<bgdev />free

Вход Регистрация

Форумна среща 2023-та
0

0 1 2 3 4 5 6 7

#93602 (ツ) johnfound
Създадено на 01.07.2023 , видяно: 1696 пъти.
Дон Реба

ок 15ти. къде? моите предложения седят по-горе, като даяната има собствен ядрен бункер , това е +

Аз съм за даяната. Там е приятно и вкусно.

#93646 (ツ) Stilgar
Създадено на 03.07.2023 , видяно: 1646 пъти.

Дияната. Предлагам на обяд аз че вечерта съм канен на друго пиянстване

#93647 (ツ) waldorf
Създадено на 03.07.2023 , видяно: 1638 пъти.

Хммм ... ти имаш ли си на представа от обяд до сутринта колко време има?

#93666 (ツ) janbird
Създадено на 04.07.2023 , видяно: 1608 пъти.

То вярно че сме на 2х25 амъ това не означава че можем да изпием колкото на 2х25.

#93670 (ツ) waldorf
Създадено на 04.07.2023 , видяно: 1598 пъти.
janbird

То вярно че сме на 2х25 амъ това не означава че можем да изпием колкото на 2х25.

Оф, недей, че като си спомня като се съберем на какво сме способни ... добре, че ще сме в кръчма ами не на бар.

#93895 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08.07.2023 , видяно: 1500 пъти.

последно за обед ли го гласим? щото дават го някакъв 40 градусов армагедон, ама ако трябва ще влезем вътре на климатика.

#93909 (ツ) waldorf
Създадено на 08.07.2023 , видяно: 1482 пъти.

Жегата нали се бори със студена бира?

#93961 (ツ) johnfound
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1423 пъти.
palavrov

Жегата нали се бори със студена бира?

Да, пък и самото заведение е на сянка. Аз не съм против обедна среща.

#93962 (ツ) Дон Реба
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1420 пъти.

добре, в колко?

#93972 (ツ) waldorf
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1410 пъти.

Аз съм наличен по всяко време. Жената мърнкаше за някаква опера вечерта ... ама ... ше и и операта ...

#93977 (ツ) johnfound
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1403 пъти.
palavrov

Аз съм наличен по всяко време. Жената мърнкаше за някаква опера вечерта ... ама ... ше и и операта ...

Ами според мене, щом ще е по обяд, значи ще обядваме. А ако ще обядваме, значи 13..14 часа е подходящото време.

#93981 (ツ) Stilgar
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1397 пъти.
johnfound
palavrov

Аз съм наличен по всяко време. Жената мърнкаше за някаква опера вечерта ... ама ... ше и и операта ...

Ами според мене, щом ще е по обяд, значи ще обядваме. А ако ще обядваме, значи 13..14 часа е подходящото време.

13 предлагам 14 много късно ми идва за начало

#93983 (ツ) Един от многото
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1388 пъти.

Хм, мое да фанем един автобус до Филибето. Да се снимам с OG Developer-ите. 😏

#93985 (ツ) janbird
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1381 пъти.
Един от многото

Хм, мое да фанем един автобус до Филибето. Да се снимам с OG Developer-ите. 😏

не обичам да се снимам, може да попречи на политическа ми кариера в някой друг живот

#93986 (ツ) Дон Реба
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1374 пъти.
#93987 (ツ) johnfound
Създадено на 10.07.2023 , видяно: 1362 пъти.
janbird
Един от многото

Хм, мое да фанем един автобус до Филибето. Да се снимам с OG Developer-ите. 😏

не обичам да се снимам, може да попречи на политическа ми кариера в някой друг живот

Снимките са само по желание. Все пак трябва да сме разумно параноични. :)

#94173 (ツ) janbird
Създадено на 14.07.2023 , видяно: 1215 пъти.

не че ще има много заети маси, но резервация?

#94174 (ツ) waldorf
Създадено на 14.07.2023 , видяно: 1212 пъти.
janbird

не че ще има много заети маси, но резервация?

Ти пък ... в 40 градусови жеги кой ще е толкова луд освен нас да ходи по кръчми, че да няма места по обяд.

#94175 (ツ) Дон Реба
Създадено на 14.07.2023 , видяно: 1210 пъти.

ако някой иска да резервира, но се съмнявам да има нужда. впрочем утре няма да е чак толкова горещо, специално за срещата времето се съгласи да смъкне 3-4 градуса.

#94184 (ツ) Stilgar
Създадено на 14.07.2023 , видяно: 1189 пъти.
palavrov
janbird

не че ще има много заети маси, но резервация?

Ти пък ... в 40 градусови жеги кой ще е толкова луд освен нас да ходи по кръчми, че да няма места по обяд.

Може да резервираме маса на сянка да не се окаже че има ама само на слънце :)

0 1 2 3 4 5 6 7

Форумна среща 2023-та
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE