<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...6 7 8 9 10 ...15 16 17 18 19 ...395 396 397 398 399 ...772 773 774 775 776

#177890 (ツ)

|; Тема: негри и разпоретини; 03.06.2026

[quote=a090a]За това е в кавички. 
А го оприличавам на едноименния герой на Хашек, защото за ВСЯКА...
повече...
#177884 (ツ)

|; Тема: Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 03.06.2026

Путката на козоеба е много нежна, не може да търпи грубиянщината в казармата :)
повече...
#177883 (ツ)

|; Тема: Вайфоната; 03.06.2026

Е да, не-идиократите понеже са невероятно интелигентни, не могат да си пуснат фонетичната клавиатура. :)
повече...
#177882 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 03.06.2026

Козоеба е тъп като галош. Аз му казвам, че колата се отваря с механична дръжка, той...
повече...
#177869 (ツ)

|; Тема: Вайфоната; 03.06.2026

Е, край, Апъл ще фалират щом някаква си отрепка, която няма пари за бензин, няма да...
повече...
#177868 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 03.06.2026

Вярно е, че майка ми са я показвали по телевизията, но не за това питах. Питах...
повече...
#177863 (ツ)

|; Тема: Вайфоната; 03.06.2026

Ама колко са тъпи Апъл, как може да няма фонетична кирилица на айФона! :)
повече...
#177861 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 03.06.2026

Като стана дума за доверчивост, какви нови лъжи са пускали по теле-визията наскоро? Козоеба не ни...
повече...
#177856 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 03.06.2026

Козоеба напълно се е побъркал. Колата ми не може да се ъпдейтне без мое разрешение.
повече...
#177855 (ツ)

|; Тема: негри и разпоретини; 03.06.2026

Козоеба пак започна да мечтае как щял да прави секс със собствената си майка. :)

Ама...
повече...
#177854 (ツ)

|; Тема: Линкове 2.0; 03.06.2026

Е да, случват се на неможачите такива издънки. На козоеба му се случват редовно. :)

Ама,...
повече...
#177848 (ツ)

|; Тема: негри и разпоретини; 03.06.2026

[quote=a090a]Е то не е важно дали ми харесва или не, явно не знаеш верния отговор.
 [b]родителите...
повече...
#177847 (ツ)

|; Тема: Линкове 2.0; 03.06.2026

Хахаха, "пълна автоматика". Това ще да е чудо невиждано според козоеба. :)

А капковото дори работело....
повече...
#177842 (ツ)

|; Тема: Линкове 2.0; 03.06.2026

Хахаха, цял ден козоеба прави едно капково напояване. Голям МОЖАЧ! ;)

И утре в София при...
повече...
#177839 (ツ)

|; Тема: Вайфоната; 03.06.2026

Хахаха, 60 боклука... Козоеба май никога не е стрелял с АК. :)

Отделно че май нещо...
повече...
#177837 (ツ)

|; Тема: Линкове 2.0; 03.06.2026

Ама разбира се, че е лъжа. Козоеба не лази пред ганите и не се мазни на...
повече...
#177833 (ツ)

|; Тема: Линкове 2.0; 03.06.2026

Колайдър, козоеба разбира се няма. И затова ПАК лази пред ганите. :)

И пак започна да...
повече...
#177827 (ツ)

|; Тема: Линкове 2.0; 03.06.2026

Ей, не му омръзна на козоеба да лъже нагло. :)
повече...
#177824 (ツ)

|; Тема: Вайфоната; 03.06.2026

Е, добре че са го пуснали мръсниците, та сега имаме шут във форума. :)

Комедията щеше...
повече...
#177822 (ツ)

|; Тема: Вайфоната; 03.06.2026

Да, тежък е живота когато козоеба е толкова ъмм, не тъп, тъпите нямат проблеми с това,...
повече...

0 1 2 3 4 ...6 7 8 9 10 ...15 16 17 18 19 ...395 396 397 398 399 ...772 773 774 775 776

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE