<bgdev />free

Вход Регистрация

най-голямото предимство да си негър
0

#89523 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 25.04.2023 от Дон Реба, видяно: 748 пъти.

не, не е че белите ти коленичат по олимпиади и първенства, нито че можеш да береш телевизори на воля, а че имаш много по-висок имунитет към толерастията не съм чел коментарите, но съм сигурен че много ганя ще изрази възхищение към негрите, но никой бял не може да го направи това днес, просто не може, дори да го одобрява.

#89525 (ツ) Stilgar
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 744 пъти.

А ако си латинос от Ел Салвадор?

#89527 (ツ) Дон Реба
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 740 пъти.

не знам, те там са уж латиноси, ама на боя са повече негри

#89528 (ツ) Stilgar
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 733 пъти.

Оня Bitcoin диктатора ги арестува по татуировки и свали убийствата от 15 на ден на 0

#89531 (ツ) Дон Реба
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 731 пъти.

кой това?

#89532 (ツ) d31uz10n
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 728 пъти.

Негър с прякор Макак rofl rofl rofl

#89534 (ツ) Golden Gega
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 725 пъти.

Най-голямото предимство да си негър се реализира ако цъфнеш в бяла страна, там по подразбиране си дискриминиран т.е. подлежиш всички помощи и привилегии без да се налага да доказваш с документи и прочее, има и изключения де - в Южния парк има един бачкатор негър който си копа сам, ако беше в демократична държава щеше да командва белите ама това е то късмет, явно е още от бай Тошовските негра и го е докарал само дотам да не го върнат в Африката

#89546 (ツ) Stilgar
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 712 пъти.
Дон Реба

кой това?

https://en.wikipedia.org/wiki/Nayib_Bukele

#89554 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 694 пъти.

Имайте милост, с такива теми отделни единици ще си загинат от подмокряне.

#89557 (ツ) Един от многото
Създадено на 25.04.2023 , видяно: 674 пъти.

My picture

най-голямото предимство да си негър
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE