Козоеба пак нещо не е разбрал. :)
Нали лесно било и високо грозде ми било, макя ти в диварете, кое му е лесното, кое му е убавото?
Нали лесно било и високо грозде ми било, макя ти в диварете, кое му е лесното, кое му е убавото?
Ami iPhone все пак е направен за грамотни хора, не за пълни идиоти като козоеба. Няма два телефонни указателя, та мангала пак нещо не е разбрал явно.
Утре щи го снимам, макя ти простенцата, от гъза - фостенцата.
Козоеба пак не е разбрал нещо. Пък и не е научил как да прави скрийншот на телефона още, защото е тъп като галош. :)
Да бе, и да ме размъкват по вай-клауда.Нямам вяра на тия джендъри. Макя ти фостенцата!
Козоеба е толкова невероятно тъп, че дори не знае как да изпрати картинка до email :)
Козоеба наистина е дементирал. Щял да ми снима фонетичната кирилица на iPhone-a, горкия... Не помни как квичеше, че нямало фонетична кирилица. :)
Има бе, как да няма! Гъзонавряна на майната си. Дали не я и теглих от вай-стора. Това в един мол го правих, да се отбележи. Сигур затуй тръгна, дали да не отида пак на мол, да оправя и будилника. Като в гъза на макя ти проста навряна. Много бил лесен вайфона, много бил лачен. Инак бръже върви, с ени курсове от Ейпължийницата за 2 бенжамини, и може да се ползва. Още не съм се занимавал с будилника, че съм на ръба да го стъпча.
Ами сигурно и фонетичната кирилица я е теглил от Апъл стора. Знае ли човек? Той козоеба така или иначе не помни повече от 2 минути, та самия той не знае. :)
Да им снесеш 13 бенжамини, после да ти следят цикъла и да ти турят бдс... И тия 2 указателя още не ги вдявам. Може да има идея някаква, ако дам 2 още бенжамини за курс и съм в елита. Тъй викаше беден Минго.
Макя ти проста!
Мда, козоеба още му се привиждат два "указателя". Хехехехе.
Иначе е ясно, че той от техника нищо не разбира, горкия.
Вайфон е за lgbtq идиократи. Не ги бърка да им мери цикъла. Макя ти проста!
Хахаха и какво, снабди се с вайфон за лгбтя+ урсулопитеци за да ти мери цикъла?
Ем нали тряя да го пробвам туй високо грозде. Верно е кисело.
Определено няма да си купя нещо от епължийницата. Повече гавра правят и от Изчадните.
А хубава машинка е инак, пъргава и убав хардуер. После зорлем го ганосали.
Ъъъъм, не мисля че схващам идеята, но ако действаш по тоя начин, "чер кур у гъз" е друго нещо което споменаваш твърде често, защо не пробваш, може да се окаже че цял живот си грешал за това. При всички положение ако направиш ревю, ще е хитова тема.
Е нали елит бе, и азе искам у елита на мола, да ме забележат другите лумпени.
А, това е по-лесно бе рабиняк, за да те пуснат у мола просто треа те ваксат.
Ааа, НЕ! Тръскам го до въртящата врата. Как не го снимах, пусто. Самата истина беше.