<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...522 523 524 525 526 ...1045 1046 1047 1048 1049

#180731 (ツ) Stilgar
Създадено на 08:45 , видяно: 20 пъти.
Дон Реба

аха, както се каззва "кунмъ беше ударил по зъбъ, щях та размажа кат хлебарка!"

Аз не казвам, че не са спечелили войната, казвам, че американските военни продължават да са най-компетентната армия на планетата дето ако ти се живее трябва да те е страх от нея. Сега ако не ти се живее вече може и да не те е страх

#180735 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08:56 , видяно: 19 пъти.
Stilgar

дето ако ти се живее трябва да те е страх от нея. Сега ако не ти се живее вече може и да не те е страх

е то всеки му се живее, не мисля че това е точната формулировка.

#180740 (ツ) Stilgar
Последно редактирано на 10:18 от Stilgar, видяно: 8 пъти.
Дон Реба

е то всеки му се живее, не мисля че това е точната формулировка.

Абе убеден съм че ме разбираш какво казвам

Освен това в конкретния случай с Украйна САЩ си имат сухопътна армия която да се бие след като полеят с бомби и ракети - украинската

0 1 2 3 4 ...522 523 524 525 526 ...1045 1046 1047 1048 1049

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE