<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...19 20 21 22 23 ...39 40 41 42 43

#180439 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 09:23 от Rabin, видяно: 95 пъти.
BIGBUGEX

Абе боклук сплескан. Ти първо изсра личната информация, и едва след като щеше да го преследваш да го снимаш къде работи му кипна и щеше да те бие. Доносник.

Освен дето си луд, ми си и тъп. Именно зарад непредизвиканите му закани му изтъпаних личните простотии и мангалската морда. Като преди това 2 пъти го предупредих какво ще му се случи. Без причина няма да го направя, сепак от 15 г. клати топурдаците, и му се смее половината гилдия. Можел съм да го направя много отдавна. Въпиющата му простотия ги тригерира тия неща. Затова ме е страх да се мешам с вас, щото сте тъпи, а не щото сте страшни. Зарад простотията си затваряте малкото смислени културни работни позиции. Гана те проучва преди да те викне дори на яйчар интервю. И почти 100 % от вас тука, има от кво да се срамуват. Май само Стилгара не съм псувал. Жони беше на косъм, като ми триеше картинки за соца.

#180440 (ツ) a090a
Създадено на 09:26 , видяно: 87 пъти.
Rabin

Всъщност, причината да се активизирам по изборите е - във властта да не гледаме отново шапкар.

Като гледам- получи ти се!

Поредното доказателство, че можеш да бъдеш сигурен индикатор, човек да прави точно обратното, или НИКОГА това на което ти залагаш, и гаранция, че няма да сбърка!

#180442 (ツ) Rabin
Създадено на 09:29 , видяно: 78 пъти.
a090a

Като гледам- получи ти се!

Поредното доказателство, че можеш да бъдеш сигурен индикатор, човек да прави точно обратното, или НИКОГА това на което ти залагаш, и гаранция, че няма да сбърка

Халал да ви е шапкара. Лика прилика сте. И без туй данъци не плащате, вие шапкарските кърлежи. Кво те бърка, че натикахте 90% от пенсионерите под линията на бедност? Важното е фуражките да сте добре, на гърба на народа.

#180444 (ツ) Евлампи
Създадено на 09:30 , видяно: 75 пъти.
Rabin

и му се смее половината гилдия

Обаче някак тоя на когото 'се смее половината гилдия' няма проблем да се среща с когото и да е от въпросната гилдия а разпраната путка трепереща за клетата си 'репутация' е посран страхливец дето който не е хванал не е ползвал за изтривалка :)

#180446 (ツ) a090a
Създадено на 09:38 , видяно: 68 пъти.
Rabin

Халал да ви е шапкара. Лика прилика сте. И без туй данъци не плащате, вие шапкарските кърлежи. Кво те бърка, че натикахте 90% от пенсионерите под линията на бедност? Важното е фуражките да сте добре, на гърба на народа.

А ти плащаш ли данъци? Имам спомени как се пенявеше колко си печен и как скатаваш данъци и осигуровки.

Ясно е, че в мозъчната ти мътилка всичко е безнадеждно объркано, но ще пробвам за 8478 път, може да е на късмет: нямам нищо общо с военните от 2000 година. От тогава съм 100% в частния бизнес- и като работодател, и като нает. А независимо от това, ВСИЧКИ военослужещи плащат данъци- за доходи, за имущество, ДДС и т.н.

Мога да се обзаложа, че нетно съм платил на порядъци повече данъци от теб, щом този показател ти е толкова важен.

#180447 (ツ) gat3way
Създадено на 09:40 , видяно: 67 пъти.

Че скатава данъци рабиняка, скатава. На това кое намери до кофите ДДС не плаща даже, той заради това ходи на шопинг сафари около тях, не че е скъсан и не може да си го купи от магазина, но друго си е да не платиш ДДС на шапкарите.

#180449 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 09:49 от Rabin, видяно: 54 пъти.
a090a

А ти плащаш ли данъци? Имам спомени как се пенявеше колко си печен и как скатаваш данъци и осигуровки.

Ясно е, че в мозъчната ти мътилка всичко е безнадеждно объркано, но ще пробвам за 8478 път, може да е на късмет: нямам нищо общо с военните от 2000 година. От тогава съм 100% в частния бизнес- и като работодател, и като нает. А независимо от това, ВСИЧКИ военослужещи плащат данъци- за доходи, за имущество, ДДС и т.н.

Мога да се обзаложа, че нетно съм платил на порядъци повече данъци от теб, щом този показател ти е толкова важен.

Щото те наритаха таман тогава по съкращенията. И психоложките ги пратиха за вас.

Веднъж шапкар - завинаги шапкар. Всеки ще ти го каже. Бивш овенен и бишв ушев няма. Пораженията са за цял живот. Нещо като мангалите сте. Смятате, че всички са ви длъжни, и че сте нещо повече.

;quote Евлампи

Обаче някак тоя на когото 'се смее половината гилдия' няма проблем да се среща с когото и да е от въпросната гилдия а разпраната путка трепереща за клетата си 'репутация' е посран страхливец дето който не е хванал не е ползвал за изтривалка :)

;end quote

Мокър от дъжд не се бои. Евгени и Радо се събрали, пили в пластм. чаши на олюпения стол. Лика - прилика. Не е събитие. Единия безработен - другия кашонар. После обратното.

#180450 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 09:51 , видяно: 52 пъти.
Rabin

Освен дето си луд, ми си и тъп. Именно зарад непредизвиканите му закани му изтъпаних личните простотии и мангалската морда. Като преди това 2 пъти го предупредих какво ще му се случи. Без причина няма да го направя, сепак от 15 г. клати топурдаците, и му се смее половината гилдия. Можел съм да го направя много отдавна. Въпиющата му простотия ги тригерира тия неща. Затова ме е страх да се мешам с вас, щото сте тъпи, а не щото сте страшни. Зарад простотията си затваряте малкото смислени културни работни позиции. Гана те проучва преди да те викне дори на яйчар интервю. И почти 100 % от вас тука, има от кво да се срамуват. Май само Стилгара не съм псувал. Жони беше на косъм, като ми триеше картинки за соца.

Много преди това пусна личните данни. И си подсъдим. Щото това в дира е под контрола на Евлампи до кога ще седи а тука е под твой.

#180451 (ツ) Евлампи
Създадено на 10:01 , видяно: 38 пъти.
Rabin

Свир ми се явява враг

Ок, бой без оръжие и без правила до безпомощно състояние на един от двамата. Казвай място и време.

За секунданти от моя страна избирам Реба и Единия (ако искат разбира се но мисля че те харесват тия неща и ще са навити)

Офертата важи 24 часа. Ако дотогава не посочиш място и време получаваш платиниум сертификат за жалка страхлива путка :)

#180452 (ツ) a090a
Последно редактирано на 10:07 от a090a, видяно: 37 пъти.
Rabin

Щото те наритаха таман тогава по съкращенията. И психоложките ги пратиха за вас.

Веднъж шапкар - завинаги шапкар. Всеки ще ти го каже. Бивш овенен и бишв ушев няма. Пораженията са за цял живот. Нещо като мангалите сте. Смятате, че всички са ви длъжни, и че сте нещо повече.

Темата беше съвсем друга:

ТИ плащаш ли данъци?

Вагиняк, ТИ колко данъци плати за миналата година?

След като си толкова загрижен за бюджета, сподели какъв е твоят принос за напълването на хазната! Два месеца гледаме сеир за 50 еврака, дето неможеш да си платиш. Защото (и нека да го кажем всички заедно) си жалък неможач!

Дай да ти видим данъчната декларация, самонает частник си.

#180453 (ツ) Rabin
Създадено на 10:10 , видяно: 36 пъти.
BIGBUGEX

Много преди това пусна личните данни. И си подсъдим. Щото това в дира е под контрола на Евлампи до кога ще седи а тука е под твой.

Лъжеш. Няма да пусна лични данни на когото и да било, без причина. И 2 пъти го предупредих.

#180454 (ツ) waldorf
Създадено на 10:11 , видяно: 34 пъти.
Rabin

Всъщност, причината да се активизирам по изборите е - във властта да не гледаме отново шапкар.

Като ти казвам, че си анти лакмус ...

#180455 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 10:13 от Rabin, видяно: 31 пъти.
Евлампи

Ок, бой без оръжие и без правила до безпомощно състояние на един от двамата. Казвай място и време.

За секунданти от моя страна избирам Реба и Единия (ако искат разбира се но мисля че те харесват тия неща и ще са навити)

Офертата важи 24 часа. Ако дотогава не посочиш място и време получаваш платиниум сертификат за жалка страхлива путка :)

В момента си подготвям жипарата за ГТП.

Живееш в пред аналоговата ера. Вероятно не знаеш и ГТП какво е.

quote=a090aТемата беше съвсем друга:

ТИ плащаш ли данъци?]Вагиняк, ТИ колко данъци плати за миналата година?

След като си толкова загрижен за бюджета, сподели какъв е твоят принос за напълването на хазната! Два месеца гледаме сеир за 50 еврака, дето неможеш да си платиш. Защото (и нека да го кажем всички заедно) bси жалък неможач!/b

Дай да ти видим данъчната декларация, самонает частник си

Кис кис, загрижен за бюджета съм бил. Загрижени сте вие, кърлежите с фуражка.

#180456 (ツ) Rabin
Създадено на 10:15 , видяно: 29 пъти.
waldorf

Като ти казвам, че си анти лакмус ...

Халал да ви е Урсул и ква беше оная нелепица за военна министърка. Нека ви колят с отделяне на глава, ритуално. Тебе те чака Ада, него 70 девици. Има логика.

#180457 (ツ) a090a
Създадено на 10:16 , видяно: 27 пъти.
Rabin

В момента си подготвям жипарата за ГТП.

Живееш в пред аналоговата ера. Вероятно не знаеш и ГТП какво е. quote=a090aТемата беше съвсем друга:

Кис кис, загрижен за бюджета съм бил. Загрижени сте вие, кърлежите с фуражка.

Пръц, пръц, дрис...

И пак не каза- ти колко данъци плати за миналата година? Какъв ти е нетния принос към бюджета, съдрана путко?

#180458 (ツ) a090a
Създадено на 10:19 , видяно: 26 пъти.
Rabin

В момента си подготвям жипарата за ГТП.

В твоя случай това се превежда като монтираш ново, по-голямо и четъртито дилдо на седалката. А ГТП, разбира се, означава Голяма Тъпа Путка

#180459 (ツ) Евлампи
Създадено на 10:21 , видяно: 25 пъти.
Rabin

В момента си подготвям жипарата за ГТП.

Живееш в пред аналоговата ера. Вероятно не знаеш и ГТП какво е

Така е, както казах на майката на възлюбената когато мимоходом подхвърлих че бих искал да съм съпруг на щерка и - аз съм примитивен човек.

23 часа и около 50 минути остават иначе :)

#180460 (ツ) Rabin
Създадено на 10:25 , видяно: 21 пъти.
a090a

Пръц, пръц, дрис...

И пак не каза- ти колко данъци плати за миналата година? Какъв ти е нетния принос към бюджета, съдрана путко?

Ей са ти пращам данъчна декларация, дай си сертификата.

Евлампи

Така е, както казах на майката на възлюбената когато мимоходом подхвърлих че бих искал да съм съпруг на щерка и - аз съм примитивен човек.

23 часа и около 50 минути остават иначе :)

Аха, хуквам от Туче, с тебе да се занимавам. Къде и кога да дойда?

#180461 (ツ) a090a
Създадено на 10:28 , видяно: 20 пъти.
Rabin

Ей са ти пращам данъчна декларация, дай си сертификата.

Кой сертификат ти трябва, неука путко?

#180462 (ツ) Евлампи
Последно редактирано на 10:52 от Евлампи, видяно: 19 пъти.
Rabin

Аха, хуквам от Туче, с тебе да се занимавам. Къде и кога да дойда?

Кое от 'Казвай място и време' не разбираш :)

ПП За да не изпадаме в глупави философщини ето ти моето предложение за време и място - събота в даяната в пливдив, тъкмо Реба и Палавров са местни и ще кажат някое подходящо място където да се млатиме до припадък

0 1 2 3 4 ...19 20 21 22 23 ...39 40 41 42 43

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE