<bgdev />free

Вход Регистрация

Линкове 2.0
1

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...51 52 53 54 55

#180271 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 04:37 от Дон Реба, видяно: 142 пъти.
Последният акаунт на Единия

А ве Реба - а праи ли ти впечатление човек как нещата лека полека се "нормализират".

Вече сека седмица има нападения и колежи, обаче Ганя не му пука.

е, ние сме видяли 90те и истински престрелки между вис и сик, на техен фон някакъв метнат през моста е нищо. обаче ако оставим това настрана генерално си напълно прав, без "посолство" можеш да докараш хората до физическо изтребление (например глада в ирландия или украйна) и няма да се вдигнат, гладните бунтове са соев мит. НЯМА гладни бунтове, има успешни (или провалени) псиопове и майдани. когато румънците убиха чаушеско това не беше спонтанен бунт на изгладнели хора, които няма какво да губят, а добре проведен успешен майдан с участие на не повече от 1% от населението, останалите 99 само гледаха сеир и вероятно са викали за чаушеско. а нашето априлско въстание е пример за зле проведен майдан, смазан безславно от титушките. в тоя контекст си мисля - да имаш боеспособни титушки е по-важно от това да имаш мощен репресивен апарат.

#180287 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 08:25 , видяно: 117 пъти.

Ей дейба - чувствам се кат Карлито Бриганте...

Сутринта ми върнаха от една фирма, че не продължавам с интервютата (може би е за добро - искаха 4 интервюта), аз сега ще пиша на една друга, че не продължавам.

А ся ми писа и професора да му пратя докторската теза предвид, че се бех отказал да се занимава с тая дебилщина.

А и аз като Карлито - просто искам да си събера едни пари и да си уредя едни неща и да избягам в немския рай... :'-(

#180301 (ツ) Rabin
Създадено на 09:21 , видяно: 109 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ей дейба - чувствам се кат Карлито Бриганте...

Сутринта ми върнаха от една фирма, че не продължавам с интервютата (може би е за добро - искаха 4 интервюта), аз сега ще пиша на една друга, че не продължавам.

А ся ми писа и професора да му пратя докторската теза предвид, че се бех отказал да се занимава с тая дебилщина.

А и аз като Карлито - просто искам да си събера едни пари и да си уредя едни неща и да избягам в немския рай... :'-(

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png573381 bytes23.06.202628d3ef803dec89986491bec17fbac352c6
#180314 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 10:18 от Последният акаунт на Единия, видяно: 98 пъти.

Не знам ква е тая картинка Вагиняк...

Ама ей туй е интересно... Падат ли визите за САЩ? България и Вашингтон обсъдиха ключовото изискване

Туй може да не е големия ход на смелия Льотчик, а хитър ход на хамериканците, дето ше се дърпат кат мома, ама ще "клекнат" пред Льотчика, за да паднат визите и да глътнат и остатъка от гяурчетата в Територията... rofl

Ако верно паднат визите очаквам, Терминал 2 да се понапълни... rofl

My picture

И тука ше останат само мангалите... rofl

My picture

#180318 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 10:26 , видяно: 94 пъти.
Последният акаунт на Единия

Туй може да не е големия ход на смелия Льотчик, а хитър ход на хамериканците, дето ше се дърпат кат мома, ама ще "клекнат" пред Льотчика, за да паднат визите и да глътнат и остатъка от гяурчетата в Територията... rofl

Мда

#180320 (ツ) Rabin
Създадено на 10:34 , видяно: 90 пъти.
Последният акаунт на Единия

Не знам ква е тая картинка Вагиняк...

Внимателно и по сатанински ти гласят сетния чук.

#180323 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10:42 , видяно: 82 пъти.
Baj_boeb

Мда

И сепак ше е велика дипломатическа победа на български политик. :-)

#180325 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 10:56 , видяно: 80 пъти.
Последният акаунт на Единия

И сепак ше е велика дипломатическа победа на български политик. :-)

Така ще го представят прозападните медии, да.

#180332 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11:37 , видяно: 70 пъти.
Baj_boeb

Така ще го представят прозападните медии, да.

Хей, ако паднат визите може да се върна към старата си мечта - да замина за Щатите... :-)

Германия я мисля, щото Британия, Brexit-на, а Щатите имат виза...

Ако падне... Boca Raton - here I come... :-)

#180333 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11:39 , видяно: 70 пъти.

Давай Льотчик! :-)

My link
#180334 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:42 , видяно: 65 пъти.
Последният акаунт на Единия

Хей, ако паднат визите може да се върна към старата си мечта - да замина за Щатите... :-)

Германия я мисля, щото Британия, Brexit-на, а Щатите имат виза...

Ако падне... Boca Raton - here I come... :-)

А пари откъде ?

#180336 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11:45 , видяно: 59 пъти.
Baj_boeb

А пари откъде ?

Amazon, Дай Боже! :-)

Бегай бе - бих бачкал като джуниър, че даже стажант, стига да съм в Щатите.

#180338 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:57 , видяно: 57 пъти.
Последният акаунт на Единия

Amazon, Дай Боже! :-)

Бегай бе - бих бачкал като джуниър, че даже стажант, стига да съм в Щатите.

Не мисля че вземат 30+ годишни като джуниъри или стажанти. Ще ти кажат - overqualified си, трябва да кандидатстваш за сениор, и там ще те отрежат.

#180339 (ツ) Baj_boeb
Последно редактирано на 11:58 от Baj_boeb, видяно: 57 пъти.

Може като мишо шамара да караш Юбер...

#180340 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 12:01 , видяно: 53 пъти.
Baj_boeb

Не мисля че вземат 30+ годишни като джуниъри или стажанти. Ще ти кажат - overqualified си, трябва да кандидатстваш за сениор, и там ще те отрежат.

Е ша видим - ей ся четох, че Oracle са уволнили 26000 служители заради AI. Може не само туй да е проблемът...

#180341 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 12:41 , видяно: 42 пъти.

Ахахаххах - докато се разхождах видях надпис "Свободна Ромелия" rofl

Успех за ромите! :-)

#180342 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 12:51 , видяно: 39 пъти.

Същност де да знам - ако що годе се получи туй с Amazon, може пък да забегна към Русия.

С тея православни татуси с които съм...

И ще направя нещо дето хиляди русороми само си мечтаят... rofl

Но Гетото е приключило... ся ако дадат и визи... rofl

#180343 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14:30 от Rabin, видяно: 21 пъти.
Последният акаунт на Единия

Същност де да знам - ако що годе се получи туй с Amazon, може пък да забегна към Русия.

С тея православни татуси с които съм...

И ще направя нещо дето хиляди русороми само си мечтаят... rofl

Но Гетото е приключило... ся ако дадат и визи... rofl

По-лесно е да кажеш къде няма да се местиш. То не бе Израел, то Турция (имат принудително казармено робство при шапкарския мерзавец паразит), и ще те пратят да завоюваш обетована земя. И както се хилите тука, щото си нямате идея каква сган долнопробна са тия, тъй ще те пратят да чистиш мини, че машините са много скъпи. В Елизиум тялото ти не струва и колкото найлона в операционната, и ще го видиш съвсем наистина, ако им попаднеш в ръцете на тия червеи.

В Русия прибират донаборници (против волята им разбира се), натикват ги в карцера и ги държат гладни, докато подпишат "контракт", после ще видиш макя си само с билет тип "товар 200".

От Русия бягат като дават мило и драго да се отърват, имаме цял екип рашки при нас. Ти въри, ще ти се ИЗРАДВАТ, тия уроди.

Терминът „Товар 200“ (Груз 200) влиза в обращение през 1984 година след нахлуването на Съветския съюз в Афганистан "за оказване на помощ на братския афгански народ". Словосъчетанието „Груз 200“ в ония години предизвиква ужас, днес положението не е много по-различно. С „товар 200“ се обозначават при транспортиране поцинкованите ковчези с телата на загиналите военнослужещи на съветската, а впоследствие на руската армия.

Сума и бимбаристанци залъгаха с обещания за работа в Русия, и ги хвърлят на фронта с десетките хиляди.

#180345 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 15:19 , видяно: 9 пъти.
Rabin

По-лесно е да кажеш къде няма да се местиш. То не бе Израел, то Турция (имат принудително казармено робство при шапкарския мерзавец паразит), и ще те пратят да завоюваш обетована земя. И както се хилите тука, щото си нямате идея каква сган долнопробна са тия, тъй ще те пратят да чистиш мини, че машините са много скъпи. В Елизиум тялото ти не струва и колкото найлона в операционната, и ще го видиш съвсем наистина, ако им попаднеш в ръцете на тия червеи.

В Русия прибират донаборници (против волята им разбира се), натикват ги в карцера и ги държат гладни, докато подпишат "контракт", после ще видиш макя си само с билет тип "товар 200".

От Русия бягат като дават мило и драго да се отърват, имаме цял екип рашки при нас. Ти въри, ще ти се ИЗРАДВАТ, тия уроди.

Сума и бимбаристанци залъгаха с обещания за работа в Русия, и ги хвърлят на фронта с десетките хиляди.

Ама са православни християнчета бе - бракя словени...

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...51 52 53 54 55

Линкове 2.0
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE