<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...18 19 20 21 22 ...37 38 39 40 41

#180393 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:37 , видяно: 30 пъти.
Rabin

Тъп шапкар не разбира от ирония, иносказание, метафора, хипербола. Вече го доказа, единствен тъпанар се върза как ще събличам фирмата.

Ти разбираш ли от ирония :)

Освен твоята собствена която не е особено популярна така да го кажем :)

#180394 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:43 , видяно: 26 пъти.
Rabin

Ако бяхте поне половин мъже щях да се разплатя лично още другия ден. Розова 50-тачка.

Вагиняк, аз направих точно това, точно на другия ден с камионжито, със зелена стотачка :)

После се разбрахме с Реба и понеже канала за изпълнение на баса в нашия случай беше лична среща на хора от различни градове се видяхме в неделя. Точно седмица след изборите.

Да ти казвам ли колко жалка разпрана путка си или леко започваш да се досещаш :)

#180395 (ツ) a090a
Създадено на 20:46 , видяно: 25 пъти.
Rabin

Вече го доказа, единствен тъпанар се върза как ще събличам фирмата.

Вероятно защото звучеше точно като това, което един пълен идиот (за теб става дума) би направил. Не докосвал жена в последните 30 години, загорял, самоизолирал се с години в някакъв коптор на майната си. Изведнъж по неведоми пътища му дали достъп до системата за видеонаблюдение. Единственият начин да види гола жена (изключая порното) е да шпионира (НЕЗАКОННО) нищо не подозиращите жени в офиса. Не е като да не се е случвало, а за мерзавец и перверзник като теб би било напълно в реда на нещата да го направи.

#180396 (ツ) Rabin
Създадено на 20:55 , видяно: 24 пъти.
a090a

Вероятно защото звучеше точно като това, което един пълен идиот (за теб става дума) би направил. Не докосвал жена в последните 30 години, загорял, самоизолирал се с години в някакъв коптор на майната си. Изведнъж по неведоми пътища му дали достъп до системата за видеонаблюдение. Единственият начин да види гола жена (изключая порното) е да шпионира (НЕЗАКОННО) нищо не подозиращите жени в офиса. Не е като да не се е случвало, а за мерзавец и перверзник като теб би било напълно в реда на нещата да го направи.

Чак ме мързи да пиша с мишката, колко си тъп. Отива ти на фуражката.

#180397 (ツ) Rabin
Създадено на 20:58 , видяно: 20 пъти.
Евлампи

Вагиняк, аз направих точно това, точно на другия ден с камионжито, със зелена стотачка :)

После се разбрахме с Реба и понеже канала за изпълнение на баса в нашия случай беше лична среща на хора от различни градове се видяхме в неделя. Точно седмица след изборите.

Да ти казвам ли колко жалка разпрана путка си или леко започваш да се досещаш :)

Не може лична среща. Фундаментално не осъзнавате опазването на лично инфо в нета. Затуй мъкнеш кашони, а Евгени се моли на Валтер Папазки, и пак го отсвириха.

Рабин ви крив, разбира се. Много сте умни на кашоните.

#180398 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 20:58 , видяно: 19 пъти.
Евлампи

Вагиняк, аз направих точно това, точно на другия ден с камионжито, със зелена стотачка :)

После се разбрахме с Реба и понеже канала за изпълнение на баса в нашия случай беше лична среща на хора от различни градове се видяхме в неделя. Точно седмица след изборите.

Да ти казвам ли колко жалка разпрана путка си или леко започваш да се досещаш :)

Хахаха, колко баса си изгубил покрай тези избори

#180399 (ツ) |
Създадено на 21:21 , видяно: 12 пъти.

Да повторя пак, единствените който са публикували чуждо лично инфо тук без разрешение са козоеба и лудия.

#180402 (ツ) Евлампи
Създадено на 22:11 , видяно: 5 пъти.
Baj_boeb

Хахаха, колко баса си изгубил покрай тези избори

Само два, тоя с Реба беше ясен че ще го изгубя но камионжито (и аз) бяхме шокирани че спечели (баса с него беше че Фърчилката няма да има 121 дупетата (моята теза) па то си еба майката :)

Залепих му зелената хартишка на самодоволната мутра де, още понеделика след изборите като дойде да си земе кафе :)

#180403 (ツ) Евлампи
Създадено на 22:47 , видяно: 2 пъти.
Rabin

Затуй мъкнеш кашони

Това е много забавно :)

Отдавна съм клиент на фирмата и веднъж минавайки покрай един магазин гледам някъв сгънат страдащ човечец и си викам - глей деба - хората имат посевка за рай а страдат!

И попитах касиерката дали търсят хора (няма цеве, няма линкдин, няма нищо) и тя ме погледна и зе няква фърлена у коша белешка и ми даде телефона на шефа. Той като разбра че имам нещо общо с компютри и се изприщи завалията, но някак си поговорихме и сега си бачкаме :)

0 1 2 3 4 ...18 19 20 21 22 ...37 38 39 40 41

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE