е дългото живеене не ми е цел, даже го намирам за лошо. на нашата възраст вече мястото ни е у екарисажа, ама ако тряа сме чесни все пак добре че съм още зфдрав, че покрай либерастията и аз съм баща на възраст дето тряа съм дядо. но все пак и днес на място да пукна, не е трагедия, децата ще се оправят и без мене, щафетата е предадена, нямаш вече работа на пистата