<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...8 9 10 11 12 ...19 20 21 22 23 ...333 334 335 336 337 ...645 646 647 648 649

#174040 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 06.05.2026

;quote gat3way

И аз не съм запознат, грам не ме интересуват тея неща, но преди години...
повече...
#174036 (ツ)

Дон Реба; Тема: Линкове 2.0; 06.05.2026

;quote Rabin
Пак си на работа, аз таман ся ставам да пръскам кося и ора.
;end...
повече...
#174025 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 06.05.2026

 [https://dnes.dir.bg/svyat/tramp-se-otkaza-i-sasht-spirat-da-pomagat-na-blokirani-korabi-v-ormuzkiya-protok][а офецялна капитулация кога]? 
повече...
#174023 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сериали; 06.05.2026

чудесен си е финала, всичко си е на място
повече...
#174021 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сериали; 06.05.2026

;quote Baj_boeb

Заспах докато го гледах, в сравнение с космическия ужас в който живеем, това е...
повече...
#174020 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 06.05.2026

;quote Евлампи

Това как прави фирефокса по-малко опен сорс?

В смисъл - има няква технология дето...
повече...
#174018 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 06.05.2026

;quote johnfound

Че то и сега си вади "Save as" където и да цъкнеш на екрана....
повече...
#173884 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 05.05.2026

тая сутрин се набрах на лайняното лицензиране на автобюро, но после  отидох в общината да си...
повече...
#173880 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 05.05.2026

на държавно е така , да не искате да лети като сайтчето на някой алчен часник? 
повече...
#173870 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 05.05.2026

ааа, това на рабинката, ясно.  
повече...
#173868 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 05.05.2026

;quote BIGBUGEX
50,16€ 15 дни закъснение
;end quote

котките ще преядат направо [?rofl] 
повече...
#173829 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

;quote Последният акаунт на Единия

 [$https://www.youtube.com/watch?v=PuRgqvtUL6Y][My link] 

;end quote

това е по-добро

 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5625][My link] 
повече...
#173827 (ツ)

Дон Реба; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 04.05.2026

;quote Rabin
Видео ли искаш да смъкваш?
;end quote

нищо не искам рабинка, аз като грамотен...
повече...
#173825 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сериали; 04.05.2026

от него съм краднал любимата ми картинка за тролене на  завърналите се от "нормалните държави" 
 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5624][My...
повече...
#173823 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сериали; 04.05.2026

;quote Последният акаунт на Единия
П.П.П. John Carpenter - *ВЕЛИК!* [?rofl] 
;end quote

тука ще се...
повече...
#173822 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сириец намушка четирима във Варна... 😠; 04.05.2026

;quote Последният акаунт на Единия
 [https://www.vesti.bg/bulgaria/zhena-namushka-chetirima-dushi-vyv-varna-6258706][Сириец намушка четирима във Варна] 😠

Е за това - *НИКАКВИ БАНГЛАДЕШЦИ,...
повече...
#173821 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сириец намушка четирима във Варна... 😠; 04.05.2026

;quote Rabin
Японците са най-рахат, никакви чужденци и толкоз. Ако се ожениш за японка детето е...
повече...
#173775 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

;quote Baj_boeb
 обаче сега ще бомбят каквото си искат щото нямало ударен кораб.
;end quote

че...
повече...
#173773 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

иии язък, аз така се зарадвах, но щом фактчекърите са го отрекли си посипвам кратуната с...
повече...
#173771 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

 [https://glasove.com/novini/iran-udari-s-raketi-voenen-korab-na-sasht-kray-ormuzkiya-protok-video][пу пу данмуй уруки,] аз се бях разтревожил вече че отива на скучен договорняк  !
повече...

0 1 2 3 4 ...8 9 10 11 12 ...19 20 21 22 23 ...333 334 335 336 337 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE