Фичър, не бъг. Тъй усвояват средства, боковите клептомани.
0 1
Фичър, не бъг. Тъй усвояват средства, боковите клептомани.
има логика, бургас е територия на огита и нацепени батки, логично е да привлича нискочелите примати, а софия е модерна европейска столица, привлича културни хора, това обяснява липсата на тапа в посока софия
Неделя минах - е чака се ама се минава.
Напъни малко де, толкова години се знаем а още не сме пили бира за срамотиите - така и така бай Ламби ще идва - що не фанете влака с по една двулитровка студена бира за кураж и его де е - докато се усетите сте при нас.
Ако приемате и пришълци- кажете къде сте го замислили да бъде, че май не схванах.
Че как да не приемаме?! Даже и Рабиняка ще приемем ако пристане.
По традиция те тука:
https://maps.app.goo.gl/sr7ALSJuMvrmrqsf9
Голяма кръчма, няма нужда от резервации, готвят всякакви гозби, удобно място. Паркирането е малко трудно ама не е и невъзможно. Аз ще съм пеш де - на такъв запой с кола не се ходи
В колко часа? Аз както винаги ще се опитам да дойда ама може да не успея
0 1