<bgdev />free

Вход Регистрация

Загниващия запад
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

#180275 (ツ) Дон Реба
Създадено на 05:22 , видяно: 23 пъти.
gat3way

Имаше един дето идваше да сетъпва некакви неща при централистите и тоя ми беше разправял че много се радвал че си сменил отдела и вече нямало да ходи в Африка

аз па от целия ми професионален живот най-много се кефех точно на ходенето в африка. но аз в нигерия не съм ходил, може да е от това, бях в ботсвана и алжир. в ботсвана дори имах шанса да обядвам на гости у истински негър, кой може да се похвали с такова.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Загниващия запад
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE