<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...20 21 22 23 24 ...43 44 45 46 47 ...345 346 347 348 349 ...645 646 647 648 649

#166149 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 03.03.2026

;quote |

Просто не знам какво да кажа, освен че резерватника пак демонстрира, че е експерт...
повече...
#166103 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 03.03.2026

това го откраднах от ирански умнокрасив канал, не от блатни копейки
 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5316][My picture] 
повече...
#166076 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 03.03.2026

крали марко сее зрада [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5309][My link] 
повече...
#166073 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 03.03.2026

оказва се че айатоляха е убит при "преговори", т.е. преговори не е имало, но са уговорили...
повече...
#166072 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 03.03.2026

американски шахед (лукас) 
 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5308][My link] 
повече...
#166053 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 02.03.2026

 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5304][My picture] 
повече...
#166020 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

;quote

Лошото в случая с иранските ракети е,че и бомбоубежищата се оказаха пробиваеми,и така наречените "мамад"-защитени...
повече...
#165998 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

соята се е поизнервила нещо май
 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5299][My picture] 
повече...
#165997 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5298][My link] 
повече...
#165996 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

;quote BIGBUGEX
Що бе, такова благо старче беше.
;end quote

точно за това 
повече...
#165992 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

;quote BIGBUGEX
 Ма аз съм заобиколен от либерасти и русофоби, които се радват на смъртта на...
повече...
#165986 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

;quote Реконструктор
Коалицията Епщейн, както я наричат в някои канали, е посегнала на това, на което...
повече...
#165985 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

май са от собственото им певео [?:-)] 
повече...
#165977 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

;quote Stilgar
Добър е ама сигурно до края на седмицата ще го ликвидират
;end quote

както...
повече...
#165970 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 02.03.2026

;quote Rabin
Дося не съм виждал и един ИБМ сървър. За мое учудване работят доста на...
повече...
#165968 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

ах, новия неофициален персийски цар все повече ми харесва, върти ножа в раната [?rofl] [?rofl]

;quote...
повече...
#165966 (ツ)

Дон Реба; Тема: Пак няма да сменям масло; 02.03.2026

;quote Rabin
Не са баш така, ама не изкарват баш 20 години.
;end quote

тук не...
повече...
#165963 (ツ)

Дон Реба; Тема: Пак няма да сменям масло; 02.03.2026

оловните са така, мрат по време, литиевите не са баш така 
повече...
#165962 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 02.03.2026

коги те набият хулиганчета и повикаш БАТКО на помощ [?rofl] [?rofl] [?rofl]
 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5293][My picture] 
повече...
#165961 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 02.03.2026

;quote |

Ей, това резерватника по-умно от всички! :) Вземи ги светни тези банки как плащат...
повече...

0 1 2 3 4 ...20 21 22 23 24 ...43 44 45 46 47 ...345 346 347 348 349 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE