<bgdev />free

Вход Регистрация

Загниващия запад
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

#180750 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:42 , видяно: 66 пъти.
Дон Реба

в буквален :) бъдещето е на нас, мангалите

бъдещето за което става въпрос:

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1782467597376643.jpg459320 bytes26.06.202623d14eed6fe29b2c96d09e2d8dbdba4d13
#180751 (ツ) Дон Реба
Създадено на 12:07 , видяно: 62 пъти.
Baj_boeb

бъдещето за което става въпрос:

ние сме негъра, макар че аз предпочитам моите деца да не се чифтосват с бели, кекава им е смеката :-)

#180752 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 12:12 , видяно: 61 пъти.
Дон Реба

ние сме негъра, макар че аз предпочитам моите деца да не се чифтосват с бели, кекава им е смеката :-)

whatever helps you sleep at night

#180754 (ツ) waldorf
Създадено на 12:22 , видяно: 59 пъти.
Rabin

Пробвай да не се къпеш 1 месец лятото, после ми викай путка.

Ти лятото така ли правиш бре???

#180763 (ツ) Rabin
Създадено на 14:44 , видяно: 45 пъти.
waldorf

Ти лятото така ли правиш бре???

Тия боклуци така ни третираха, да. Пак да кажа, аз само 2 седмици бях с тия мърши долни. После си имах ключ за сан. възел, пусках другарчетата да се къпят, тайно от тоя с непроизносимото име и мозък.

#180764 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 15:11 , видяно: 33 пъти.
Дон Реба

ние сме негъра, макар че аз предпочитам моите деца да не се чифтосват с бели, кекава им е смеката :-)

I completely understand you! :-)

#180765 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 15:18 от Последният акаунт на Единия, видяно: 30 пъти.

Ся се разхождам из Гето-града и видех поне 4 готини забулени негърки... много се кефя! :-)

П.П. И имам в предвид

~ ГОТИНИ

...нищо общо с типичната гяурка-шопарка с която се разминавам на 2-3 минути... >:-(

#180766 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 15:42 , видяно: 22 пъти.

Малий, за миг ми се стори, че видех "Учителят Тео" и ми дойде да зема едно паве и да тествам законите на физиката в главата му >:-(

#180770 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 16:06 от Rabin, видяно: 18 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ся се разхождам из Гето-града и видех поне 4 готини забулени негърки... много се кефя! :-)

П.П. И имам в предвид

~ ГОТИНИ

...нищо общо с типичната гяурка-шопарка с която се разминавам на 2-3 минути... >:-(

Хубаво е да си носиш лупа покрай женски черенокраки, предполагам се сещаш защо. rofl

Последният акаунт на Единия

Малий, за миг ми се стори, че видех "Учителят Тео" и ми дойде да зема едно паве и да тествам законите на физиката в главата му >:-(

Кво ти е направил па Тео? И он ли е рабинясал?

#180773 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 16:37 , видяно: 7 пъти.
Вагиняк

Хубаво е да си носиш лупа покрай женски черенокраки, предполагам се сещаш защо. rofl

Да не е козел, бе козоеб? Ти мое си се минал, ама негърка от негър се различават лесно.

Вагиняк

Кво ти е направил па Тео? И он ли е рабинясал?

Боклук пенсионер е! Дървен тъп философ! >:-(

#180774 (ツ) |
Създадено на 16:43 , видяно: 2 пъти.

Понеже поназнайвам малко за методите на тоя Тео ("славата" му се носеше още като бях в гимназията), представям си какъв квичеж щяхме да слушаме от козоеба ако случайно беше попаднал в школата му. Ясно е, че нямаше да издържи и седмица, но и досега щеше да квичи.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Загниващия запад
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE