<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...115 116 117 118 119 ...233 234 235 236 237 ...440 441 442 443 444 ...645 646 647 648 649

#116354 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.09.2024

аз мислех че [https://chitanka.info/text/15964][романа] е 100% измислица, ама вече не съм сигурен :) 

едит: джонка, линка...
повече...
#116350 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.09.2024

не само косвените но и преките са минимизирали :) 
повече...
#116345 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.09.2024

как ще е прецедент бе, не си ли чел "воля" [?rofl] [?rofl] 
повече...
#116324 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.09.2024

палила се е литиева батерия в ръцете ми, дори още седи на терасата, оставил съм я...
повече...
#116320 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.09.2024

това с батериите се чудя как някой може да го повярва
повече...
#116315 (ツ)

Дон Реба; Тема: Aйде на протестите!; 19.09.2024

има зер, аз бях "упойката" 
повече...
#116311 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 19.09.2024

;quote Rabin
 За почти 15 сменени фирми, ако броим и неофициалните, макс. бонус ми е 500...
повече...
#116310 (ツ)

Дон Реба; Тема: Aйде на протестите!; 19.09.2024

хехе, ебавам рабиняка бе, само я държах докато ветеринаря реже, щото упойката нали много скъпа. ушите...
повече...
#116305 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 19.09.2024

едвам издържам да знайш, по цял ден пробивам с дрелката и поя с поялника, е сега...
повече...
#116302 (ツ)

Дон Реба; Тема: Aйде на протестите!; 19.09.2024

;quote Rabin
2 пуяка на село не мож да пасеш,
;end quote

скопявал съм свиня, женска....
повече...
#116301 (ツ)

Дон Реба; Тема: секюращина; 19.09.2024

и все пак, не всички секюрити експерти са ахмаци 
 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/3002][My picture] 
повече...
#116299 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 19.09.2024

кой ходи по интервюта да го унижават, радвам се ако съм помогнал на тая полезна практика...
повече...
#116297 (ツ)

Дон Реба; Тема: Aйде на протестите!; 19.09.2024

добри божилов е много здравомислещ и достоверен анализатор, слушайте го какво казва! [?rofl] [?rofl] [?rofl] 
повече...
#116295 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 19.09.2024

той точно това иска, да изсмуче ако може всички газове, но най-мощния вентилатор като отправна точка...
повече...
#116293 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 19.09.2024

аха, ясно. всъщност пак да припомня, характера на задачата е ориентировъчна стойност,  просто някаква  около която...
повече...
#116187 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 18.09.2024

нищо няма да и се случи, това че колите от време на време убиват някого не...
повече...
#116167 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 18.09.2024

днес е имало още взривени устройства, явно купени по същото време 
повече...
#116165 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 18.09.2024

;quote Реконструктор
Това е бензинов мотор и се гони стехиометрия.
;end quote

гони се това което...
повече...
#116162 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 18.09.2024

;quote johnfound
За всички практически нужди, фактически е. 
;end quote

накарам е да се замсиля, значи...
повече...
#116154 (ツ)

Дон Реба; Тема: На ти нова тема; 18.09.2024

потока въздух не е потока изгорели газове, не се отплесвайте.  
повече...

0 1 2 3 4 ...115 116 117 118 119 ...233 234 235 236 237 ...440 441 442 443 444 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE