Не съм видял симптоми на Едипов Комплекс.
Причините за псуването му вече съм ги обяснявал.
0 1 2 3 4 ...120 121 122 123 124 ...241 242 243 244 245
Не съм видял симптоми на Едипов Комплекс.
Причините за псуването му вече съм ги обяснявал.
Разбрахте ли ве, курдисани мишки, корпоративни съсели, офисен планктон!
Мангел - туй го споделих отдавна!
Извади си главата от дупето на козата и чети малко!
Знам бе, засякъл съм го на секундата. По принцип не ти чета постовете. Станал си бот, само тъпни ръсиш.
И после аз съм бил "бот" - кротни се бе ChatКозоеб!
Mи аз пиша в 1-2 теми, специално отворени от мене.
Тизе си осрал 90% от форума, и то със сериали и едни и същи рап парчета (не са лоши).
Макя ти простата, отгъза - фОстата!
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 113 пъти.
Да те пецат Кемал Сойдере, Пако Рабани, Сашо Боксьора и Виктор Белгиеца у дупето!
П.П. Кой го осра тоя форум пак, бе!?
ПишИ си в темите, не чети в тая, сичко е точно!!
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 102 пъти.
Тая е арна циганка!
П.П. Нема ми казваш къде да пиша - мръсен робовладелец!
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 86 пъти.
РЪБинка - мислих да ходя до мола неска да си купя некви нови тенески и polo-ризки, ама ся видех, че поминалата годин съм си зел едни дет съм ги носил 2-3 пъти и са си супер.
Даже кат си сложа и едно яке без ръкави дет е подарък от един клиент на Scale-a, LiquidX и си мязам на люлинско дилърче на бело и амфетки.
Утре като ми сложат още татус ще съм си тамън.
Ама братята ченгел пак ще ме спират да ме проверяват, тяхната ушева мама!
П.П. Требе да си зачистя стъклото - неделя ще чистя, та ще го измия.
И обушки си намерих - требе по-често да бъркам у гардероба бе, мое и злата да изпаднат!
Ходи на майната си, не ме занимавай! Иди нахуй!
Таа Ваня я слушам - пак попълзновения да махат макс. осиг. доход. Азе плащам 36 лева ся, като съм на работа може и до 600 да стигне. В момента е 300. Месечно. И после пак плащаш, в болницата. И 40 и 400 и после все тая, еднакво с мангустите.
РЪБинка - недей плака, брат!
Просто разбери, че тая държавичка малка шибана е умрела вече (на системи е и нема надежда). Место да се нервиш - тури си некой татус, попечи се малко на слънце, да се впишеш с мангустите.
Че нали знаеш - пирон дето стърчи му го набиват. Кат те видят такъв беличък, без татуси - ще ти гепят имотеца.
Е го и Григор Здравков си е сложил татусче и вече не го пребиват мутрите на Баце.
Защо псува е ясно. Защо псува специално майките, и по-общо женските роднини на опонентите си е въпроса. Явно е, че е имало някаква драма там.
щото такава е традицията в БГ, бе, ъмериканецо прос
Черта, няма да разглеждам връзката на Рабин с майка му. Тази тема ми е cringe.
Рабинка, съжалявам – знам че ти е било много тежко.
Mизерабъла дето го живях и не свършва, си е чиста проба беднотор. Мечтата на проста Гана. Таман геедам в ЛинкедИн, дъвчат обява за middle php че и JS, от 1000 до 2000 БРУТО в София.
Татус е най-малоумната простотия, дето може да сътвориш под слънцето. С това показваш, че си от малоумник надолу!
Щот сте курвенски род. Макя ти проста еничерска дори не знаа кой чер кур те е посял! Като животни сте!
0 1 2 3 4 ...120 121 122 123 124 ...241 242 243 244 245