<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...241 242 243 244 245 ...484 485 486 487 488 ...765 766 767 768 769 ...1044 1045 1046 1047 1048

#97729 (ツ) synergie
Последно редактирано на 15.01.2024 от synergie, видяно: 1011 пъти.
Stilgar

Това дето са свалили самолета ли?

Да. 350 мелеона на дъното. Не парите са от значение в случая и затова чакам с интерес и потръквам с ръчички за ф16

#97730 (ツ) Дон Реба
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 1007 пъти.

ще си направят нови, няма нужда да лазят на колене някой да им попълни загубите. rofl rofl

#97731 (ツ) synergie
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 1004 пъти.
Дон Реба

ще си направят нови, няма нужда да лазят на колене някой да им попълни загубите. rofl rofl

Един на 2години е рейта

#97732 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 15.01.2024 от Един от многото, видяно: 1001 пъти.
synergie
Stilgar

Това дето са свалили самолета ли?

Да. 350 мелеона на дъното. Не парите са от значение в случая и затова чакам с интерес и потръквам с ръчички за ф16

Голуемата работа. Един самолет по-малко - Русия направо е фалирала и е обявила капитулация заради това. 😏

Бълха ги ощипала. Ще купят некви ирански дронове за по $300 долара килото и тех ще ги пуснат да шпионират.

Украйна от 40+ мелеона, намаля на под 19 - тоя за един самолет си бие чекии. Заври си самолета у дупето синджире - тамън е мокър сега.

#97736 (ツ) Stilgar
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 984 пъти.

Еми надявам се тоя самолет да обърне войната ама нещо се съмнявам, като гледам руснаците си пъплят напред и превземат още и още

#97740 (ツ) Дон Реба
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 970 пъти.

хуситите са изпраскали американския контейнеровоз Gibraltar Eagle. евала, тия са най-сериозните цар путин не смее да удря по господарите, бие по чучелото само, а тия не им дреме !

#97741 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 967 пъти.

Аз кво ти казвам, че харабите са сериозна работа... 😏

#97745 (ツ) Major Obvious
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 959 пъти.

Ше изядат голямата хурка и ше се кротнат.

#97747 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 943 пъти.
#97750 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 932 пъти.

СЛАВА НА ХУТИТЕ

АЛАХУ АКБАР

ХУТИТЕ СА ВЕЛИКИ

ДАВАМЕ ЦЯЛАТА ЕНЕРГИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

#97751 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 15.01.2024 , видяно: 928 пъти.

ЕНЕРГИЯ ЗА ИРАНННННННННННННННННННННННННН

СМЪРТ ЗА АМЕРИКА

СМЪРТ ЗА ИЗРАЕЛ

#97755 (ツ) Реконструктор
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 910 пъти.
Дон Реба

Все думали, что у Москвы сильная армия, но слабая экономика. Оказалось, наоборот

Абе ако руснаците имат слаба армия, то не знам кой има силна.

#97756 (ツ) Дон Реба
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 908 пъти.

като свърши третата световна ще разберем

#97757 (ツ) synergie
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 908 пъти.
Реконструктор
Дон Реба

Все думали, что у Москвы сильная армия, но слабая экономика. Оказалось, наоборот

Абе ако руснаците имат слаба армия, то не знам кой има силна.

Ти да не си бил заключен и изнасилван от пастрока си от Февруари 2022 до днес в някое мазе?

#97758 (ツ) Реконструктор
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 908 пъти.
Дон Реба

като свърши третата световна ще разберем

напоследък съм във фаза да мисля, че тя е все по-малко вероятна

#97759 (ツ) Дон Реба
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 902 пъти.

американското консулство в ербил (ирак) е сериозно повредено или напълно унищожено от ракетния удар.

#97760 (ツ) Реконструктор
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 900 пъти.
Дон Реба

американското консулство в ербил (ирак) е сериозно повредено или напълно унищожено от ракетния удар.

според иранците там се помещавала щаб квартирата на мосад

#97761 (ツ) progressive
Последно редактирано на 16.01.2024 от progressive, видяно: 894 пъти.
Дон Реба

ще си направят нови, няма нужда да лазят на колене някой да им попълни загубите. rofl rofl

Правите грешката да оценявате само материалните щети, пренебрегвате по-важните щети:

  • Загуба на подобен самолет показва нивото на ръководните кадри, липсата на тактически капацитет и не на последно място пропуски в цялостното обучение и подготовка на кадрите.

  • Моралните щети са огромни, толкова големи, че принудиха министерството да твърди че сами са го свалили, само и само руските екипажи да се чувстват че са защитени над Украйна... тук ясно лъсва умственият капацитет на министерството, за тях фактът че "Руското ПВО" е свалило самолетите трябва да успокои екипажите.

  • Екипаж на сваления A-50 се обучава минимум 3 години, но явно дори толкова не са достатъчни.

Винаги съм се изумявал колко сиви и лишени от емоции са дребните душици за които една война е просто материални щети, а от руската преса само това се пише... ще си били произвели нови самолети... сякаш това има значение, като имаха тези самолети, какво направиха, предотвратиха ли войната?

#97762 (ツ) Един от многото
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 880 пъти.
progressive
Дон Реба

ще си направят нови, няма нужда да лазят на колене някой да им попълни загубите. rofl rofl

Правите грешката да оценявате само материалните щети, пренебрегвате по-важните щети:

  • Загуба на подобен самолет показва нивото на ръководните кадри, липсата на тактически капацитет и не на последно място пропуски в цялостното обучение и подготовка на кадрите.

  • Моралните щети са огромни, толкова големи, че принудиха министерството да твърди че сами са го свалили, само и само руските екипажи да се чувстват че са защитени над Украйна... тук ясно лъсва умственият капацитет на министерството, за тях фактът че "Руското ПВО" е свалило самолетите трябва да успокои екипажите.

  • Екипаж на сваления A-50 се обучава минимум 3 години, но явно дори толкова не са достатъчни.

Винаги съм се изумявал колко сиви и лишени от емоции са дребните душици за които една война е просто материални щети, а от руската преса само това се пише... ще си били произвели нови самолети... сякаш това има значение, като имаха тези самолети, какво направиха, предотвратиха ли войната?

Ахахахахах - морал в Русия.

My picture

My link

Бате изявлението на министерството е за пред чужденците бе. Мислиш ли, че на министерството му пука какво мислят руснаците? 😃

Все едно на БГ политиците да им пука какво мисли добитъка...

Фанете се със синджира да цъкате Soyjak Run в екип и не мислете много, мола ви са! 😒

#97763 (ツ) Един от многото
Създадено на 16.01.2024 , видяно: 866 пъти.
synergie
Реконструктор
Дон Реба

Все думали, что у Москвы сильная армия, но слабая экономика. Оказалось, наоборот

Абе ако руснаците имат слаба армия, то не знам кой има силна.

Ти да не си бил заключен и изнасилван от пастрока си от Февруари 2022 до днес в някое мазе?

Ти ги разбираш тея неща! 😏

0 1 2 3 4 ...241 242 243 244 245 ...484 485 486 487 488 ...765 766 767 768 769 ...1044 1045 1046 1047 1048

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE