<bgdev />free

Вход Регистрация

Загниващия запад
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...11 12 13 14 15

#180840 (ツ) Дон Реба
Създадено на 04:05 , видяно: 65 пъти.
Delegate

Абе, белите имат по-читаво НДК(гадните робовладелци са си гледали жувота), що се отнася до дълголетие. Например черните средно умират по-млади от рак. И като цяло белите живеят по-дълго.(що го казах в трето лице, да са иба..)

е дългото живеене не ми е цел, даже го намирам за лошо. на нашата възраст вече мястото ни е у екарисажа, ама ако тряа сме чесни все пак добре че съм още зфдрав, че покрай либерастията и аз съм баща на възраст дето тряа съм дядо. но все пак и днес на място да пукна, не е трагедия, децата ще се оправят и без мене, щафетата е предадена, нямаш вече работа на пистата

#180841 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 04:05 , видяно: 65 пъти.

Трололололюл

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1782531984871800.png1039973 bytes27.06.202627457986cbe7f9a13cec5e88ea8ff7db57
#180843 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 04:14 от Дон Реба, видяно: 62 пъти.

репортера е некъф бигот сигурно, дето намира за "terrible" осиновителите да играят на чичо доктор с децата, какво толкова просто любофффф бе биготи глупави rofl

#180873 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 14:17 , видяно: 39 пъти.

Докато чичаците пият бира, дъщерите им:

Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1782567313998465.webm2434972 bytes27.06.2026489ec52a236b60fd2e450eb1131a8db302
#180882 (ツ) gat3way
Създадено на 17:27 , видяно: 24 пъти.

RadioGenoa не беше ли онова камбоджанче дето заработваше от лайки под постовете му за спасяването на белата раса.

#180883 (ツ) Baj_boeb
Последно редактирано на 17:42 от Baj_boeb, видяно: 17 пъти.
gat3way

RadioGenoa не беше ли онова камбоджанче дето заработваше от лайки под постовете му за спасяването на белата раса.

добро отклоняване - "само на черните им пука за белите държави, ти не си черен, нали ?" >:-(

#180886 (ツ) gat3way
Създадено на 18:05 , видяно: 11 пъти.

Жълтур хубаво, ама черен? Майка му да не я е ебал некой негър, ще е още по-забавно.

#180887 (ツ) bvbfan
Създадено на 18:06 , видяно: 11 пъти.
Baj_boeb

Докато чичаците пият бира, дъщерите им:

Не знам какво трябва да показва този запис, черните - бият, белите - не? Това, че някой е изперкал едва ли има нещо общо с расата.

#180888 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 18:15 , видяно: 8 пъти.
gat3way

Жълтур хубаво, ама черен? Майка му да не я е ебал некой негър, ще е още по-забавно.

не разбирам

#180889 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 18:16 , видяно: 7 пъти.
bvbfan

Това, че някой е изперкал едва ли има нещо общо с расата.

хахахаха, заслужавате си бъдещето

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...11 12 13 14 15

Загниващия запад
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE