Рабиняк, ами ако носи телефон и те снима?
Викаш - щях да си пратя данъчната декларация, на шапкарския мерзавец? Дето смята, че ми е дълг и чест и мъжество, да ни вземат здрави прави, да си оставим семействата, да гладуваме, че те да се освинват? Макя ти деба проста!