А дано ама надали :(
Ребата не е мръднал(много). Изглежда ми съшия, откакто се запознахме през 2015 г.
Ребата не е мръднал(много). Изглежда ми съшия, откакто се запознахме през 2015 г.
Фактът че образа на Людоеда е обграден от Гинес, Кока Кола и ирландско уиски е невероятно забавен. :)
Съжалявам, че не можах тоя път да дойда, обаче от сряда лежа болен. Някакъв вирус ме тръшна... Като гледам сте си изкарали великолепно.
Затова пък аз цяла седмица от леглото си играх с разни ИИ и ей сега ще пусна тема какво ми написаха. Може и на вас да ви е полезно...
Добра сбирка се получи, под зоркия поглед на тов. Сталин
Взех го специално за тебе и Джонката, да видите, че ви уважаваме!
Нищо не казвам! Да не даваме храна на Рабиняка ...
Снимката я прави един жичкаджия от жичкаджийския форум - имаше солидно присъствие и от двата форума - 4:6