бъдещето за което става въпрос:
ние сме негъра, макар че аз предпочитам моите деца да не се чифтосват с бели, кекава им е смеката
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ние сме негъра, макар че аз предпочитам моите деца да не се чифтосват с бели, кекава им е смеката
Тия боклуци така ни третираха, да. Пак да кажа, аз само 2 седмици бях с тия мърши долни. После си имах ключ за сан. възел, пусках другарчетата да се къпят, тайно от тоя с непроизносимото име и мозък.
I completely understand you!
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 30 пъти.
Ся се разхождам из Гето-града и видех поне 4 готини забулени негърки... много се кефя!
П.П. И имам в предвид
~ ГОТИНИ
...нищо общо с типичната гяурка-шопарка с която се разминавам на 2-3 минути...
Малий, за миг ми се стори, че видех "Учителят Тео" и ми дойде да зема едно паве и да тествам законите на физиката в главата му
Хубаво е да си носиш лупа покрай женски черенокраки, предполагам се сещаш защо.
Кво ти е направил па Тео? И он ли е рабинясал?
Да не е козел, бе козоеб? Ти мое си се минал, ама негърка от негър се различават лесно.
Боклук пенсионер е! Дървен тъп философ!
Понеже поназнайвам малко за методите на тоя Тео ("славата" му се носеше още като бях в гимназията), представям си какъв квичеж щяхме да слушаме от козоеба ако случайно беше попаднал в школата му. Ясно е, че нямаше да издържи и седмица, но и досега щеше да квичи.
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14