<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...41 42 43 44 45 ...84 85 86 87 88 ...366 367 368 369 370 ...645 646 647 648 649

#157923 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 28.11.2025

;quote

В обръщение Йоло Денев призова да не пращаме дъщерите си в Европа, за да не...
повече...
#157922 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 28.11.2025

ай ай ай, [https://glasove.com/novini/antikoruptsionnoto-byuro-na-ukrayna-izvarshva-pretarsvaniya-v-rezidentsiyata-na-ermak][я да видим кой не слуша господаря] 
повече...
#157921 (ツ)

Дон Реба; Тема: Проституирате ли!? 🥺; 28.11.2025

е те малко избързаха, почнаха да лапат още преди ковида и принтера да прави брррр 
повече...
#157919 (ツ)

Дон Реба; Тема: Проституирате ли!? 🥺; 28.11.2025

какво има да му се скалъпва, ринеш пари с камионите, сорос печата нови срещу обещания че...
повече...
#157917 (ツ)

Дон Реба; Тема: Проституирате ли!? 🥺; 28.11.2025

впрочем в контекста на темата, чудя се как ли точно баце и шиши ще хързулнат офисната...
повече...
#157916 (ツ)

Дон Реба; Тема: Проституирате ли!? 🥺; 28.11.2025

;quote Евлампи
Моите впечатления на софийски дришльо не бяха такива :)
;end quote

е да,големите градове...
повече...
#157915 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 28.11.2025

да
повече...
#157902 (ツ)

Дон Реба; Тема: whatsapp; 27.11.2025

;quote waldorf
 Тея червени телефони дето свързват важните гора вече никой ли не ги ползва?
;end...
повече...
#157901 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 27.11.2025

не знам, 5.4 не вдъхва много доверие
повече...
#157895 (ツ)

Дон Реба; Тема: whatsapp; 27.11.2025

незаслужено подминахме една интересна тема - оня ден сороснята публикува някакъв разговор между уиткоф и руснаците,...
повече...
#157893 (ツ)

Дон Реба; Тема: Проституирате ли!? 🥺; 27.11.2025

;quote Евлампи

Скачането по площадите е СЛЕД като стана ясно накъде духа вятъра, не е прост...
повече...
#157892 (ツ)

Дон Реба; Тема: Проституирате ли!? 🥺; 27.11.2025

;quote |

Абе, Реба, ти заради посолството ли подскача по площадите като беше седераст? :)
;end...
повече...
#157891 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 27.11.2025

хух, размина се, аз се бях уплашил малко все пак. 
повече...
#157872 (ツ)

Дон Реба; Тема: Проституирате ли!? 🥺; 26.11.2025

как върви без Посолството зад гърба? 
повече...
#157871 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 26.11.2025

 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/4779][My picture] 
повече...
#157804 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 24.11.2025

;quote Реконструктор

интересно какви са процентите работи/не работи в главата ти? [?:-)] 
;end quote

за  удар...
повече...
#157795 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 24.11.2025

далеч е още. първо трябва да капитулира украйна, което колкото и да натиска тръмпягата едва ли...
повече...
#157790 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 24.11.2025

да, вярно, това съвсем обезсмисля нещата. 
повече...
#157764 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 24.11.2025

фиброоптиката не е голяма драма, в нормален кабел сигнала наистина е по-бавен, пропорционално на корен квадратен...
повече...
#157761 (ツ)

Дон Реба; Тема: Книги; 24.11.2025

е чак пък да коли и беси, никой не е заклал нито обесил. съвременната власт е...
повече...

0 1 2 3 4 ...41 42 43 44 45 ...84 85 86 87 88 ...366 367 368 369 370 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE