<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...97 98 99 100 101 ...197 198 199 200 201 ...422 423 424 425 426 ...645 646 647 648 649

#128040 (ツ)

Дон Реба; Тема: Смислено приложение на АИ-то?; 22.11.2024

 [https://translate.google.com/?sl=en&tl=el&text=beer&op=translate][говорителчето под гръцкия превод] 
повече...
#128035 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 22.11.2024

има ли путин - няма атом. 
повече...
#128034 (ツ)

Дон Реба; Тема: Смислено приложение на АИ-то?; 22.11.2024

;quote

Гръците верно имат проблем със звуците Б и Ч ... бира е мпира. А цай...
повече...
#128011 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 22.11.2024

;quote Реконструктор

Питай жена ти, винаги тряя се даде шанс на престъпника да се осъзнае [?rofl]...
повече...
#128010 (ツ)

Дон Реба; Тема: Тръмп е хвърлил топа; 22.11.2024

споко, нищо му няма
повече...
#127979 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 21.11.2024

;quote Baj_boeb

Е какво е, атом без атома, путинска работа.
;end quote

абсолютно, срам отсекъде, като...
повече...
#127978 (ツ)

Дон Реба; Тема: как да познаем белоариеца; 21.11.2024

тия неща са за забавление, а не да им вярваш
повече...
#127972 (ツ)

Дон Реба; Тема: как да познаем белоариеца; 21.11.2024

това не е меме бе, реална карта си е, резултат от някви анкети
повече...
#127958 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 21.11.2024

между другото днес се били навършвали 11 години от началото на конфликта, който вероятно ще остане...
повече...
#127952 (ツ)

Дон Реба; Тема: как да познаем белоариеца; 21.11.2024

помня веднъж във влака някви случайни току що запознали се съкупейници се бяха напили и единия...
повече...
#127951 (ツ)

Дон Реба; Тема: Сериали; 21.11.2024

ено време ги пореше вързани на маса, какво е това падение да ги дави? 
повече...
#127906 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.11.2024

;quote Дърти Хари
Ребат, в Онтарио току що тестваха системите за предупреждение при опасност. Телефона ми...
повече...
#127893 (ツ)

Дон Реба; Тема: Смислено приложение на АИ-то?; 20.11.2024

ето смислено приложение на АИто - да може ей такива тарикати криещи безнаказано хейтспийча си зад...
повече...
#127887 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.11.2024

 шиши е най-истинския евроатлант, който не го харесва  е московски агент и трябва да връща грантовете...
повече...
#127872 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.11.2024

хубаво ще е наистина като е междуконтинентална да е за друг континент, но според мен името...
повече...
#127868 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.11.2024

 [https://t.me/infantmilitario/141768][хммм]  
повече...
#127865 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 20.11.2024

;quote Дърти Хари
Абе за всичко са виновни американците, даже и Путю да натисне копчето. От...
повече...
#127842 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.11.2024

;quote waldorf
...
;end quote

някой да го препрати това на цар путин, срам  страх надвива 
повече...
#127829 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.11.2024

ама не е бил еврей, виждаш ли какво става като се повери толкова пара на гой 
повече...
#127825 (ツ)

Дон Реба; Тема: Честита Трета Световна; 19.11.2024

бабоебе, ти и останалите тенекиени шапки сте оптимисти, вярвате че на кормилото има капитан, па макар...
повече...

0 1 2 3 4 ...97 98 99 100 101 ...197 198 199 200 201 ...422 423 424 425 426 ...645 646 647 648 649

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE