<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...13 14 15 16 17 ...28 29 30 31 32 ...53 54 55 56 57 ...75 76 77 78 79

#175144 (ツ) |
Създадено на 14.05.2026 , видяно: 320 пъти.

Козоеба пак започна да халюцинира разни неща, които ще му се случат на него, че се случват на роднини на опонентите му.

Ама как ще квичи докато го чукостват. :)

П.П. Доносник-мангали не образовам.

#175205 (ツ) Rabin
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 288 пъти.
|

Козоеба пак започна да халюцинира разни неща, които ще му се случат на него, че се случват на роднини на опонентите му.

Ама как ще квичи докато го чукостват. :)

П.П. Доносник-мангали не образовам.

Макяти си чака чука, като повечето от маките на тукашните дето пишат. Мада нейча не прощава да си тъп и да пущаш чернокраки в бащино огнище. После огнището става тяхно, за тебе кур в гъза и чук. Дори специално си ги отглеждат за такива като вас.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png577365 bytes15.05.2026956bcf483150e3f8f093cab61cffd9e0d7
#175207 (ツ) |
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 281 пъти.

Аз нямам някаква фиксация като изкукалия козоеб за наследства и бащини огнища. Роднините знаят, че не искам и няма да приема никакви наследства.

Да се оправят мизерниците като козоеба, които мърдат благодарение на събраното от дядовците и родителите им.

#175213 (ツ) Rabin
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 275 пъти.
|

Аз нямам някаква фиксация като изкукалия козоеб за наследства и бащини огнища. Роднините знаят, че не искам и няма да приема никакви наследства.

Да се оправят мизерниците като козоеба, които мърдат благодарение на събраното от дядовците и родителите им.

И кво, нямате си чернокраки ли? Или някъде не расте чук за теб?

#175237 (ツ) |
Създадено на 15.05.2026 , видяно: 260 пъти.

Е, някои от нас не ги е страх от сянката ни и можем да правим реална оценка на рисковете. За разлика от миризливия доносник. :)

Чук определено няма да има за мен, за негово съжаление. :)

#175296 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 224 пъти.

50,28€ 26 дни

#175298 (ツ) Delegate
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 214 пъти.

Днеска е събота. Той каза в събота. После каза не тая, другата събота. Може да е съботянин.

#175307 (ツ) gat3way
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 191 пъти.
#175310 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 16.05.2026 от Rabin, видяно: 172 пъти.
Delegate

Днеска е събота. Той каза в събота. После каза не тая, другата събота. Може да е съботянин.

Пътувах няколко стотин км. Не ми е до вас.

gat3way

Ебавахме се с рабиняка, ама ще излезе прав накрая, треат си законни калашници.

Белият донор е най-жалкото нещо, в познатата Вселена.

Казвал съм го и ще го повтарям.

#175313 (ツ) Delegate
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 164 пъти.
Rabin

Пътувах няколко стотин км. Не ми е до вас.

какво ползваш да не ти се запарва путката на дълъг път ?

#175315 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 161 пъти.
Rabin

Пътувах няколко стотин км. Не ми е до вас.

в търсене на 50 евро ? :-D

#175316 (ツ) |
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 156 пъти.
#175317 (ツ) gat3way
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 152 пъти.

Рабиняк, глей какво говорят за твоя гуру бе?

#175318 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 143 пъти.
gat3way

Рабиняк, глей какво говорят за твоя гуру бе?

лол, селски клюки :-D

#175322 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 133 пъти.

Кой ши пръцка с нова лихвичка по-късно таа вечер вагинка? Ний снощи са почерпихми с аверчито бижутер ама намерих сили да ти сметна лихвата. Може да ме приемат за еврей и да ми клъцнат пишока.

#175326 (ツ) Rabin
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 122 пъти.
BIGBUGEX

Кой ши пръцка с нова лихвичка по-късно таа вечер вагинка? Ний снощи са почерпихми с аверчито бижутер ама намерих сили да ти сметна лихвата. Може да ме приемат за еврей и да ми клъцнат пишока.

Е или пари или време има в тоя живот. Толкоз години си клатих мъдете, ся в другата крайност. Ейна, още не съм събул гащите с които пътувах. Преди малко се прибирам.

#175327 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 119 пъти.
Rabin

Е или пари или време има в тоя живот. Толкоз години си клатих мъдете, ся в другата крайност. Ейна, още не съм събул гащите с които пътувах. Преди малко се прибирам.

колко години клати мадете ? аз имах един период - три години :-D

#175328 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 115 пъти.
Rabin

Е или пари или време има в тоя живот. Толкоз години си клатих мъдете, ся в другата крайност. Ейна, още не съм събул гащите с които пътувах. Преди малко се прибирам.

Ама ти за София, от Туче? С влак?

#175331 (ツ) Rabin
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 99 пъти.
BIGBUGEX

Ама ти за София, от Туче? С влак?

Не само СФ - Туче трамбовам. Одих надалеч. И да, колата ми не е в СФ. С влака одя.

#175335 (ツ) Евлампи
Създадено на 16.05.2026 , видяно: 93 пъти.
Rabin

Не само СФ - Туче трамбовам. Одих надалеч. И да, колата ми не е в СФ. С влака одя.

Това е било забавна гледка - опакован кат мормон с катушка на гърба в купето :)

Обаче бачкането е ПРЕСТИЖНО - инсталирване на звЪнци в сусурлево :)

0 1 2 3 4 ...13 14 15 16 17 ...28 29 30 31 32 ...53 54 55 56 57 ...75 76 77 78 79

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE