Факт е, че ако спреш да правиш нещо, то губиш технологията и за да започнеш да го правиш отново се налага да го преоткриваш отново. Много хора го забравят това, когато решават, че "по-добре да си го купим, те хората са го измислили".
Само че нас точно не можеш да ни впечатлиш с подобни статии. Ние това го играем от 30 години.
Пастата е вредна за вашето здраве. Не знам как е със средния рекламосапиенс, но след определена възраст всичко почва да се лепи. Метаболизма ли се забавя. не знам. Даже и да въртя по десет мили на ден на елиптикала.
Накрая всички ще пасат само броколи и марули със зехтин. Или ще са по 120 килограма на крачка от инсулт или инфаркт.
интересна статия накратко - някакъв се разровил защо любимите му макарони вече ги няма в магазина. статията е длъжка, но увлекателна
Странно е как казва че програмирането не било като производството и после дава пример как същото нещо се случва и в програмирането.
В САЩ има интересен феномен който не е свързан с търговията и Китай и много трудно може да бъде спрян с лайна като субсидии. Те контролират долара, изнасят си инфлацията по света, реално са наложили този свой продукт добър или лош на света (в доста случаи с бой). Когато си продадеш душата на дявола обаче си има цена и това е че икономиката ти се мести в посока финансови институции и услуги. И се почват банки, застрахователни компании, инвестиционни фондове, адвокати... И няма как да е друго тва е все едно да питаш що в градчето до въглищната мина живеят толкова много миньори