Те щото американците не правят същото - граничиш ли с тях или си приятел или те нападат ... и така докато не стане глобален баланс и всички станат приятели и яли пили и се веселили ...
Но виж виж братята китайци са лабави в това отношение - още не са смачкали индийците и пакистанците там за едни осмохилядници в Хималаите.
Сателитните изображения и радарните данни сочат следното - най-северната траектория на полета на A-50 е над окупирания Бердянск, само на 75 мили от фронтовата линия. Това е в обхвата на единствената ракетна батарея земя-въздух Patriot (Пейтриът) от трите в арсенала, които украинските военновъздушни сили са разположили по южния фронт. А капанът на украинците е следният – те вероятно са използвали и модифицирана съветска ракетна система С-300, за да отвлекат вниманието на руснаците откъде ще дойде истинският удар.
Купър твърди, че има руски данни как ескортиращ ценните руски самолети изтребител-бомбардировач Су-34 на руските военновъздушни сили е засякъл неизвестна досега украинска батарея С-300, която включва своя радар в минутите преди ударите по А-50 и Ил-22. Докато вниманието на самолетите е отвлечено, за да не станат жертва на С-300, която се появява на руските радари, за да отклони руските самолети в "точната посока", се включва Patriot. Американската батарея включва радара си само за няколко секунди - достатъчно дълго, за да се прицели точно, но твърде кратко, за да може руснаците надеждно да открият сигнала на радара и да го оценят като заплаха. След успешния обстрел, украинците моментално преминават в действие – местят двете ракетни батареи светкавично, за да не станат жертва на ответен руски удар. Заключението: руската ПВО в Крим ще трябва да се примири поне засега, че остава "сляпа" на север. Ако не го стори, може да загуби още някой А-50. Утехата за руснаците е, че Украйна няма неограничен запас от необходимите за далечни удари ракети – например ATACMS, като в момента политическата алчност на републиканците спасява Русия от крайно сериозна опасност и страдание в Крим.
На тази карта липсват няколко стотин милиона мюсулмани - 150 в Бангладеш, 20 в Малайзия, 250 в Индонезия и ако ще издребняваме и още 5-6 във Филипините.
На тази карта липсват няколко стотин милиона мюсулмани - 150 в Бангладеш, 20 в Малайзия, 250 в Индонезия и ако ще издребняваме и още 5-6 във Филипините.
Като гледам са компенсирали с милиард и половина прясно помюсюлманчени индийчета.
Последно редактирано на 18.01.2024 от ДонРеба, видяно: 326 пъти.
Преди Сибир в десно ...
ами няма как да ги пратят в сибир като вече са в сибир.
напоследък обаче протестите нещо не успяват да постигнат победа за демокрацията. да не е щото диктаторите са почнали да слагат охрана на околните сгради срещу снайперисти?