<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...16 17 18 19 20 ...35 36 37 38 39 ...405 406 407 408 409 ...772 773 774 775 776

#175512 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Козоеба е толкова невероятно глупав, че наистина си мисли, че на някой му пука кой е....
повече...
#175509 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Просто е глупав козоеба и не може да си направи и елементарна сметка. Затова нито колайдър,...
повече...
#175505 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

;quote gat3way
То може би нямаше да има и с Гана, ама поне тогава нямаше да...
повече...
#175503 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Ще повторя още веднъж за козоеба. В култовите фирми, с интересната работа, гани няма.

А джунки...
повече...
#175492 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Козоеба пак се опитва да измести темата от поредната идиотщина която каза. Да повторя, работил е...
повече...
#175489 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

A, клиентите били култови, хахаха. Значи нещо като теляка дето трил гърба на гуруто. :)

повече...
#175485 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Хахаха, култова фирма зависела от козоеба. Съвсем изкука горкия :)
повече...
#175482 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Ама разбира се, култови! Световно известни! В резервата.

И козоеба е бил най-важната джунка там. :)
повече...
#175477 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Ей, ако знаете какво е работил козоеба, ехей. Всички сте чували за него. 
повече...
#175472 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Е видя се защо само лудия са съгласи да ср обзалага с мангала. Защото на всички...
повече...
#175468 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Мандалото за плащането вече падна, дори и невероятно благотворителния срок от един месец минава след няколко...
повече...
#175463 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 17.05.2026

;quote gat3way
Аз заради тоя големия пик в началото на спектрограмата питах, той винаги го има...
повече...
#175460 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 17.05.2026

Да, калиевата сол се мери много лесно, дори моят пластмасов сцинтилатор я мери без никакво олово.
повече...
#175459 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Хахаха, козоеба давал лихва. Ама друг път. :) Честно, не си мислех, че дори и той...
повече...
#175369 (ツ)

|; Тема: Линкове 2.0; 17.05.2026

Ей, професора се върнал в бащиното си огнище, козоеба пак е недоволен. :)
повече...
#175368 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 17.05.2026

Хахаха, първо козоеба не си плащаше дълга защото беше в Туче, а не в София.

Сега...
повече...
#175342 (ツ)

|; Тема: Апелации; 16.05.2026

;quote BIGBUGEX
На чужд гръб и 100 тояги са малко. Аз не намерих такива неща в...
повече...
#175338 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 16.05.2026

Ахахаха, големия шофьор пътува с влак.
повече...
#175316 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 16.05.2026

;quote gat3way
Ебавахме се с рабиняка, ама ще излезе прав накрая, [https://boulevardbulgaria.bg/articles/mechka-ubi-chovek-na-vitosha?][треат си законни калашници.]
;end...
повече...
#175275 (ツ)

|; Тема: Льотчика истински цар; 15.05.2026

Хехехе, козоеба халюцинира, че има СПОСОБНОСТИТЕ да ме следва. Това просто няма как да стане.

А...
повече...

0 1 2 3 4 ...16 17 18 19 20 ...35 36 37 38 39 ...405 406 407 408 409 ...772 773 774 775 776

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE