<bgdev />free

Вход Регистрация

форумен запой
0

0 1 2

#180755 (ツ) Евлампи
Създадено на 12:27 , видяно: 33 пъти.
Реконструктор

ламбиту може да се вози при мене, ама ше тряя спи там

Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня

#180757 (ツ) Stilgar
Създадено на 12:39 , видяно: 27 пъти.
Евлампи

Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня

Защо си купуваш предварително точно за тея влакове?

#180761 (ツ) Евлампи
Създадено на 14:16 , видяно: 13 пъти.
Stilgar

Защо си купуваш предварително точно за тея влакове?

Ами първо си взех тоя с който ще дойда така че да някъде около обедно в пловдив, после по-скоро мислех да остана и неделята и да се приберя някъде следобед вечерно но междувременно се потвърдиха едни други плаващи дотогава уговорки за през деня и тоя вариант за прибиране по нощите ми се видя оптимален, не съм го мислил кой знае колко :)

0 1 2

форумен запой
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE