<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...15 16 17 18 19 ...33 34 35 36 37 ...340 341 342 343 344 ...645 646 647 648 649

#169141 (ツ)

Дон Реба; Тема: Налудни Хипотези; 27.03.2026

;quote Реконструктор

що разни негрърски племена им режат клиторите на женските? 
;end quote

а защо еврейските...
повече...
#169079 (ツ)

Дон Реба; Тема: Налудни Хипотези; 26.03.2026

;quote Delegate
Маймуните (женските) също изпитват оргазъм, така че европеидните жени сигурно трябва са по-близо биологично...
повече...
#169046 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 26.03.2026

над тел авив кръжат огромни ята от врани [?:-)]  
повече...
#169045 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 26.03.2026

;quote BIGBUGEX
 [https://obektivno.bg/shell-krizata-s-gorivata-v-evropa-zapochva-ot-drugiya-mesecz/][Shell: Кризата с горивата в Европа започва от другия месец] 
;end quote

иншалла, иншалла!...
повече...
#169044 (ツ)

Дон Реба; Тема: Налудни Хипотези; 26.03.2026

генерирането на налудни хипотези не е особен проблем, ето една и от мене -  в края...
повече...
#169030 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 25.03.2026

;quote Реконструктор

Кога, точно, е била 3.20?
;end quote

беше близо 3, което е сегашни поне...
повече...
#169025 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 25.03.2026

зА сега се говори, но тунжата се така е двойно по-евтина от 2013та година, чакам с...
повече...
#168959 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 25.03.2026

;quote Евлампи

Нещата се учат като се напише сто пъти в тетрадка с квадратчета - жидопиндосите...
повече...
#168958 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 25.03.2026

победна радост цари [?rofl] [?rofl]
 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5455][My link] 
повече...
#168956 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абре, какъв беше оня непроизносимия?; 25.03.2026

така или иначе вишизма е срамен, мани го ти това "нееее това не са истински вишисти",...
повече...
#168909 (ツ)

Дон Реба; Тема: Льотчика ше става цар; 24.03.2026

 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5454][My link] 
повече...
#168885 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 24.03.2026

това съм го играл 86та
повече...
#168847 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абре, какъв беше оня непроизносимия?; 24.03.2026

;quote Rabin
На вързано 50 евро на Монеро, че Величие ще влезем в парламента. Дося нико...
повече...
#168843 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абре, какъв беше оня непроизносимия?; 24.03.2026

рабинка, ти нали опъваш електропастири да помагаш на еврея да варди стадото, глей глей кво е...
повече...
#168841 (ツ)

Дон Реба; Тема: Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път; 24.03.2026

а дано, ама се запря, дори не успя да стигне октомврийското ниво. ама аз не губя...
повече...
#168840 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 24.03.2026

тръмп хленчи за споразумение[https://glasove.com/novini/iran-atakuva-izrael-s-nov-raketen-zalp-moshtna-eksploziya-otekna-v-yerusalim][но иран не му минават тия] 
повече...
#168838 (ツ)

Дон Реба; Тема: Абре, какъв беше оня непроизносимия?; 24.03.2026

;quote gat3way
 Да разбирам ли че ти си по-горе в хранителната верига и се подиграваш нещо?...
повече...
#168836 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 24.03.2026

 [!https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5449][My picture] 
повече...
#168802 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 23.03.2026

изтече запис от успешните преговори между тръмп и иран!
 [$https://bgdev-free.asm32.info/!attached/5448][My link] 
повече...
#168797 (ツ)

Дон Реба; Тема: негри и разпоретини; 23.03.2026

 [https://dnes.dir.bg/svyat/miliarderat-i-sobstvenik-na-only-fans-leonid-radvinski-pochina-na-43-g][починал е леонид радвински], човека дал възможност на милиарди суб бета гама и делта гои да...
повече...

0 1 2 3 4 ...15 16 17 18 19 ...33 34 35 36 37 ...340 341 342 343 344 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE