<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...148 149 150 151 152 ...299 300 301 302 303 ...473 474 475 476 477 ...645 646 647 648 649

#98855 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.02.2024

 [https://safenews.bg/korabat-rubymar-obstrelvan-ot-hutite-potana-v-adenskiya-zaliv/][хаирлия да е], чакаме самолетоносач 
повече...
#98853 (ツ)

Дон Реба; Тема: геймърство; 20.02.2024

когато за пръв път стрелях с пистолет и попаднах далеч от целта, усетих че има нещо...
повече...
#98852 (ツ)

Дон Реба; Тема: Чичо Бил; 20.02.2024

ного ве, цял час, не мога да гледам толкова , само написано мога 
повече...
#98844 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.02.2024

сатрапът путин не се спря, [https://t.me/infantmilitario/120137][днес ново убийство на невинен ]
повече...
#98836 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.02.2024

защото оръжията са като антибиотиците  - с употребата им губят ефективност 
повече...
#98822 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.02.2024

американците се колебаят не защото ги е страх от красните линии
повече...
#98807 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.02.2024

;quote palavrov
Има разлика между "украинците свалиха наш самолет" и "НАТО свали наш самолет" 
;end quote...
повече...
#98806 (ツ)

Дон Реба; Тема: нАучна мемелогия; 19.02.2024

knowyourmeme.com безспорно са най-добрите в тая област, но като всички експерти са преминали границата на здравия...
повече...
#98797 (ツ)

Дон Реба; Тема: някой да му запуши устата на тоя; 19.02.2024

;quote Major Obvious
 Ако ще се сговняват здраво нещата ще е за всички.
;end quote

аз...
повече...
#98793 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.02.2024

кое му е новото, още от преди началото на нахлуването имаше натовски консултанти, а после дойдоха...
повече...
#98787 (ツ)

Дон Реба; Тема: някой да му запуши устата на тоя; 19.02.2024

ааа, аз ще бъда от първите уволнени почне ли Голямото Откровение. 
повече...
#98752 (ツ)

Дон Реба; Тема: някой да му запуши устата на тоя; 18.02.2024

хубаво се е досетил за някои неща, ама защо трябва  [https://www.youtube.com/watch?v=hAwtrJlBVJY][да ги излага публично]!   
повече...
#98749 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 18.02.2024

;quote Един от многото
Но Реба - некой ден трябва да ми обясниш ти как разбираш...
повече...
#98720 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 17.02.2024

в русофилския лагер вярват че навални е убит от злите евроатланти, путин здесь непричем. аз специално...
повече...
#98716 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 17.02.2024

;quote

По нашей информации вчерашнее обрушение фронта в Авдеевке было вызвано отказом частей 3-й штурмовой выполнить...
повече...
#98715 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 17.02.2024

;quote palavrov
Е, не може да му се отрече, че има повече топки от жужето
;end...
повече...
#98709 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 16.02.2024

 [https://t.me/ZeRada1/18202][жената на навални] се изказва на мюнхенската конференция веднага след смъртта му :) но всичко става,...
повече...
#98708 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 16.02.2024

;quote Major Obvious
Бригадата явно е пратена да прикрива отстъплението, не толкова да защитава града.
;end...
повече...
#98706 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 16.02.2024

 [https://t.me/OpenUkraine/59734][соросячата младеж обаче не и пука], евала! кое е по-правоверна соросящина - да браниш с пушка...
повече...
#98704 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 16.02.2024

авдеевка изглежда е превзета. вчера приказваха че украинците са пратили подкрепление 3та щурмова бригада, каквото и...
повече...

0 1 2 3 4 ...148 149 150 151 152 ...299 300 301 302 303 ...473 474 475 476 477 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE