<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...20 21 22 23 24 ...43 44 45 46 47 48 49

#180559 (ツ) gat3way
Създадено на 11:20 , видяно: 125 пъти.

Дано дойде на запивката, да му видя муцуната освинена.

Рабиняк, ами ако носи телефон и те снима?

#180560 (ツ) Rabin
Създадено на 11:29 , видяно: 122 пъти.
|

Тоя номер "знаех, ама нарочно казах друго" отдавна вече не минава. Козоеба е доказано напълно неграмотен горкия. :)

А това че пази имената на някакви случайни хора, които е срещнал преди 30 години не е изненадващо, все пак от малък е доносник.

Викаш - щях да си пратя данъчната декларация, на шапкарския мерзавец? Дето смята, че ми е дълг и чест и мъжество, да ни вземат здрави прави, да си оставим семействата, да гладуваме, че те да се освинват? Макя ти деба проста!

#180563 (ツ) |
Последно редактирано на 11:37 от |, видяно: 117 пъти.

А, че козоеба лъже постоянно е ясно. Но горкия не знаеше, че няма нужда да си качваш публичния ключ някъде за да може някой да криптира файлове с него.

Където и да го пипнеш, изгнило :)

#180564 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 11:43 от Rabin, видяно: 114 пъти.
|

А, че козоеба лъже постоянно е ясно. Но горкия не знаеше, че няма нужда да си качваш публичния ключ някъде за да може някой да криптира файлове с него.

Където и да го пипнеш, изгнило :)

Аз съм си генерирал ключове още преди да еба макя ти проста. Искам имената на мерзавеца, не нещо генерирано наколенки. Примерно електрически подпис, дето важи пред НАП.

п.с. PGP Disk ползвам от миналия век още. Като нахлуят ушевите свине в завода - с една клавишна комбинация си разкачам криптирания диск, и да го духат. Както майка ти.

#180565 (ツ) |
Създадено на 11:43 , видяно: 110 пъти.

Като се има предвид, че козоеба не е ебал никакви майки, този аргумент изобщо не звучи толкова силно колкото козоеба халюцинира.

Може да е следвал някакви инструкции и да е генерирал ключове, мангала, но фактите показват, че си няма идея как работи криптирането.

Съвсем нормално е, той не разбира от компютри.

#180566 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 11:53 от Rabin, видяно: 97 пъти.
|

Като се има предвид, че козоеба не е ебал никакви майки, този аргумент изобщо не звучи толкова силно колкото козоеба халюцинира.

Може да е следвал някакви инструкции и да е генерирал ключове, мангала, но фактите показват, че си няма идея как работи криптирането.

Съвсем нормално е, той не разбира от компютри.

Инсталирам https сертификата на сървърите на клиентите, ама инак нямам идея, да. Искам шапкара да ми покаже електрически подпис, не да ми генерира нещо на конзолата, и да мисли, че съм тъп като него.

Он се лови на сенкя от бастун във вана, мисли, че сме като него с 1 мозъчна гънка, от фуражката.

#180567 (ツ) |
Създадено на 11:55 , видяно: 93 пъти.
gat3way

Това в интерес на истината не е съвсем вярно обаче, така го обясняват де защото е по-лесно да спестят една подробност и да не възниква неизбежния въпрос покрай нея, но това което става наистина е че това което го пращаш никога не се криптира с публичния ключ. Вместо това се генерира рандом ключ за симетрична криптография, и само той се криптира с публичния, после с тоя рандом ключ се криптира всичко останало и на тоя отсреща му се праща криптирания рандом ключ за симетричната криптография плюс останалото дето е криптирано с него. И обикновено обяснението е "защото асиметричната криптография е мноооооого бавна" което верно е било така навремето кога са ги мислили тея работи, ама ако сме реалисти в днешно време това е малко нелепо, колко да е голям един мейл че това да е проблем, обикновено не пращаш два терабайта видео, пращаш неколко килобайта мейл там, айде да е малко повече с некакви атачмънти, пак е нищо работа, днешният хардуер е с порядъци по-бърз отколкото преди 30 години, но въпреки тва упорито обясняват "щото е много бавно". А истината е по-прозаична, за да я направиш тая асиметрична криптография да работи за произволни съобщения с променлива дължина, треа помислиш много внимателно как да стане тва за да не се издънят нещата, защото те исторически са се издънвали дори и само за "да криптираш просто един симетричен ключ", е ама за произволно дълго съобщение могат да се издънят по още много други начини, тя дори симетричната криптография исторически се е дънила при "криптиране на произволно дълги съобщения", затва има емнайсе режима и една част от тях са "НИКОГА НЕ ПОЛЗВАЙ ТВА", е навремето не са искали да си блъскат излишно главата с такива глупави проблеми и им е било по-лесно да кажат "еми то и без тва е много бавно, какъв е смисъла", та така до ден днешен това оправдание минава и повечето хора наивно го вярват това, но истинската причина е друга.

Хмм, знаех че се използват симетрични ключове за криптиране на сесии, но не знаех, че се използват за криптиране на единични файлове.

#180568 (ツ) |
Последно редактирано на 11:58 от |, видяно: 91 пъти.

Е, оказа се, че "шапкаря" е по-умен от глупавия козоеб и демонстрира за пореден път пълната неграмотност на изкукалия доносник. :)

Ако не беше тъп като галош, козоеба щеше да знае каква е разликата между електронен подпис и криптиране на файл и че въпреки че и за двете се използват асиметрични ключове, те се използват по различен начин. Затова за подпис публичния ключ е добре да е регистриран някъде, а за криптиране изобщо не е нужно.

#180571 (ツ) Rabin
Създадено на 12:13 , видяно: 82 пъти.
|

Е, оказа се, че "шапкаря" е по-умен от глупавия козоеб и демонстрира за пореден път пълната неграмотност на изкукалия доносник. :)

Ако не беше тъп като галош, козоеба щеше да знае каква е разликата между електронен подпис и криптиране на файл и че въпреки че и за двете се използват асиметрични ключове, те се използват по различен начин. Затова за подпис публичния ключ е добре да е регистриран някъде, а за криптиране изобщо не е нужно.

Искам истински електрически подпис дето важи пред електрическото правителство. Не се изпитваме дали шапкарчето може да пита ЧатГПТ как се генерира това.

Макя ти прОстата - от гъза - фОстата!

#180572 (ツ) |
Създадено на 12:15 , видяно: 76 пъти.

И за какво му е на козоеба "истински електронен подпис"? А, вярно, защото не знае как се криптпрат файлове. :)

#180573 (ツ) gat3way
Създадено на 12:25 , видяно: 72 пъти.

Не искаше ли публичен ключ ве рабине?

#180574 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 12:27 от Rabin, видяно: 70 пъти.
|

И за какво му е на козоеба "истински електронен подпис"? А, вярно, защото не знае как се криптпрат файлове. :)

Файлове съм криптирал още преди майка ти да ми направи първата свирка.

Искам имената на наглото шапкарче. А че няма да му изпратя инфо дори тъпак като него го схвана.

#180575 (ツ) |
Създадено на 12:32 , видяно: 66 пъти.

Това, че козоеба е криптирал файлове не означава че знае как се криптират файловете. Това би трябвало да е ясно дори на тъпак като него. :)

А че е гнусен доносник и все търси да научи лична информация за другите е пределно ясно. И това е дори по-гнусно от това, че е путка и не си плаща облозите.

#180576 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 12:45 от Rabin, видяно: 56 пъти.
|

Това, че козоеба е криптирал файлове не означава че знае как се криптират файловете. Това би трябвало да е ясно дори на тъпак като него. :)

А че е гнусен доносник и все търси да научи лична информация за другите е пределно ясно. И това е дори по-гнусно от това, че е путка и не си плаща облозите.

Ти знаеш ли как се криптират файлове, макя ти проста? На хартишка ли ще го разпишеш, като на интервю?

Шапкарчето е нагла сган, ако е от виновниците дето ни натикаха да живеем у мангусарника то искам да го знам това. Няма да им го простя докат съм жив.

#180577 (ツ) |
Създадено на 12:54 , видяно: 51 пъти.

Знам достатъчно за да ми е ясно че публичния ключ не трябва да е регистриран никъде. Нещо което мангалчето не знаеше.

А че е гнусен козоеб, който търси лична информация за другите е нормално. Все пак, той е един от най-противните индивиди които могат да съществуват. Подобни доносници съм срещал и на живо в резервата.

#180578 (ツ) |
Създадено на 12:56 , видяно: 50 пъти.
gat3way

Рабиняк, ами ако носи телефон и те снима?

Той няма да отиде на срещата, надява се участниците да си направят селфи и да го пуснат тук. После ще го запише на криптирания диск до откраднатия от работодателите си софтуер и ще потрива доволно ръце.

Все пак, козоеба не е само Плюшкин в реалния свят, той е и електронен Плюшкин. :)

#180581 (ツ) Rabin
Създадено на 13:12 , видяно: 39 пъти.
|

Знам достатъчно за да ми е ясно че публичния ключ не трябва да е регистриран никъде. Нещо което мангалчето не знаеше.

А че е гнусен козоеб, който търси лична информация за другите е нормално. Все пак, той е един от най-противните индивиди които могат да съществуват. Подобни доносници съм срещал и на живо в резервата.

Знаех бе боклук, животът ти по-поносим ли става, като се самозалъгваш, че нещо не знам? Залъгвай се, ама майка ти я плющи цялото гето, щото само тя не разбра, че левчетата вече не важат.

#180582 (ツ) gat3way
Създадено на 13:13 , видяно: 38 пъти.

Хмм може, обаче сега ми стана интересно на кой диск ще го запише - на линукския или на уиндоуския.

#180583 (ツ) |
Създадено на 13:21 , видяно: 34 пъти.

Козоеба продължава да лъже :)

#180584 (ツ) |
Създадено на 13:22 , видяно: 31 пъти.
gat3way

Хмм може, обаче сега ми стана интересно на кой диск ще го запише - на линукския или на уиндоуския.

Той не вярва на windows за такива неща. Като се има предвид колко е некадърен обаче, съм сигурен че и Линукса и Уиндоуса му са хакнати.

0 1 2 3 4 ...20 21 22 23 24 ...43 44 45 46 47 48 49

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE