<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...35 36 37 38 39

#180098 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 20:56 , видяно: 24 пъти.
Delegate

Сухоежбина, но проверена и контролирана. Тия в ресторанта ръгат най-големите боклуци в храната. Ходят и взимат на едро от Метро или от други места най-големите евтинджоси, Clever, мевър, леща сметена от пода, половината камичета, ориз натрошен пето качество, некви мръшляци замразени и цели кофи от латекс с палмово масло. Все пак гонят макс пИчалба, а Ганя лапа и му плющят ушите.

truke

#180106 (ツ) Rabin
Създадено на 00:53 , видяно: 9 пъти.
a090a

Хе хе...

И кръчма не съм имал, никога! Нито някой в рода ми. Е?

В казармата не му харесвала храната, за това ял на лафките, и пак друг му виновен.

Сега в пет звезден хотел (по твои думи) те настанили, пак нещо не ти отърва!

То изглежда на теб не може да се угоди! Яж дебелия тогава!

Kво да ми отърва, мафия подла клептоманска? Не искам да ви виждам и на снимка. Вие ме търсите, не аз вас. За да ни ограбите младините. Все едно да ти нахлуя в спалнатя по темна доба, и да те питам дали ти отърва.

Отърва ми да ви съкращават в малки групи по 20 000 тлъсти фуражки.

#180107 (ツ) Rabin
Създадено на 00:55 , видяно: 8 пъти.
|

Абе не знам, това да ядеш сухоежбина в хотелската стая на петзвезден хотел не ми изглежда много финно. :)

Не съм правил такова, макя ти фостенцата кирливи. Бях all inclusive.

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...35 36 37 38 39

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE