<bgdev />free

Вход Регистрация

Обществена поръчка на банков софтуер за обслужване лихвата на Вагин( бившия Рабин ).
0

0 1

#175217 (ツ) |
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 303 пъти.
BIGBUGEX

Заради това основно.

    <input type="hidden" name="ticket" value="BD8BB1C9D708EE99AFACB26C19E67385" >

Ами просто го търси с regex.

#175224 (ツ) Rabin
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 295 пъти.
Реконструктор

за кво е тва, пак не съм в час с форумните глупости

ТЕЛК-аджията с жълтата книжка си въобразява, че може да ганосва някъде.

#175227 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 15.05.2026 от BIGBUGEX, видяно: 285 пъти.
Rabin

ТЕЛК-аджията с жълтата книжка си въобразява, че може да ганосва някъде.

И как така го реши тва?

#175229 (ツ) Реконструктор
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 281 пъти.

Продължавам да нямам отговор на въпроса си

#175230 (ツ) Rabin
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 278 пъти.
BIGBUGEX

И как така го реши тва?

Единственото логично. Инак щеше да правиш твой колайдер.

#175232 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 276 пъти.
Реконструктор

Продължавам да нямам отговор на въпроса си

Имами време за губене. Тва го пуснах свободно ако има желаещи да се включат в разработката за дрането на Вагин. Приложението да се логва във форума и да поства текущите задължения.

#175233 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 15.05.2026 от BIGBUGEX, видяно: 275 пъти.
Rabin

Единственото логично. Инак щеше да правиш твой колайдер.

Аз чуек колайдер нямам. Вече сме излишни. На безусловен базов доход съм. Чакам аито да направи сички нужни колайдери. Тва е краят на историята по Фукуяма.

#175239 (ツ) Реконструктор
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 264 пъти.
BIGBUGEX

Имами време за губене. Тва го пуснах свободно ако има желаещи да се включат в разработката за дрането на Вагин. Приложението да се логва във форума и да поства текущите задължения.

не разбирам, къде са записани тия задължения и защо трябва да се постват?

#175240 (ツ) Дърти Хари
Последно редактирано на 15.05.2026 от Дърти Хари, видяно: 261 пъти.

Вагин ... тва не беше ли виден дупетат в Юро парламентя?

#175241 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 15.05.2026 от BIGBUGEX, видяно: 256 пъти.

Рабин бе Рабин. От как загуби баса и отказва да плати го прекръстихме на Вагин. Фана се на бас за 50€ че Величие ще влязат и ей на сега длъжник. С лихва.

#175245 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 243 пъти.
BIGBUGEX

Рабин бе Рабин. От как загуби баса и отказва да плати го прекръстихме на Вагин. Фана се на бас за 50€ че Величие ще влязат и ей на сега длъжник. С лихва.

А аз си мислех, че е краварската свинска отрепка. Но мерси, вече ше знам. А ако земе да плати, което разбира се нема да стане, ше остане ли прякора?

#175246 (ツ) gat3way
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 241 пъти.

Абе рабиняк, мега умния ти ейай не може ли да плати баса докато пръскаш с раундъп и отпушваш веикато на село?

#175247 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 240 пъти.
Дърти Хари

А аз си мислех, че е краварската свинска отрепка. Но мерси, вече ше знам. А ако земе да плати, което разбира се нема да стане, ше остане ли прякора?

Най-вероятно. Отдавна изтърва сроковете за читав платец.

#175248 (ツ) |
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 237 пъти.
gat3way

Абе рабиняк, мега умния ти ейай не може ли да плати баса докато пръскаш с раундъп и отпушваш веикато на село?

Как да го плати като козоеба не му дава достъп до Интернет. :)

#175252 (ツ) Rabin
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 228 пъти.
BIGBUGEX

Рабин бе Рабин. От как загуби баса и отказва да плати го прекръстихме на Вагин. Фана се на бас за 50€ че Величие ще влязат и ей на сега длъжник. С лихва.

Не отказвам, дано ми остане време другата седмица в СФ. Категорично ще платя, смятай там лихва, и стига квичали!

#175268 (ツ) |
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 205 пъти.

Да, козоеба не отказва да плати дълга. Просто не го плаща :)

#175273 (ツ) synergie
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 187 пъти.
Rabin

Не отказвам, дано ми остане време другата седмица в СФ. Категорично ще платя, смятай там лихва, и стига квичали!

Ще дойдеш в София и пак ще завагиносваш че не ти остава време. Остави малко козъта да живне, отдели време да си платиш дълга.

#175274 (ツ) |
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 184 пъти.

0 1

Обществена поръчка на банков софтуер за обслужване лихвата на Вагин( бившия Рабин ).
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE