Последно редактирано на 10:58 от Rabin, видяно: 79 пъти.
Изберете го в Резово, или в Гърция още по-добре. Честно, ако няма да снимате дори съм навит да дойда. Ама сте тъпи на гьонове и не разбирате кво ви проказвам. 10 живота да мъкнеш кашони пак няма да вденеш.
Публичния ти ключ. Учений шапкаре. Дървено железо!
Абе я си стой дето си - ще вземеш да додеш и като те гледам къф си нарцис няма да може да ти се вземе думата и ще трябва цял ден да ти слушаме простащините ...
Последно редактирано на 11:52 от gat3way, видяно: 55 пъти.
Вие подхвърляйте такива идеи, щом ви се чете няколко дни за скъсани ремъци, изпърдяни горивни помпи и какви ли не теоретични повреди в жипари нов внос.
Последно редактирано на 11:58 от Rabin, видяно: 51 пъти.
Напротив, повече слушам, приказвам на минимума. Много ме дразнят дрънкала, тип "разрушител на компания".
Нямам проблеми с техническото обслужване. Правя блокировка, да не може да запали ако не знаеш как, и блокировката остана в София. Ся и аз не мога да го задвижа.
Последно редактирано на 13:04 от a090a, видяно: 8 пъти.
И какво видя, малоумнико? Дори не разбра какво означава "тоя гол стринг"!
С 1-2 реда си генерирам какъвто искам самоподписан сертификат, с още 1-2 пък ще си взема краткосрочен Let's Encrypt (за които ти разбра, че въобще съществуват преди около година, и то пак по милостта на уважаемите съфорумци).
Сега остава да откриеш и как да го ползваш това, което съм ти пратил, ТОЧНО съгласно твоите изисквания! Да видим сега каква поредна серия малоумни извинения ще сътвориш!