Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня
Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня
Защо си купуваш предварително точно за тея влакове?
Ами първо си взех тоя с който ще дойда така че да някъде около обедно в пловдив, после по-скоро мислех да остана и неделята и да се приберя някъде следобед вечерно но междувременно се потвърдиха едни други плаващи дотогава уговорки за през деня и тоя вариант за прибиране по нощите ми се видя оптимален, не съм го мислил кой знае колко :)