<bgdev />free

Вход Регистрация

Линкове 2.0
1

0 1 2 3 4 ...9 10 11 12 13 ...21 22 23 24 25 ...38 39 40 41 42 ...52 53 54 55 56

#174749 (ツ) |
Създадено на 11.05.2026 , видяно: 394 пъти.

Досега не съм видял изтрещял рабиняк да е дал пари за книга. :)

#174752 (ツ) Rabin
Създадено на 11.05.2026 , видяно: 389 пъти.
|

Досега не съм видял изтрещял рабиняк да е дал пари за книга. :)

Оптимизирани роби. 4 стр. изисквания по обявата, 3 говорими езика, берем до кофите, пътуваме гратис.

#174753 (ツ) |
Създадено на 11.05.2026 , видяно: 386 пъти.

Да, видяхме как говори английски и български. И руския му сигурно е толкова зле.

Но поне не излъга, че дава пари за книги. :)

#174755 (ツ) Rabin
Създадено на 11.05.2026 , видяно: 383 пъти.
|

Да, видяхме как говори английски и български. И руския му сигурно е толкова зле.

Но поне не излъга, че дава пари за книги. :)

Гана

Умрете гладни, умрете глупави

https://chetilishte.com/останете-си-гладни-останете-си-глупав/

#174760 (ツ) waldorf
Създадено на 11.05.2026 , видяно: 377 пъти.

О, Рабиняк, ти цитираш чичо Джобс? Мир на праха му де ...

#174765 (ツ) Rabin
Създадено на 11.05.2026 , видяно: 367 пъти.
waldorf

О, Рабиняк, ти цитираш чичо Джобс? Мир на праха му де ...

Би удушил ганите, как са окашмерили флагманския му дрънкул.

#174999 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14.05.2026 от Rabin, видяно: 288 пъти.

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/aktivisti-vlyazoha-v-kletki-pred-parlamenta-v-zashtita-na-teletata-snimki

My picture

Добитък, като ви разправям. Като отвлякоха в робство у ФАЩ Милан Димитров - нико не протестира. На тия боклуци само да им турят катинар на клетките, и да им дават сено, като туй дето са си донесли.

#175002 (ツ) psycho
Последно редактирано на 14.05.2026 от psycho, видяно: 283 пъти.

Рабняк, покрай всичкото това бгмам-стване, yспя ли поне да боднеш некоя сгодна БГмама?

#175005 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 14.05.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 269 пъти.

Путка - имам вътрешно инфо от путката ти, че няма да ми платиш 50 евро.

Да се хванеме на бас на 50 евро? Аз залагам, че няма да ми платиш 50 евро, щото си путка! :-)

#175017 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 254 пъти.

Изтрий туй. Даваш възможност на вагинката да се измъкне безнаказано.

#175018 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 14.05.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 250 пъти.
BIGBUGEX

Изтрий туй. Даваш възможност на вагинката да се измъкне безнаказано.

Помисли пак. :-)

Давам му шанс да докаже, че не е путка - за предишния бас продължава да ми дължи 50 евро. :-)

#175020 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 240 пъти.

Еми както и да го гледам, като ти ги плати ще му ги дължиш обратно.

#175021 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 14.05.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 236 пъти.
BIGBUGEX

Еми както и да го гледам, като ти ги плати ще му ги дължиш обратно.

Ама туй е друг бас бе - оня бас си стои... ее деба, шо тъй праиш ся - исках Путка да се хване... не ти...

#175023 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 14.05.2026 от BIGBUGEX, видяно: 232 пъти.

Вагин ще плаща и банков софтуер специално създаден за обслужване на лихвичката му. Само трябва да го подготвя психологически.

#175024 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 227 пъти.

Ее добра идея - ще му викам Вагинка! :-)

#175025 (ツ) Rabin
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 223 пъти.
psycho

Рабняк, покрай всичкото това бгмам-стване, yспя ли поне да боднеш некоя сгодна БГмама?

Твойта мама боднах.

BIGBUGEX

Вагин ще плаща и банков софтуер специално създаден за обслужване на лихвичката му. Само трябва да го подготвя психологически.

Кис кис кис. За твой софт не бих дал и стинка. Не, че са ти лоши сайтовете, дето показа. С++ не е език за такива неща, макар да става за всичко.

#175027 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 218 пъти.
Rabin

Твойта мама боднах. Кис кис кис. За твой софт не бих дал и стинка. Не, че са ти лоши сайтовете, дето показа. С++ не е език за такива неща, макар да става за всичко.

Вагинка - щти пратя Adelie да те нашляпа...

#175039 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 211 пъти.
Rabin

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/aktivisti-vlyazoha-v-kletki-pred-parlamenta-v-zashtita-na-teletata-snimki

My picture

Добитък, като ви разправям. Като отвлякоха в робство у ФАЩ Милан Димитров - нико не протестира. На тия боклуци само да им турят катинар на клетките, и да им дават сено, като туй дето са си донесли.

Този от снимката определено е с всичкия си, хахахаха

#175050 (ツ) Rabin
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 203 пъти.

100 милиона сме дали за тъпото Джиро, а 20 лева за маките ви прости, по Великден!

#175319 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 16.05.2026 от Rabin, видяно: 125 пъти.

Разпънал съм у влака целия си офис, там 2 теле-фона и лаптопа, слушам си кротко Киро Брейка на слушалки. Има още един железничар у вагона, слуша си от теле-фона, на говорител. Махам слушалките - ко да чуя. Слуша Киро Брейка. Дали не беше и същия клип.

Няма по-тъпо от белия донор. Харизвате си женските, и децата, и то за нищо. От гъска по-тъпо.

0 1 2 3 4 ...9 10 11 12 13 ...21 22 23 24 25 ...38 39 40 41 42 ...52 53 54 55 56

Линкове 2.0
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE