<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...524 525 526 527 528 ...1048 1049 1050 1051 1052

#180965 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 13:28 , видяно: 47 пъти.
Rabin

Цяла страница квичиш, путкарщини.

Просто обърнах внимание на еврейския произход (къдравата коса) и на втория "руски" инфлуенцър, който си пуснал. Обаче подходящо е името, виж тебе как лесно те инфлуенцват.

#180969 (ツ) Евлампи
Създадено на 13:36 , видяно: 43 пъти.
Rabin

Сещаш ли се колко сте нелепи, да ни го обяснявяте, каквото не сте виждали, на нас дето сме го живели?

Тук повечето сме го виждали и живели и преживяването не е било даже близо до нещо кой знае колко натоварващо еле па травмиращо като в твоя случай, по бръснача на окам излиза че си жалка цивреща путка :)

#180971 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13:56 от Rabin, видяно: 40 пъти.
Евлампи

Тук повечето сме го виждали и живели и преживяването не е било даже близо до нещо кой знае колко натоварващо еле па травмиращо като в твоя случай, по бръснача на окам излиза че си жалка цивреща путка :)

Като те гледам къв си гърчав, надявам се, поне след уволджака да си излязъл с една идея поправен. Щото бабуля ти ти е взела здравето, спряла тока, само едни измъчени очи се виждат.

Аз тъй се уволних, както тебе в момента изглеждах.

Не е само до преживяването, класова борба е, дори междувидова. Паразит с/у "гостоприемник?, не я гаресвам тая дума, ама тъй се казва. Гости шапкари не съм ПРИЕМАЛ, те се намъкнаха неканени в живота НИ ( с момата). Ама тия размисли не са за родени роби, няма да го разбереш.

Baj_boeb

Просто обърнах внимание на еврейския произход (къдравата коса) и на втория "руски" инфлуенцър, който си пуснал. Обаче подходящо е името, виж тебе как лесно те инфлуенцват.

Добре бе, ясно, падаш си по униформи, същевременно те е стра да облечеш такава.

Латентен гей? Мани Рабин, тъп е, че го е преживял и се е почувствал каторжник,

аз съм на мама убавото, знам по-добре от него, редовно гледам филми

.

#180976 (ツ) Реконструктор
Създадено на 14:06 , видяно: 30 пъти.

Утре са в Москва, други ден гей парад на червения площад

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png1738411 bytes28.06.202615729a0140aa10e3c67bcebf6321f72ae4
#180990 (ツ) Baj_boeb
Последно редактирано на 15:30 от Baj_boeb, видяно: 17 пъти.
Реконструктор

Утре са в Москва, други ден гей парад на червения площад

невероятно но факт. тези на снимката все пак имат повече тестостерон от путкин

#180991 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 15:30 , видяно: 16 пъти.
Rabin

Добре бе, ясно, падаш си по униформи, същевременно те е стра да облечеш такава.

по четене с разбиране и логика получаваш ДВЕ :-D

#180994 (ツ) Delegate
Създадено на 15:34 , видяно: 12 пъти.

Англичаните винаги са имали особено чувство за хумор, и тая министърка на отбраната определено е забавна.

#180995 (ツ) Baj_boeb
Последно редактирано на 15:35 от Baj_boeb, видяно: 11 пъти.
Delegate

Англичаните винаги са имали особено чувство за хумор, и тая министърка на отбраната определено е забавна.

това е жена ? :-D rofl

#180998 (ツ) Евлампи
Създадено на 15:39 , видяно: 7 пъти.
Rabin

Като те гледам къв си гърчав, надявам се, поне след уволджака да си излязъл с една идея поправен. Щото бабуля ти ти е взела здравето, спряла тока, само едни измъчени очи се виждат.

Аз тъй се уволних, както тебе в момента изглеждах.

С печес кила по-тежък съм отколкото бих искал всъщност и освен това и тея свръх дето ги имам са ми много недобре разпределени но както се казва - това е положението минке. То ако няма поле за импрувмънт не е интересно.

Иначе напоследък ми се събра бая системно недоспиване понеже движа няколко сюжетни линии и у фацата верно съм като некъв обезводнен корабокрушенец но отново - това е положението минке, на мен не ми е някъв критичен проблем, не и на прага на пейсетака :)

Rabin

Не е само до преживяването, класова борба е, дори междувидова. Паразит с/у "гостоприемник?, не я гаресвам тая дума, ама тъй се казва. Гости шапкари не съм ПРИЕМАЛ, те се намъкнаха неканени в живота НИ ( с момата). Ама тия размисли не са за родени роби, няма да го разбереш.

Задължителната военна служба по времето когато си подлежал беше известен факт от живота. Освен това беше тривиална за избягване. Нещо около пет бона беше да те пишат НГВС дори да си некъв командос като физика, е да, НЕЗАКОННО но това не притесняваше особено тези дето го правеха :) Отделно с някви практически безплатни врътки моеше да се отлагаш до безкрайност а вече беше ясно че отмяната на задължителната казарма е въпрос на кога, не на дали.

Тоест ПАК имаме ненаписано ТВОЕ домашно и жалък путкарски квичеж :)

#181000 (ツ) Rabin
Създадено на 15:50 , видяно: 1 пъти.
Baj_boeb

по четене с разбиране и логика получаваш ДВЕ :-D

Чакай, че почнах да ви бъркам с кашонарчето, де са меша де никой не го пита. Путю дето живее с макя си на 50 години, тръгнал да ми обяснява на мене за казарма, аз дето живея сам от 9-ти клас...

Няма да се сетиш колко нелепо е това, знам. Кво не му харесваш на БегеМама? Почти сигурен съм, че има 10 теми за казармата на ММ (моят мъж). :-D у Гейбука не мож зе думата, от сякъв бабишкер.

0 1 2 3 4 ...524 525 526 527 528 ...1048 1049 1050 1051 1052

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE