<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...36 37 38 39 40 ...342 343 344 345 346 ...645 646 647 648 649

#168283 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.03.2026

предполага се че това е спасителната операция за търсене на сваления ф35
 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5419][My picture] 
повече...
#168282 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 20.03.2026

;quote Baj_boeb
Тролололол, еврейския гений и парите на гоите - матч мейд ин хевън

 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5418][My picture]...
повече...
#168281 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 20.03.2026

;quote BIGBUGEX
 С 82 еврака надолу ми е портфолиото от вчера. И аз не знам как...
повече...
#168280 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.03.2026

;quote Stilgar
И под "свален" се разбира "поодраскан и кацнал аварийно"
;end quote

ами на видеото...
повече...
#168279 (ツ)

Дон Реба; Тема: World Happiness Index; 20.03.2026

;quote |
 [https://worldpopulationreview.com/country-rankings/happiest-countries-in-the-world][Happiest Countries in the World 2026] 

Заради мрънкала като козоеба, резервата е след Венецуела...
повече...
#168278 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 20.03.2026

;quote BIGBUGEX
Да ми национализира итиефити.
;end quote

не бе, от блекрок, не твоето. сороснята може...
повече...
#168175 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.03.2026

ааа да, видях да. е, че ако америка не може, те с какво ще помогнат? 
повече...
#168173 (ツ)

Дон Реба; Тема: Льотчика ше става цар; 19.03.2026

;quote Delegate
В началото каза, че ще гарантира "достойни доходи" и му бих хикса.
;end quote...
повече...
#168172 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.03.2026

;quote Дърти Хари
Мдаа, европейците и джапанките преклониха главица. Еврото се дигна моментално с един цент....
повече...
#168158 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.03.2026

тия не знаят ли че са опресирани и нещастни, защо слугуват на режима? 
повече...
#168149 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.03.2026

иран е ударил нефтохима в хайфа 
повече...
#168131 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.03.2026

да де, петролни и газови инсталации, тръмпягата чак се разтревожи, че разглезените на евтина тунжа реднеци...
повече...
#168124 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 19.03.2026

ако сороса успее да го натисне под 100еврака/грам ще се набълбуча с още, октомври месец почти...
повече...
#168123 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.03.2026

;quote Последният акаунт на Единия

Предполагам за туй, че Иран ги думка, говориш!? [?:-)] 

;end quote...
повече...
#168121 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 19.03.2026

;quote BIGBUGEX
 Не бе, седи си. Ма е на малка печалба.
;end quote

е като седи...
повече...
#168119 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 19.03.2026

;quote Последният акаунт на Единия
Ся да не кажеш и че ги караш и да учат!?...
повече...
#168117 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 19.03.2026

;quote BIGBUGEX
Ох чуеци. Как олекнах с тва злато не е истина. Сороса прибра. 4680$
;end...
повече...
#168115 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 19.03.2026

;quote Реконструктор
 Нашия се е научил, че като не му се седи на даскало, лъже че...
повече...
#168102 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 19.03.2026

ясно че е бил, ама 4чан класиката е самотна майка с негърче
повече...
#168100 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 19.03.2026

 [?rofl] [?rofl] [?rofl] а то защо е бяло ве? 
повече...

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...36 37 38 39 40 ...342 343 344 345 346 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE