<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...298 299 300 301 302 ...599 600 601 602 603 ...623 624 625 626 627 ...645 646 647 648 649

#24647 (ツ)

Дон Реба; Тема: Белгийското Рабин; 27.12.2020

;quote Rabin
@Реба, Кой е Серго?
;end quote

 [https://cncsystems.bg/][е тоя], сегмента му е точно за любители...
повече...
#24643 (ツ)

Дон Реба; Тема: Белгийското Рабин; 27.12.2020

рабиняк, що не си земеш някво цнц от серго, неговите са точно за  като за тебе
повече...
#24627 (ツ)

Дон Реба; Тема: Pfizer не става; 27.12.2020

;quote
А хладилниците за Индия, въобще всички се произвеждат с брави и ключ. Културни особености. 
;end...
повече...
#24616 (ツ)

Дон Реба; Тема: Pfizer не става; 27.12.2020

умрели птички/мин
повече...
#24614 (ツ)

Дон Реба; Тема: Pfizer не става; 27.12.2020

почна се!
 [!https://i.postimg.cc/rwC1hrn6/5G.png][My picture] 
повече...
#24608 (ツ)

Дон Реба; Тема: Pfizer не става; 27.12.2020

след една година, ако още не съм преболедувал, ще си сложа. 
повече...
#24606 (ツ)

Дон Реба; Тема: Pfizer не става; 27.12.2020

че то никоя ваксина никой не я иска, извън кръговете на Вярващите в Науката зилоти. за...
повече...
#24553 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абе, Сенсей Доналд ще отвее ли Заспал Джо?; 26.12.2020

абе не бързай ти да се смееш, заека след като пробва устата, ушите и очите, накрая...
повече...
#24547 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абе, Сенсей Доналд ще отвее ли Заспал Джо?; 26.12.2020

хехе, гледам разни надъхващи видеа и ми е жал за американските реднеци. искрено искат да започнат...
повече...
#24545 (ツ)

Дон Реба; Тема: Pfizer не става; 26.12.2020

какво е станало? 
повече...
#24544 (ツ)

Дон Реба; Тема: Ваксини - ЗА/ПРОТИВ; 26.12.2020

чудя се, в цял свят толкова ли не се намери една врата от ветеринарна клиника с...
повече...
#24542 (ツ)

Дон Реба; Тема: Белгийското Рабин; 26.12.2020

;quote Rabin
Как гледаш Тубата с таз бангия? Декодването иска сериозен реал-тайм ресурс. 
;end quote

ами...
повече...
#24518 (ツ)

Дон Реба; Тема: Белгийското Рабин; 26.12.2020

питай кварталния дилър - продаваш, не ползваш. иначе вместо да загладиш косъма, ставаш същия  като клиентите
повече...
#24514 (ツ)

Дон Реба; Тема: Белгийското Рабин; 26.12.2020

;quote code2
;quote Дон Реба
мисля че социалните мрежи и ит гигантите трябва на първо място...
повече...
#24499 (ツ)

Дон Реба; Тема: Белгийското Рабин; 26.12.2020

мисля че социалните мрежи и ит гигантите трябва на първо място да трият подобни постове, и...
повече...
#24492 (ツ)

Дон Реба; Тема: Ваксини - ЗА/ПРОТИВ; 26.12.2020

утайките на това ли му викат bad trip или само за лсд се отнася? 
повече...
#24491 (ツ)

Дон Реба; Тема: Весела коледа; 26.12.2020

весела ковида и честита нова ваксина!
повече...
#24486 (ツ)

Дон Реба; Тема: Някой чете ли за хакерите дето 8 месеца правили пълна ректоскопия на краварите; 25.12.2020

в *обновяването* на някаъв софтуер

ако не ме мързеше, щях да направя мемце със червени бутони...
повече...
#24480 (ツ)

Дон Реба; Тема: Ваксини - ЗА/ПРОТИВ; 25.12.2020

айде сега чак пък Истина, какви са тия гръмки понятия, само ми изникна асоциация която споделих...
повече...
#24475 (ツ)

Дон Реба; Тема: Весела коледа; 25.12.2020

той си ги пази за протестъри 
повече...

0 1 2 3 4 ...298 299 300 301 302 ...599 600 601 602 603 ...623 624 625 626 627 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE