<bgdev />free

Вход Регистрация

Льотчика истински цар
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

#180389 (ツ) Rabin
Създадено на 20:26 , видяно: 17 пъти.
synergie

Само ти си с путка от потребителите на форума доколкото ми е известно и по всичко изглежда че само на теб ти влиза до яйчниците от шапкаря!

Ся като ти накове двоен данък, и борсата е към края си...:-D

#180401 (ツ) Евлампи
Създадено на 21:27 , видяно: 5 пъти.
Rabin

На двойното обедняване от еврото

Аз откак сме с еврачките се родих! Преди се замислях - бе харесвам белгийски вайс бири ама пет лева за 0.33 бутилче?

Ся не ми пука - две евраки плюс минус - къде не отишли.

Тая концепция има силна нАучна обосновка впрочем - компресия се нарича явлението - вкарваш повече блага в по-малко числа :)

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Льотчика истински цар
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE