<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...323 324 325 326 327 ...645 646 647 648 649

#180129 (ツ)

Дон Реба; Тема: Загниващия запад; 22.06.26 09:00

;quote Реконструктор
В Русия, както и на много места в света, за да купиш сим карта...
повече...
#180128 (ツ)

Дон Реба; Тема: форумен запой; 22.06.26 08:55

джонката каза че е навит за събота
повече...
#180123 (ツ)

Дон Реба; Тема: форумен запой; 22.06.26 07:51

а, супер, ами да уговаряме форумен запой тогава.  събота примерно? 
повече...
#180117 (ツ)

Дон Реба; Тема: форумен запой; 22.06.26 07:15

тука ли си вече? 
повече...
#180113 (ツ)

Дон Реба; Тема: апък в нормалните държави ганя,; 22.06.2026

рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето  ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда?...
повече...
#180111 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 22.06.2026

 [https://t.me/ZeRada1/31075][полезните идиоти са шокирани], неееее, ние не искахме това! [?rofl] [?rofl] [?rofl] 
повече...
#180110 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 22.06.2026

;quote BIGBUGEX
Добра душа си ти Евгени.
;end quote

и патреот, и патреот!. бас турям че...
повече...
#180109 (ツ)

Дон Реба; Тема: Загниващия запад; 22.06.2026

;quote Реконструктор
Винаги са. 
;end quote

не бяха, цар путин изключи мобилния интернет точно за да...
повече...
#180088 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 21.06.2026

;quote gat3way
Аве те и ако църковен брак сключваха щехме да сме истинска държава с традиционни...
повече...
#180077 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 21.06.2026

не са педераси, просто са ремарке-толерантни
повече...
#180068 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 21.06.2026

;quote Baj_boeb

българия щеше да е на първо място, ако циганите се женеха. просто социалната система...
повече...
#180054 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 21.06.2026

апък в нормалните държави хората имат по 3 деца а ганя пак е на опашката!!!! докога!!!!...
повече...
#180050 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 21.06.2026

спорет мен тецекашника се опитва да пръска със някакъв защитен спрей 
повече...
#180045 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 21.06.2026

чакай с други символи
~!proba1
~@proba2
~#proba3
~$proba4
~%proba5
~^proba6
~&proba7
~*proba8
~|proba9
~-proba10
~+proba11
~=proba12
повече...
#180043 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 21.06.2026

а дамуйба майката, само след публикуване, в преглед не се вижда! [?rofl] 
повече...
#180042 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 21.06.2026

чакай да пробвам

~ proba

нищо не става
повече...
#180037 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 21.06.2026

;quote Delegate
Абе, както казва плювесора Христов Иво, Раша вече нема много опции освен да ескалира...
повече...
#180035 (ツ)

Дон Реба; Тема: ех, няма вече такава музика, няма!; 21.06.2026

хахах, щях да ти кажа да пишеш в гугъла "Lewis Carroll paintings" ако не те е...
повече...
#180030 (ツ)

Дон Реба; Тема: The Talmud; 21.06.2026

единка, защо цитатите ти излизат с разредени сини букви? 
повече...
#180029 (ツ)

Дон Реба; Тема: ех, няма вече такава музика, няма!; 21.06.2026

хахахахаха 
 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5946][My link] 

но това е слаба ракия,  ако налети на някоя картина от луйс карол...
повече...

0 1 2 3 4 ...323 324 325 326 327 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE