<bgdev />free

Вход Регистрация

Загниващия запад
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

#180132 (ツ) Реконструктор
Създадено на 09:05 , видяно: 46 пъти.
Дон Реба

само ако е с номер, сим карти без номер се продават на корем заради иота, има и(ди)отски продукти дето директно си имат такава набита още у фабриката, колите например май са така.

И в двете си коли имам симки само за данни. НЕ СТАВА без паспорт.

#180133 (ツ) Реконструктор
Създадено на 09:07 , видяно: 45 пъти.
gat3way

У държава пълна с хора които биха продали и майка си за бутилка водка, тва според мен е последният проблем.

И ето първото офисно едноклетъчно издаде некви звуци. rofl rofl

#180135 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 09:17 , видяно: 43 пъти.

Wagies must be suicidal right now because they literally have to go bust their asses for shit pay in a few hours. And it must tear them apart knowing that the fruits of their labor are siphoned off at gunpoint so that hispanics and blacks and arabs and indians can breed. And also to rebuild $300B of infrastructure in Iran so kikes can have fun smushing it like a sandcastle again with our weapons.

#180140 (ツ) synergie
Последно редактирано на 09:44 от synergie, видяно: 37 пъти.
Реконструктор

И в двете си коли имам симки само за данни. НЕ СТАВА без паспорт.

Мелез, аз си поръчах от Китай камери преди 2 месеца, които дойдоха със сим карти и през китайския апп за видеонаблюдение си платих абонамента и ги активирах.

#180145 (ツ) Дон Реба
Създадено на 09:56 , видяно: 31 пъти.
Реконструктор

И в двете си коли имам симки само за данни. НЕ СТАВА без паспорт.

да ти дам няколко дето си поръчах по алито?

#180154 (ツ) Реконструктор
Създадено на 10:11 , видяно: 21 пъти.
Дон Реба

да ти дам няколко дето си поръчах по алито?

Дай линк направо да видя. Но така или иначе, картата, с която си платил, също е доста добре проследима.

#180170 (ツ) Дон Реба
Създадено на 10:32 , видяно: 13 пъти.
Реконструктор

Дай линк направо да видя. Но така или иначе, картата, с която си платил, също е доста добре проследима.

и какво като е проследима, бягай арестувай буданов. аз бях пуснал впрочем някъде тема с тая история за картите, поръчах няколко за проба, като взех и две които твърдят че имат номер валиден само за смс, обаче и двете не тръгнаха - едната иска регистрация с тайванска лична карта, другата директно забива телефона

#180172 (ツ) Реконструктор
Създадено на 10:54 , видяно: 6 пъти.

Последно можеш или не да имаш анонимна карта?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Загниващия запад
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE