<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...29 30 31 32 33 ...61 62 63 64 65 ...354 355 356 357 358 ...645 646 647 648 649

#161703 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 23.01.2026

;quote synergie

Маркирай кой в тоя списък бусифициран демократ. Подсказка, не е кралят на Саудитска Арабия...
повече...
#161679 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 23.01.2026

е как тъй как, бусифицираните украинци като дезертират по-малко предатели ли са  от доброволците? коленичил ли...
повече...
#161663 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 23.01.2026

какви демократи, това са предатели на демокрацията, коленичиха пред американския саурон
повече...
#161662 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 23.01.2026

е че супер, значи освен чистия келепир и помагаме 
повече...
#161660 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 23.01.2026

как възнамеряват добрите сили да се борят с тия предатели на демокрацията? 
повече...
#161653 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 23.01.2026

нови висини на жълтопаветната комсомолщина
;quote

руски простоти копейки от Капитал По силни от Нато нема...
повече...
#161649 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 23.01.2026

;quote Реконструктор
Тва е валидна схема, която са ми предлагали адвокатчета, запознати с нещата.
;end quote...
повече...
#161646 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 23.01.2026

хаха, сещам се навремето как са цакали закона, вдигат незаконна къща за ЕДНА нощ и държавата...
повече...
#161637 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 23.01.2026

ами затова са го ударили през просото, ако е само един играч ще кара полечка, за...
повече...
#161634 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 23.01.2026

китаеца го е ударил презпросото
повече...
#161567 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 22.01.2026

хахахахах стана ли бре? ама нали къдравите еврейчета обещаха че чак края на 2026 [?rofl] [?rofl]...
повече...
#161557 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 22.01.2026

е не може хем моренце в гърция, хем горди и независими
повече...
#161556 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 22.01.2026

;quote bvbfan

Нарича се телегония. Принципно е отхвърлена, но реално, ако акт или актове с повече...
повече...
#161522 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 22.01.2026

;quote Последният акаунт на Единия

Туй па от къде го измъдри!? [?:-)]

Срещал съм я тая...
повече...
#161512 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 22.01.2026

еми то и кафето е нагоре и какво ли не още [?:-)] 
повече...
#161511 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 22.01.2026

защо се впрягаш единка, че е имало шанс да си негър и си го пропуснал? 
повече...
#161510 (ツ)

Дон Реба; Тема: Льотчика ше става цар; 22.01.2026

;quote Baj_boeb

Евреите стоят зад всичко това, и да, тъпички сте тези дето не го схващате....
повече...
#161481 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 21.01.2026

да, качински мъдрого е казал - технологията финално само това дава. е, ако стигнем до там...
повече...
#161453 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 21.01.2026

;quote Stilgar
Еми нали при първата са им забранили.
;end quote

текущите събития не са някаква...
повече...
#161446 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тема за втората голяма депресия 2025+; 21.01.2026

;quote Baj_boeb
 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/4984][My picture] 
;end quote

тая реч нещо много я цитират, биготерията и се радва 
повече...

0 1 2 3 4 ...29 30 31 32 33 ...61 62 63 64 65 ...354 355 356 357 358 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE