<bgdev />free

Вход Регистрация

2025 ФорОмна сБИРкА
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

#145700 (ツ) waldorf
Последно редактирано на 17.07.2025 от johnfound, видяно: 948 пъти.

Айде дружина, който има мерак за студена бира, тежки мезета и свежи салати да се включва за тазгодишния маратон. По традиция във Филибето де. Да не каже, някой че не е разбрал.

#145731 (ツ) Delegate
Последно редактирано на 20.06.2025 от Delegate, видяно: 929 пъти.

Ще дойда, ако поканите Мейджър Обвиъс и Бъгекса

#145741 (ツ) waldorf
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 917 пъти.
Delegate

Ще дойда, ако поканите Мейджър Обвиъс и Бъгекса

Ми тя поканата е към всички. Даже и Рабинката е добре дошъл - ще се напием и ще увековечим порядъчно със снимки rofl

Майтап де, който има директна връзка с тях да ги сръчка да отбележат присъствие тука и ще се разберем.

Телефоните си ги имаме с Ребата, Стилгаря, Янбърд и Жонката.

#145742 (ツ) Delegate
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 913 пъти.

Е, той Рабина ако дойде, всички ще дойдем, дори чертата и харито ще долетят от оттатък големия гьол.

#145744 (ツ) bvbfan
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 910 пъти.
Delegate

Е, той Рабина ако дойде, всички ще дойдем, дори чертата и харито ще долетят от оттатък големия гьол.

И аз ще дойда, ама съм си тукашен.

#145745 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 907 пъти.
Delegate

Е, той Рабина ако дойде, всички ще дойдем, дори чертата и харито ще долетят от оттатък големия гьол.

Рабина е доказан лъжец, неговата дума не означава нищо. Няма да се хвана да хвърча.

#145748 (ツ) bvbfan
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 902 пъти.
|

Рабина е доказан лъжец, неговата дума не означава нищо. Няма да се хвана да хвърча.

А, ако каже, че 100% няма да дойде...

#145749 (ツ) Delegate
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 900 пъти.
bvbfan

А, ако каже, че 100% няма да дойде...

Добър въпрос, но трябва да дефинираме какво значи "ще дойде", щото иначе рискуваме да дойде и да седи на 100 метра в храстите с телеобектив да си попълва колекцията от компромати.

#145752 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 899 пъти.
|

Рабина е доказан лъжец, неговата дума не означава нищо. Няма да се хвана да хвърча.

Имаше класически лаф, "господин съдия, аз винаги лъжа". Пример за логически парадокс.

Имам усещане, че инокулацията е заразна. Да се наобиколя с толкова инокуланти...

#145753 (ツ) Реконструктор
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 893 пъти.

бах ви у майните

#145758 (ツ) Дон Реба
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 885 пъти.
bvbfan

И аз ще дойда, ама съм си тукашен.

е ти от кога се каниш, ама се те няма

#145760 (ツ) Delegate
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 884 пъти.
Реконструктор

бах ви у майните

ше одиме с твойта кола, за да можем да смучем бири на воля и после да хъркаме отзад.

#145781 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 874 пъти.
Delegate

Добър въпрос, но трябва да дефинираме какво значи "ще дойде", щото иначе рискуваме да дойде и да седи на 100 метра в храстите с телеобектив да си попълва колекцията от компромати.

Какъв телеобектив при мангал? Сигурно ще проси по съседните маси докато прави снимки.

#145798 (ツ) Реконструктор
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 864 пъти.
Delegate

ше одиме с твойта кола, за да можем да смучем бири на воля и после да хъркаме отзад.

а да бе, не си познал

#145830 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 851 пъти.

Козоеба няма начин да отиде на среща. С тези псувни по роднини на форумци знае, че в най-добрия случай ще си ходи само със счупена глава. :)

Ама вземете да убедите Стую да отиде. :)

#145834 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 842 пъти.
|

Козоеба няма начин да отиде на среща. С тези псувни по роднини на форумци знае, че в най-добрия случай ще си ходи само със счупена глава. :)

Ама вземете да убедите Стую да отиде. :)

Който нож вади от нож умира, макя ти фостата!

#145835 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 839 пъти.

Точно така. Затова козоеба си седи при козите и го е страх да се покаже от дупката си. :)

#145837 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 835 пъти.
|

Точно така. Затова козоеба си седи при козите и го е страх да се покаже от дупката си. :)

Ти кога ще се покажеш, макяти фостенцата?

#145838 (ツ) |
Последно редактирано на 21.06.2025 от |, видяно: 831 пъти.

Ако бях в БГ нямам никакъв проблем да отида на среща на форума.

А иначе, ако козоеба много иска да се срещнем, винаги може да ми прати адреса си. Ще му отида на гости някой ден да пообщуваме за това как се коментират роднини на форумци.

#145845 (ツ) Дон Реба
Създадено на 21.06.2025 , видяно: 801 пъти.

предлагайте дата

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

2025 ФорОмна сБИРкА
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE