<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...76 77 78 79 80 ...154 155 156 157 158 ...401 402 403 404 405 ...645 646 647 648 649

#140539 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 16.04.2025

не че е новина, но... 
повече...
#140538 (ツ)

Дон Реба; Тема: СПРЯХА 4ЧАН; 16.04.2025

пише че е хакерска атака от някакви сояци
повече...
#140520 (ツ)

Дон Реба; Тема: Продавате ли ?; 15.04.2025

 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/4065][My picture] 
повече...
#140510 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 15.04.2025

браво на испанския съд, ето така се прави в ноемалните държави, не като у нас!
 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/4063][My...
повече...
#140508 (ツ)

Дон Реба; Тема: Продавате ли ?; 15.04.2025

;quote Дърти Хари


Ами аз доколкото разбрах, не ги тревожи финансовата ситуация като такава, ами факта,...
повече...
#140461 (ツ)

Дон Реба; Тема: Реба, хлебарката "осъзнато" същество, ли е!? 🤔; 14.04.2025

кружевние, правописна грешка 

 [!https://kor.ill.in.ua/m/1200x0/1601630.jpg][My picture] 
повече...
#140459 (ツ)

Дон Реба; Тема: Реба, хлебарката "осъзнато" същество, ли е!? 🤔; 14.04.2025

;quote Delegate
Мравките и подобно са просто автомати бе, нали имаше някакъв ексоеримент дето го демонстрираше...
повече...
#140446 (ツ)

Дон Реба; Тема: Ша са мобилизирати ли бЪ!? 😃; 14.04.2025

;quote Baj_boeb
Аз ще козирувам, ще викам "смърт за путин", ще изпълнявам всичко. Докато успея да...
повече...
#140443 (ツ)

Дон Реба; Тема: Реба, хлебарката "осъзнато" същество, ли е!? 🤔; 14.04.2025

не знам, философщини са това, но щом мърда и има цели начи има 
повече...
#140430 (ツ)

Дон Реба; Тема: Продавате ли ?; 14.04.2025

;quote Дърти Хари

Ами ако заема е евро, а зарплатата в левчета?  
;end quote

той не...
повече...
#140427 (ツ)

Дон Реба; Тема: Продавате ли ?; 14.04.2025

един приятел наскоро си зе къща, питам го "що не изчака да се пукне цирея" и...
повече...
#140418 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 14.04.2025

бас за бъдещо събитие без падеж не е бас, юриспрудентите му викат нищожен :) 
повече...
#140416 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 14.04.2025

;quote Реконструктор
 Даяната ме очаква скоро. [?rofl] 
;end quote

не сме се хванали, но можем да...
повече...
#140414 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 14.04.2025

от 2-3 дена фронта се задвижи отново, а вчера орките са ударили някакво награждаване на отличници...
повече...
#140411 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сериали; 14.04.2025

гледа ли го? 4.5 нещо не ми вдъхва доверие
повече...
#140372 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 13.04.2025

;quote BIGBUGEX
Бе и аверчето бижутер като започна да му набивам руска пропаганда разправя че трябва...
повече...
#140371 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 13.04.2025

защо пък от мене, аз смятам че въпреки мераците на тръп, войната ще продължи докато едната...
повече...
#140369 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 13.04.2025

да бе, това не беше въпрос, а констатация на консенсус 
повече...
#140364 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 13.04.2025

добре, можем да сложим одеса като критерий. ако войната свърши без одеса в руски ръце, значи...
повече...
#140362 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 13.04.2025

ее, ще разберем, ако войната свърши до лятото с мирно решение  значи в това конкретно Е...
повече...

0 1 2 3 4 ...76 77 78 79 80 ...154 155 156 157 158 ...401 402 403 404 405 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE