<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...19 20 21 22 23 ...39 40 41 42 43

#180464 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 10:58 от Rabin, видяно: 79 пъти.
Евлампи

Кое от 'Казвай място и време' не разбираш :)

ПП За да не изпадаме в глупави философщини ето ти моето предложение за време и място - събота в даяната в пливдив, тъкмо Реба и Палавров са местни и ще кажат някое подходящо място където да се млатиме до припадък

Изберете го в Резово, или в Гърция още по-добре. Честно, ако няма да снимате дори съм навит да дойда. Ама сте тъпи на гьонове и не разбирате кво ви проказвам. 10 живота да мъкнеш кашони пак няма да вденеш.

a090a

Кой сертификат ти трябва, неука путко?

Публичния ти ключ. Учений шапкаре. Дървено железо!

#180469 (ツ) waldorf
Създадено на 11:38 , видяно: 63 пъти.
Евлампи

Кое от 'Казвай място и време' не разбираш :)

ПП За да не изпадаме в глупави философщини ето ти моето предложение за време и място - събота в даяната в пливдив, тъкмо Реба и Палавров са местни и ще кажат някое подходящо място където да се млатиме до припадък

Даяната е отчасти в едно старо бомбо убежище - идеално за заравяне на Рабиняци с разбити в бурдюра глави rofl

#180470 (ツ) waldorf
Създадено на 11:41 , видяно: 62 пъти.
Rabin

Честно, ако няма да снимате дори съм навит да дойда.

Абе я си стой дето си - ще вземеш да додеш и като те гледам къф си нарцис няма да може да ти се вземе думата и ще трябва цял ден да ти слушаме простащините ...

#180472 (ツ) |
Създадено на 11:43 , видяно: 59 пъти.
waldorf

Абе я си стой дето си - ще вземеш да додеш и като те гледам къф си нарцис няма да може да ти се вземе думата и ще трябва цял ден да ти слушаме простащините ...

Хех, козоеба НИКОГА не би дошъл. :) Той просто си халюцинира както халюцинира, че ще си плати облога или ще направи колайдъра.

Само не знам дали си вярва на халюцинациите или не.

#180473 (ツ) gat3way
Последно редактирано на 11:52 от gat3way, видяно: 55 пъти.

Вие подхвърляйте такива идеи, щом ви се чете няколко дни за скъсани ремъци, изпърдяни горивни помпи и какви ли не теоретични повреди в жипари нов внос.

#180475 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 11:58 от Rabin, видяно: 51 пъти.
waldorf

Абе я си стой дето си - ще вземеш да додеш и като те гледам къф си нарцис няма да може да ти се вземе думата и ще трябва цял ден да ти слушаме простащините ...

Напротив, повече слушам, приказвам на минимума. Много ме дразнят дрънкала, тип "разрушител на компания".

gat3way

Вие подхвърляйте такива идеи, щом ви се чете няколко дни за скъсани ремъци, изпърдяни горивни помпи и какви ли не теоретични повреди в жипари нов внос.

Нямам проблеми с техническото обслужване. Правя блокировка, да не може да запали ако не знаеш как, и блокировката остана в София. Ся и аз не мога да го задвижа.

#180488 (ツ) a090a
Последно редактирано на 13:06 от a090a, видяно: 42 пъти.

Публичния ти ключ. Учений шапкаре. Дървено железо!

Не, че знаеш как да го ползваш, или че ще пратиш нещо, но ето, да не кажеш после, че не си държа на думата- пращам, заповядай!

-----BEGIN CERTIFICATE-----

MIIDrjCCApagAwIBAgIQJuEFOyhxULRE9J6ewxVFfDANBgkqhkiG9w0BAQsFADBc

MQswCQYDVQQGEwJCRzEOMAwGA1UECgwFQkdERVYxDTALBgNVBAsMBEZSRUUxHjAc

BgkqhkiG9w0BCQEWD2EwOTBhQHlhaG9vLmNvbTEOMAwGA1UEAwwFYTA5MGEwHhcN

MjYwNjI0MTIxODU4WhcNMjgwNjI0MTIxODU4WjBcMQswCQYDVQQGEwJCRzEOMAwG

A1UECgwFQkdERVYxDTALBgNVBAsMBEZSRUUxHjAcBgkqhkiG9w0BCQEWD2EwOTBh

QHlhaG9vLmNvbTEOMAwGA1UEAwwFYTA5MGEwggEiMA0GCSqGSIb3DQEBAQUAA4IB

DwAwggEKAoIBAQDbWCPfyA2aRz6i3eWM8mRNh+d7CL+C/tRO6AnKU+VLn91pmN6m

YRKztV83Rl0G04y4YEt/ZVjbG1Hy17o5mmTGJ35smoA+QKAnUZRz95W4wjcNYMNU

7X24flNqZhFYkMzpWK55bqVxFkuqpaNu7u9BcOz4OH8GOfLvZLqebtohMfw6rY+j

LNKDnkfrxAy4niZgNQSxnMKVjCHbO3wriIb2g5IujMzVq+d1ZNpoNnNhH4IjjQab

velehyhwQfPMs14BsXA2PHEhbgzzDW8LOJPSAW0VHRyIblI2/erWA0nKMBIditEh

9BpcKLly1JmgK+xRpz8Ys2hVUwRLKWY4CwXlAgMBAAGjbDBqMA4GA1UdDwEB/wQE

AwIFoDAdBgNVHSUEFjAUBggrBgEFBQcDAgYIKwYBBQUHAwQwGgYDVR0RBBMwEYEP

YTA5MGFAeWFob28uY29tMB0GA1UdDgQWBBQyylGhQA+pAuHC/RCefDm4zZ+fVDAN

BgkqhkiG9w0BAQsFAAOCAQEAkQRjTkKWOSp9NiilA46Prb5jC668jWb7w6sR2L9d

s7Z378JZSBYvrpVhDWMPLBd6HqgHEC86vV1yqs10gva6H7m3B09oGFZ4supYCx1P

/iePV0rg1436Cry2Ccfh9Xz/WcMWzm+vVA4BwEolkiVF765cBs6XZfiIXRsBa4V8

eGpMMXCzw2mvDu3PNO+hFRp0gMyTMpXWmF1dcQPPCsGvpKf+YR7zW24gdLbqv27l

K3KDOJ8S/lvqdLV95KrUtJMLb//JQYz78bf2577w7+0S8YE5y6VEZeIv1rGtAybY

WhL48pRMpnoGQuVIWviX6py2HwDuCR5MzWgM48z9FZ5XFg==

-----END CERTIFICATE-----

#180491 (ツ) Rabin
Създадено на 12:26 , видяно: 39 пъти.
a090a

-----BEGIN CERTIFICATE-----

MIIDrjCCApagAwIBAgIQJuEFOyhxULRE9J6ewxVFfDANBgkqhkiG9w0BAQsFADBc

MQswCQYDVQQGEwJCRzEOMAwGA1UECgwFQkdERVYxDTALBgNVBAsMBEZSRUUxHjAc

BgkqhkiG9w0BCQEWD2EwOTBhQHlhaG9vLmNvbTEOMAwGA1UEAwwFYTA5MGEwHhcN

MjYwNjI0MTIxODU4WhcNMjgwNjI0MTIxODU4WjBcMQswCQYDVQQGEwJCRzEOMAwG

A1UECgwFQkdERVYxDTALBgNVBAsMBEZSRUUxHjAcBgkqhkiG9w0BCQEWD2EwOTBh

QHlhaG9vLmNvbTEOMAwGA1UEAwwFYTA5MGEwggEiMA0GCSqGSIb3DQEBAQUAA4IB

DwAwggEKAoIBAQDbWCPfyA2aRz6i3eWM8mRNh+d7CL+C/tRO6AnKU+VLn91pmN6m

YRKztV83Rl0G04y4YEt/ZVjbG1Hy17o5mmTGJ35smoA+QKAnUZRz95W4wjcNYMNU

7X24flNqZhFYkMzpWK55bqVxFkuqpaNu7u9BcOz4OH8GOfLvZLqebtohMfw6rY+j

LNKDnkfrxAy4niZgNQSxnMKVjCHbO3wriIb2g5IujMzVq+d1ZNpoNnNhH4IjjQab

velehyhwQfPMs14BsXA2PHEhbgzzDW8LOJPSAW0VHRyIblI2/erWA0nKMBIditEh

9BpcKLly1JmgK+xRpz8Ys2hVUwRLKWY4CwXlAgMBAAGjbDBqMA4GA1UdDwEB/wQE

AwIFoDAdBgNVHSUEFjAUBggrBgEFBQcDAgYIKwYBBQUHAwQwGgYDVR0RBBMwEYEP

YTA5MGFAeWFob28uY29tMB0GA1UdDgQWBBQyylGhQA+pAuHC/RCefDm4zZ+fVDAN

BgkqhkiG9w0BAQsFAAOCAQEAkQRjTkKWOSp9NiilA46Prb5jC668jWb7w6sR2L9d

s7Z378JZSBYvrpVhDWMPLBd6HqgHEC86vV1yqs10gva6H7m3B09oGFZ4supYCx1P

/iePV0rg1436Cry2Ccfh9Xz/WcMWzm+vVA4BwEolkiVF765cBs6XZfiIXRsBa4V8

eGpMMXCzw2mvDu3PNO+hFRp0gMyTMpXWmF1dcQPPCsGvpKf+YR7zW24gdLbqv27l

K3KDOJ8S/lvqdLV95KrUtJMLb//JQYz78bf2577w7+0S8YE5y6VEZeIv1rGtAybY

WhL48pRMpnoGQuVIWviX6py2HwDuCR5MzWgM48z9FZ5XFg==

-----END CERTIFICATE-----

Къде е качен?

#180492 (ツ) Rabin
Създадено на 12:29 , видяно: 36 пъти.
a090a

Не, че знаеш как да го ползваш, или че ще пратиш нещо, но ето, да не кажеш после, че не си държа на думата- пращам.

Е няма как да знам каква криптография е, кой те е подписал, и т.н. Дай да видя къде си го хостнал.

#180493 (ツ) a090a
Създадено на 12:30 , видяно: 34 пъти.
Rabin

Къде е качен

Ти малоумен ли си?

Имаш всички нужни данни!

#180494 (ツ) Rabin
Създадено на 12:31 , видяно: 32 пъти.
a090a

Ти малоумен ли си?

Имаш всички нужни данни!

За разлика от тебе съм качвал сертификати. Тъй един гол стринг нищо не ми говори, нито знам на кого е.

#180495 (ツ) a090a
Последно редактирано на 13:07 от a090a, видяно: 29 пъти.
Rabin

За разлика от тебе съм качвал сертификати. Тъй един гол стринг нищо не ми говори, нито знам на кого е.

А трябва ли ти?

Запиши "този гол стринг" в един текстов фаил a090a.cer и изпълни

openssl x509 -in a090a.cer -text -noouth

Или просто copy/paste в някой от стотиците безплатни онлайн декодери, ако ти е много зор да ползваш команден ред

Има всичко нужно- мейл, x509 key extentions & key usage- енкриптваш с него при изпращане и си в джаза.

Ба си, 2026 година ме, вече я преполовихме, ти още не можш да се оправиш един public key да декодираш

#180496 (ツ) |
Създадено на 12:44 , видяно: 21 пъти.

Ахахахаха, козоеба не знае как да използва публичен ключ. А как се дуеше преди малко... :)

#180497 (ツ) Rabin
Създадено на 12:49 , видяно: 17 пъти.
|

Ахахахаха, козоеба не знае как да използва публичен ключ. А как се дуеше преди малко... :)

Исках да видя шапкарчето де се е регнало, макя ти проста!

#180498 (ツ) a090a
Създадено на 12:50 , видяно: 13 пъти.
Rabin

Правя блокировка, да не може да запали ако не знаеш как, и блокировката остана в София. Ся и аз не мога да го задвижа.

Ха ха ха !

Майко мила, цялата му работа е такава- да се прострелва не в крака, в главата! И това всеки, ама всеки, ама наистина ВСЕКИ пък, каквото и да пипне!

Хо хо хо! Ще се напикая, не, няма такъв идиот!

#180499 (ツ) |
Създадено на 12:51 , видяно: 13 пъти.

Козоеба си няма НИКАКВА идея как работи криптирането. а090а няма нужда да се регистрира никъде за да работи.

Абе, има ли ПОНЕ ЕДНО нещо, от което козоеба да разбира?

#180501 (ツ) a090a
Последно редактирано на 13:04 от a090a, видяно: 8 пъти.
Rabin

Исках да видя шапкарчето де се е регнало, макя ти проста!

И какво видя, малоумнико? Дори не разбра какво означава "тоя гол стринг"!

С 1-2 реда си генерирам какъвто искам самоподписан сертификат, с още 1-2 пък ще си взема краткосрочен Let's Encrypt (за които ти разбра, че въобще съществуват преди около година, и то пак по милостта на уважаемите съфорумци).

Сега остава да откриеш и как да го ползваш това, което съм ти пратил, ТОЧНО съгласно твоите изисквания! Да видим сега каква поредна серия малоумни извинения ще сътвориш!

#180503 (ツ) gat3way
Създадено на 13:04 , видяно: 5 пъти.

За разлика от тебе съм качвал сертификати. Тъй един гол стринг нищо не ми говори, нито знам на кого е.

Рабиняк, и като админ неа прокопсаш.

0 1 2 3 4 ...19 20 21 22 23 ...39 40 41 42 43

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE