят нещата с борсите, не като сега да се лизгяриш два месеца и нещо.

#180593 (ツ) a090a
Създадено на 14:15 , видяно: 59 пъти.
Рабин

Имам списък на всички шапкари в поделението, дето ми отровиха младините. Искам да видя нашия тукашния, да не го познавам лично. Инак е прав, че данъчна декларация няма да му изпратя. Много добре знам за крипто ключовете, ама ако си хоства някъде ключа ще го видя кой е. Дано дойде на запивката, да му видя муцуната освинена. Всичкото шапкар приличаше на свиня, с единични изключения. Дето потвърждават правилото. Дебелееха за сметка на нашето изпосталяване, върнах се от обора им като от Освиенцим.

Клеха ме в дълг и чест, да ни завъдят краста, да ни смъкнат по 15 килограма (аз не съм дебел и нямам нужда), и да ни турят 4-ма инженера с 60 мангала, повечето от тях пандизчии.

"4-ма инженера с 60 мангала, повечето от тях пандизчии"- това означава точно каквото предположих- че си служил в някое подразделение на строителни войски или КЕЧа! А за да попадне там "инженер, с диплома колкото портала", трябва да е бил определен като тотално ненадежден, лабав психически, некадърен дори връзките на обувките си да върже, абе на кратко тъп мангал! А щом аверите ти са били и пандизчии- какво по-сериозно доказателство за горното! Виждаш ли, психолозите съвсем правилно са те определили що за типче си, и са ти намерили подходящото място.

Тоест, няма начин да си служил във ВВС, ерго, няма как да ме познаваш!

За съжаление, едва ли ще мога да дойда на 27-ми: внучката ми има рожден ден, и... въпрос на приоритети!

То се видя колко знаеш... Какво очакваше да видиш в частния ключ? Който между другото не разпозна, въпреки, че буквално ти го заврях в муцуната! Всякакви увъртания са излишни- "гол стринг" било... Къде се бил хоствал ключа... Неграмотник!

Както се вижда и от първото изречение, което ти пратих заедно с ключа- нито съм очаквал от теб да пратиш нещо, нито даже да съумееш да използваш ключа! 100% попадение! Даже 200, защото и двете предположения се оказаха напълно верни! Но то пък в твоя случай как може човек да сгреши- путка с хронична вагиноза, лъжлива, технически неграмотна, но душеща за всякаква персонална информация, манталитет на шибан доносник! Като ти видях отговорите, чак се изкушавах да регна на бързо един домейн, и да му взема летс енкрипт сертификат, и да ти пратя ключа от него. Даже евтинко щях да го взема

Имаше и по 0.60-0.90 цента, но ти заслужаваш нещо повече, стига цял живот на евтиния си карал.

А тоя "списък", дето си го имаш от 30 години каква работи ти свърши за това време? Това ли ще завещаеш на наследнците си? Ох, извинявай... вярно, че ти преки наследници нямаш.

#180594 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14:19 от Rabin, видяно: 58 пъти.
gat3way

Хаха, да, щом шейсетеикусур антивирусни не са го открили, значи няма никакъв шанс някой да заработва на гърба на рабинизма. За да ти е мирна главата обаче, приеми че ти излиза по-евтино, отколко да си го купиш тва къде си го дръпнал и готово, пак си на далавера. То ако имаше как да ти излезе по-скъпо, вече да си получил оня страшния екран с "прати ми крипто на ей тоя адрес или нема си видиш повече файловете" и щеше на момента да провериш как стоят нещата с борсите, не като сега да се лизгяриш два месеца и нещо.

За важните неща си имам бакъп, при това в различни населени места. Да, и да си купиш продукта пак не е гаранция, че е чист. Почти всички се лигавят с онлайн инсталатор, самИят той е чист, ама кво ти качва в последствие не е ясно. Аз лично съм писал подобни мизерии, поменувал съм. Няма отърване от демотивиран погромист.

Реално ако изволнят ганорника печалбата ще е двойна. Няма да има кой да пречи на робите да си вършат работата, и няма да плащат заплати на дразнещите клявки мисирки.

#180595 (ツ) a090a
Създадено на 14:27 , видяно: 53 пъти.

Искам истински електрически подпис дето важи пред електрическото правителство. Не се изпитваме дали шапкарчето може да пита ЧатГПТ как се генерира това.

Аааааа, това го нямаше в условието! Твоето условие, btw!

Ти, лично, собственоръчно, поиска точно това, което получи!

Показвам:

А и вече ти отговорих с предния ми пост. Като ти дам widely trusted certificate от let's encrypt, в който пак мога да си сложа каквито искам полета, и в DNS name сочи към току що регистриран домейн за по-малко от 2 пари, какво? Пак ще има да се пулиш на "голия стринг", щото то принципна разлика няма, ама ти от къде да ги знаеш тия работи, неука путко!

#180596 (ツ) gat3way
Създадено на 14:28 , видяно: 53 пъти.

Хм, не знам, някой навремето (май johnfound) разправяше че важните неща нямат нужда от бекъп, сега като се замисля може и да е бил прав.

#180597 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14:34 от Rabin, видяно: 53 пъти.
a090a

"4-ма инженера с 60 мангала, повечето от тях пандизчии"- това означава точно каквото предположих- че си служил в някое подразделение на строителни войски или КЕЧа! А за да попадне там "инженер, с диплома колкото портала", трябва да е бил определен като тотално ненадежден, лабав психически, некадърен дори връзките на обувките си да върже, абе на кратко тъп мангал! А щом аверите ти са били и пандизчии- какво по-сериозно доказателство за горното! Виждаш ли, психолозите съвсем правилно са те определили що за типче си, и са ти намерили подходящото място.

Тоест, няма начин да си служил във ВВС, ерго, няма как да ме познаваш!

ВВС е пълна кочина, там по времето на баща ти можело е да значи нещо, новото хилядолетие ВВС е глад, краста, кир и мизерия. Хем действащо летище бяхме, не просто писта. Квото не сте отмъкнали вие за кръчмите си - минава мангустата, отмъква млякото и вафлата, викаха му "валат". После вика "гошаците да ми едат хуя". Все ме мързи да опиша нечовешката мизерия, в която ме бяхте отвлекли, и ме карахте да се кълна в това.

За съжаление, едва ли ще мога да дойда на 27-ми: внучката ми има рожден ден, и... въпрос на приоритети!

Ех, няма да ти видим свинеподобната морда...

То се видя колко знаеш... Какво очакваше да видиш в частния ключ? Който между другото не разпозна, въпреки, че буквално ти го заврях в муцуната! Всякакви увъртания са излишни- "гол стринг" било... Къде се бил хоствал ключа... Неграмотник!

Дори не съм си играл да го отварям, щото си мерзавец и предварително ми е ясно какви ще ги свършиш. Ся уча за едни сертификати, не ми се занимава с тъпанари.

Както се вижда и от първото изречение, което ти пратих заедно с ключа- нито съм очаквал от теб да пратиш нещо, нито даже да съумееш да използваш ключа! 100% попадение! Даже 200, защото и двете предположения се оказаха напълно верни! Но то пък в твоя случай как може човек да сгреши- путка с хронична вагиноза, лъжлива, технически неграмотна, но душеща за всякаква персонална информация, манталитет на шибан доносник! Като ти видях отговорите, чак се изкушавах да регна на бързо един домейн, и да му взема летс енкрипт сертификат, и да ти пратя ключа от него. Даже евтинко щях да го взема

Правилно предположи, нищо няма да ти пратя, щото се лигавиш и не пращаш КЕП ли се казва, официален ел. подпис, валидиран в НАП или който там.

Имаше и по 0.60-0.90 цента, но ти заслужаваш нещо повече, стига цял живот на евтиния си карал.

Дреме ми на гъза. Колкото по-квичите, толкова по ме радва.

А тоя "списък", дето си го имаш от 30 години каква работи ти свърши за това време? Това ли ще завещаеш на наследнците си? Ох, извинявай... вярно, че ти преки наследници нямаш.

Поне да знам дали си лично отговорен, да натикате завършили магистри, с напълно неграмотни мангали, буквално не можеха да си напишат името. Аз само 2 седмици бях в това, тия бойни другарчета дето останаха заприличаха на сенки. Единия бутна масло. Няма оправия с 60 мангала, озлобени паразити, като тебе смятаха, че сме им длъжни доживот.

Доживот ще ви сипвам, паразити долни, пишман робовладелци. Хем години от живота ми отмъкнахте, хем парите за семейство. Гниди проклети. Горете в Ада!

#180598 (ツ) a090a
Създадено на 14:34 , видяно: 49 пъти.
Rabin

Ти знаеш ли как се криптират файлове, макя ти проста? На хартишка ли ще го разпишеш, като на интервю?

Шапкарчето е нагла сган, ако е от виновниците дето ни натикаха да живеем у мангусарника то искам да го знам това. Няма да им го простя докат съм жив.

Искам, искам, искам...

Не си ли гледал култовия филм „Маргарит и Маргарита“ (1989 г.) на режисьора Николай Волев.

Спомняш ли си култовата реплика „За да получиш, първо трябва да дадеш!“

Тя се изрича от другаря Неризанов (в бруталното и гениално изпълнение на актьора Рашко Младенов) – циничния, корумпиран и властен партиен шеф.

Ти така образно ме представаш като някаква негова реинкарнация, че просто няма как да не ти кажа същото- дай твоите данни, и веднага след като ги сверя за автентичност ще получиш и моите! Иначе утре, петък, 26-юни-2026 в 8 часа ще съм на летището в Лесново, ако искаш лично да ми предадеш нещо- заповядай. Питай за Iron, това ми беше личната позивна едно време, още ми седят баджовете на летателния гащеризон.

#180599 (ツ) |
Създадено на 14:35 , видяно: 49 пъти.
gat3way

Виндовса 100% му е хакнат, защото рабиняка пребива розовогъзата измет като дърпа пиратски софтуер тъпкан с малуер, обаче за линукса не съм убеден, то кой нормален там хакер ще губи време да му хаква линукса, рабиняка сигурно го ползва за 15 минути месечно така или иначе.

Е нали му бяха хакнали Оринфж Пайя

#180600 (ツ) Rabin
Създадено на 14:38 , видяно: 48 пъти.
a090a

Аааааа, това го нямаше в условието! Твоето условие, btw!

Ти, лично, собственоръчно, поиска точно това, което получи!

Показвам:

А и вече ти отговорих с предния ми пост. Като ти дам widely trusted certificate от let's encrypt, в който пак мога да си сложа каквито искам полета, и в DNS name сочи към току що регистриран домейн за по-малко от 2 пари, какво? Пак ще има да се пулиш на "голия стринг", щото то принципна разлика няма, ама ти от къде да ги знаеш тия работи, неука путко

Надявах се да ми пратиш хостван подпис, бидейки тъп шапкар. Ама се изучил да пита ИИ как да си направи нов сертификат, дето не става за бърсане на гъза.

Между другото ВВС е по-зле от кашимерията. Ейна, голия свирец е доволен, поне не са гладували. Вие, мерзавци, ни държахте на сухоежбина, да правим оборот на лафките. Кифлите бяха супер, дума да няма, ама едно дето не си видяхме 15-те лева месечно, друго, че ми източихте всички семейни спестявания, а момата беше и на квартира. Кво ви дреме, нали си имате ведомствени жилища... Да ми се лендзиш и кекериш как съм бил с мангалите, при все, че такива като тебе го направиха, не е по наша вина.

#180601 (ツ) Rabin
Създадено на 14:42 , видяно: 42 пъти.
a090a

Искам, искам, искам...

Нищо не искам от вас бе кърлежи, вие искате от мен, ейна в нашия блок тръгнали да търсят наборите на военен отчет. Малко ни отровихте младините, като не ви стиска да кърлежувате младите, пробвате ПАК да издевателствате над нас.

Не си ли гледал култовия филм „Маргарит и Маргарита“ (1989 г.) на режисьора Николай Волев.

Спомняш ли си култовата реплика „За да получиш, първо трябва да дадеш!“

Тя се изрича от другаря Неризанов (в бруталното и гениално изпълнение на актьора Рашко Младенов) – циничния, корумпиран и властен партиен шеф.

Не съм го гледал.

Ти така образно ме представаш като някаква негова реинкарнация, че просто няма как да не ти кажа същото- дай твоите данни, и веднага след като ги сверя за автентичност ще получиш и моите! Иначе утре, петък, 26-юни-2026 в 8 часа ще съм на летището в Лесново, ако искаш лично да ми предадеш нещо- заповядай. Питай за Iron, това ми беше личната позивна едно време, още ми седят баджовете на летателния гащеризон.

Ей ся хуквам за Лесново, само да се прибера от дуела с голия свирец. Само ще търча да се занимавам с мерзавци, всеки поотделно.

#180606 (ツ) Rabin
Създадено на 15:03 , видяно: 26 пъти.
|

Е нали му бяха хакнали Оринфж Пайя

Беше с дефолтната парола. Обаче си имам едно наум, не беше forward-нат в Нета. Или рутера ми има експлойт, или са ударили някой от 100 те милиона бъгни в Изчадието.

Линукски сървър нямам хакнат, визирам тия дето не са с дефолтна парола. Хем газя със su права, и контейнерите дето ми движат проектите - и те така. Че ме мързи да пренасочвам големите портове.

#180607 (ツ) a090a
Създадено на 15:05 , видяно: 25 пъти.
Rabin

Дори не съм си играл да го отварям, щото си мерзавец и предварително ми е ясно какви ще ги свършиш. Ся уча за едни сертификати, не ми се занимава с тъпанари.

Не, че няма да си играш, ти НЕ МОЖЕШ да си "играеш" с такива неща като сертификати, публични/частни ключове. Да косиш там с ламповия винтоверт- толкова ти е капацитета, не се напъвай за повече, че ще спукаш някоя аневризма от зор! Некадърна, неграмотна разпрана путка!

Правилно предположи, нищо няма да ти пратя, щото се лигавиш и не пращаш КЕП ли се казва, официален ел. подпис, валидиран в НАП или който там.

Ти такова нещо не си поискал, бе! Поиска нещо друго, и го получи! За какво квичиш сега? А, защото ти друго не можеш!

Как ли ти се е резтуптяло сърчицето гнусно доносническо "ей сега го спипах тоя кой е, само да му барна сертификата" и... пореден кур в гъза ти! Чепат, с контра! А ти освен, че се надяна, ами и както вика сенсей баце- се въртиш с 200, да го донаместиш!

Доживот ще ви сипвам, паразити долни, пишман робовладелци. Хем години от живота ми отмъкнахте, хем парите за семейство. Гниди проклети. Горете в Ада!

Няма оправия с 60 мангала, озлобени паразити, като тебе смятаха, че сме им длъжни доживот.

Виждам, че 30 години след ония сакрални 2 седмици продължаваш ментално да "ни" робуваш. Ми, кой каквото го влече, тъпако! Бесней, ядосвай се, страдай, злобей- колкото накриви някому "фуражката" на времето, толкова и сега ще впечатлиш когото и да било, със или без фуражка. Освен да си докарша някое раково заболяване (не го пожелавам на никого), друго няма какво да стане! Петте стадия на Елизабет Кюблер-Рос. Писах вече, потърси, ограмоти се!

До тогава ще си доброволен роб на собствената си сбъркана мисловна нагласа! Я застани "мирно"! Точно така, добър роб си! За това и прословутата Гана те е гаврила на еднокракови скумове! Айде, "свободно"!

#180609 (ツ) |
Създадено на 15:09 , видяно: 22 пъти.

Да коригирам неграмотния козоеб. Той няма Линукс компютър, който ЗНАЕ, че е хакнат. А че е хакнат е ясно. Дори може би от някои хора от този форум. :)

#180610 (ツ) a090a
Създадено на 15:10 , видяно: 21 пъти.
Rabin

Надявах се да ми пратиш хостван подпис, бидейки тъп шапкар. Ама се изучил да пита ИИ как да си направи нов сертификат, дето не става за бърсане на гъза.

Между другото ВВС е по-зле от кашимерията. Ейна, голия свирец е доволен, поне не са гладували. Вие, мерзавци, ни държахте на сухоежбина, да правим оборот на лафките. Кифлите бяха супер, дума да няма, ама едно дето не си видяхме 15-те лева месечно, друго, че ми източихте всички семейни спестявания, а момата беше и на квартира. Кво ви дреме, нали си имате ведомствени жилища... Да ми се лендзиш и кекериш как съм бил с мангалите, при все, че такива като тебе го направиха, не е по наша вина.

Което още веднъж ДОКАЗВА, че ти не си и помирисвал ВВС или ПВО поделение!

Различна режимна категория, различна разкладка... ама от къде да ги знаеш ти тия неща, бидейки презрян КЕЧ-аджия. За това и все с копане на нещо се хвалиш- ту канал за джипарата, ту септична яма. Не разбирам що си недоволен от казармата- ето, дали са ти хората умения да кОпаш. Акъл като нямаш за друго, това и простите мангали го научаваха. И ти в кюпа.

Така че, само "благодаря" можеш да кажеш на командирите си, ония, от "списъка на Шиндлер":)

0 1 2 3 4 ...21 22 23 24 25 ...44 45 46 47 48 49

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE