И Дон Реба си почива на заплата пичуи. И Палавров юрка интелекти.
0 1 2 3 4 ...51 52 53 54 55 ...102 103 104 105 106
И Дон Реба си почива на заплата пичуи. И Палавров юрка интелекти.
Е да, шибаните фуражки тоя закон не ги лови! Факт.
Тулси е толкова тъпа, горката, че е почти сигурно, че това което казва е точно обратното на това което пише в документите.
По важното е кой сега ще трябва да се обяснява, че няма сестра и, че тя не била курва.
Ся като завалят искове срещу правителството на САЩ за умрели от ковид ще стане напечено.
И аз доста работа скатавам с служебния ИИ. Таман проучвам за ъпгрейд на ТО, имам зелена линия да ми го платят.
Инак кой кога му доде реда. От данъци и от Чука още нико не се е отървал. Дори Спасителят.
0 1 2 3 4 ...51 52 53 54 55 ...102 103 104 105 106