<bgdev />free

Вход Регистрация

Книги
0

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...34 35 36 37 38

#180296 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 09:04 , видяно: 113 пъти.
Rabin

Да потърся ли приказката, настр. Ходжа как правил сметки да забогатее от 2 кошници яйца? Толко се впрегнал, че да покаже как ще го запрегръща клетата му жена, и хоп - счупил всички яйца.

Потърси ми 50 евро, да не паднеш от некой мост - примерно от Орлов, че Лъвов вече не е модерно... :-)

#180305 (ツ) Rabin
Създадено на 09:27 , видяно: 102 пъти.
Последният акаунт на Единия

Потърси ми 50 евро, да не паднеш от некой мост - примерно от Орлов, че Лъвов вече не е модерно... :-)

Кис кис, и тоз почна да заплашва.

Кротувай, не ми е до вас.

#180309 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 09:36 , видяно: 98 пъти.
Rabin

Кис кис, и тоз почна да заплашва.

Кротувай, не ми е до вас.

Не те заплашвам бе - гледай си чернокраките под прозореца, че още клечат. И Ебелинката, вече не мое ти помогне - тегава работа... :-(

Иначе еби му майката - верно ше го давам All In. :-)

Имам спестявания още за 3-4 годинки и мисля да го карам на диета да позаслабна, та ще намаля дневните разходи...

Яко ше нашия книжки - 300+ книжки ще пусна за €5000 и ако се върне нещо като пари, евала, ако не ще разбера. И тук таме некое интервю - ако стане евала, ако не продължаваме.

Бей бе - некои хора 10-ки хиляди са набили тук и там, а аз съм си добре... :-)

#180310 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 09:37 , видяно: 95 пъти.

Ей, помня в едно казино некъв удряше неква машинка и разправяше, че 70 000 или 90 000 лв. бил набил в нея... :'-(

Аз немам кредити, зависимости, ипотечка... мога да съм една идея по-рисков... :-)

#180316 (ツ) Baj_boeb
Последно редактирано на 10:52 от Baj_boeb, видяно: 90 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ей, помня в едно казино некъв удряше неква машинка и разправяше, че 70 000 или 90 000 лв. бил набил в нея... :'-(

Аз немам кредити, зависимости, ипотечка... мога да съм една идея по-рисков... :-)

Три години без работа, поне 300к си набил в чикии.

#180321 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10:39 , видяно: 85 пъти.
Baj_boeb

Три години без работа, поне 300к си набил е чикии.

Как бе - бачках кат асистентче и участвах в схеми...

#180322 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10:40 , видяно: 80 пъти.

Може есента да почна като middle и да си върна част от парите...

#180328 (ツ) Rabin
Създадено на 11:16 , видяно: 72 пъти.
Baj_boeb

Три години без работа, поне 300к си набил в чикии.

Дете може да струва до милион лева, поне един чичо тъй каза, че го смятал. И като ти го разпорят 12 кафеви както Дезире Мариотини - чекията е за предпочитане.

#180335 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:43 , видяно: 66 пъти.
Rabin

Дете може да струва до милион лева, поне един чичо тъй каза, че го смятал. И като ти го разпорят 12 кафеви както Дезире Мариотини - чекията е за предпочитане.

Нероден Петко се казва приказката.

#180337 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11:56 , видяно: 61 пъти.
Baj_boeb

Нероден Петко се казва приказката.

Вагиняка знае тая за Настрадин Ходжа...

#180371 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 19:16 , видяно: 30 пъти.

Ех, разплаках се... :'-(

Една мацка в YouTube спомена за книги за молитви и отворих да видя, до страница 30-та разлистих - почти няма книга дето да е с Best Selling Rank под милион... :-)

А като се прибирах си мислех да проверя, кои книги са в топ 10 0000 на Amazon - е вече знам :-) има надежда за този свят! :-)

#180373 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 19:19 , видяно: 28 пъти.

А аз съм качвал и цялата Библия в YouTube - с огромен кеф, дали аз дали с помощта на други автори, бих написал книги за молитви и бих ги пуснал щом се продават! :-)

И ще зема да си заеба тъпата поредица от книжки де си правих ебавка с вярата...

My picture

Както винаги, краля на кралете успя да ме върне в правата вяра! :-)

Да закрепя некакси положението и ще си качвам книжки за молитви в Amazon! :-)

#180374 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 19:20 от Последният акаунт на Единия, видяно: 25 пъти.

Ей - на запад са християни и се молят, за разлика от Ганя-гяур, който пак ще го потурчат в скоро време! >:-(

Един роднина поп вика, че немало лошо, че Льотчика дава Черно море на концесия на Турция, щото имал роднинка женена за турчин и били хубави хора... >:-(

Мръсни гяури - ~ СЛАВА | НА | ИСУС! :-)

#180384 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 19:58 , видяно: 15 пъти.
#180400 (ツ) |
Създадено на 21:25 , видяно: 1 пъти.

Нямам никаква идея каква е тази фиксация на резерватници за това дали ще има или няма да има автоматични туристически визи за Америка.

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...34 35 36 37 38

Книги
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE