<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...156 157 158 159 160 ...314 315 316 317 318 ...680 681 682 683 684 ...1044 1045 1046 1047 1048

#82694 (ツ) Дон Реба
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 1040 пъти.
#82695 (ツ) Golden Gega
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 1037 пъти.
Дон Реба

мечо пух опипва почвата

То си е в реда на нещата, тов Си спазва циганската имплементация на Сун Дзъ - врага се бие най-добре отзад и без предупреждение

#82702 (ツ) Един от многото
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 1028 пъти.
#82706 (ツ) Дон Реба
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 1014 пъти.

А 5 декабря 1998 Министерства обороны Украины и США подписали соглашение о ликвидации 44 тяжёлых бомбардировщиков и 1068 крылатых ракет Х-55 воздушного базирования.

мащехата природа има тежко чувство за хумор хахахахахха , Х-55 стигат спокойно до мацква, сега вместо да се лигавят с белогород и донецк, можеха направо мордор да избомбят, но нямаше да им се наложи, защото дикой нямаше да ги напада хахахахха. браво на соросятата!

#82709 (ツ) Евлампи
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 1010 пъти.
Дон Реба

мащехата природа има тежко чувство за хумор хахахахахха , Х-55 стигат спокойно до мацква, сега вместо да се лигавят с белогород и донецк, можеха направо мордор да избомбят, но нямаше да им се наложи, защото дикой нямаше да ги напада хахахахха. браво на соросятата!

Тоест Щатите правят караминьол на Украйна ЗАЕДНО с Рашка - за Рашка териториите, за Щатите 'възстановяването' (с всичката там блага корупция и поръчки).

Умнокрасивци, дарявайте кинта за повече КИТАЙСКА нафта за генератори в бедстваща Украйна, мухахахахаха :)

#82710 (ツ) Delegate
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 1004 пъти.

Бахмаму чуек, Ребата пише на БДС..

#82712 (ツ) bobyb
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 1000 пъти.
Евлампи
Дон Реба

мащехата природа има тежко чувство за хумор хахахахахха , Х-55 стигат спокойно до мацква, сега вместо да се лигавят с белогород и донецк, можеха направо мордор да избомбят, но нямаше да им се наложи, защото дикой нямаше да ги напада хахахахха. браво на соросятата!

Тоест Щатите правят караминьол на Украйна ЗАЕДНО с Рашка - за Рашка териториите, за Щатите 'възстановяването' (с всичката там блага корупция и поръчки).

Умнокрасивци, дарявайте кинта за повече КИТАЙСКА нафта за генератори в бедстваща Украйна, мухахахахаха :)

Да, разбира се, цар путкин реди петизмерен шах.

#82713 (ツ) Евлампи
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 999 пъти.
bobyb

Да, разбира се, цар путкин реди петизмерен шах.

Украйна уортайм шитхол ли е? Да, уортайм шитхол е.

Териториите и отиват ли в Рашка? Да, отиват.

'възстановяването' отива ли в Щатите и ЕС (които малко не могат да правят високоволтови трансформатори толкова бързо колкото розови вибратори)? Да, отива.

Кое не ти е ясно в това уравнение :)

#82714 (ツ) Реконструктор
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 998 пъти.

Най-забавното е, че дори след като ги унищожиха, можеха да си разработят и произвеждат своя КР. Оставеното след СССР беше предостатъчно за това, например двигателя, който е най-скъпото и сложно нещо (не чиповете от перални, както си мисли планктона) се е произвеждал там.

#82715 (ツ) Реконструктор
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 997 пъти.
#82716 (ツ) bobyb
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 993 пъти.
Евлампи
bobyb

Да, разбира се, цар путкин реди петизмерен шах.

Украйна уортайм шитхол ли е? Да, уортайм шитхол е.

Териториите и отиват ли в Рашка? Да, отиват.

'възстановяването' отива ли в Щатите и ЕС (които малко не могат да правят високоволтови трансформатори толкова бързо колкото розови вибратори)? Да, отива.

Кое не ти е ясно в това уравнение :)

Да, дотука станаха три измерения, има поне още две, а може и повече да са, знае ли човек.

#82720 (ツ) Delegate
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 983 пъти.

Я кажувам дека Рашка ке спечели войната оти европедалот ке дзинзилика на студо и нема да има ищах да поебнува другарете си.

#82722 (ツ) synergie
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 981 пъти.
Реконструктор

Най-забавното е, че дори след като ги унищожиха, можеха да си разработят и произвеждат своя КР. Оставеното след СССР беше предостатъчно за това, например двигателя, който е най-скъпото и сложно нещо (не чиповете от перални, както си мисли планктона) се е произвеждал там.

Най-забавното е, че Щатите така го набиват на Рашка, че чак теб те боли гъзът

#82723 (ツ) Golden Gega
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 980 пъти.
Евлампи
bobyb

Да, разбира се, цар путкин реди петизмерен шах.

Украйна уортайм шитхол ли е? Да, уортайм шитхол е.

Териториите и отиват ли в Рашка? Да, отиват.

'възстановяването' отива ли в Щатите и ЕС (които малко не могат да правят високоволтови трансформатори толкова бързо колкото розови вибратори)? Да, отива.

Кое не ти е ясно в това уравнение :)

Цъ, ако под възстановяване имаш предвид далавера - далаверата отива в краваристан, засега гейропците плащат сметката, очаква се да дават и щедър бакшиш

#82725 (ツ) Евлампи
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 977 пъти.
Golden Gega

Цъ, ако под възстановяване имаш предвид далавера - далаверата отива в краваристан, засега гейропците плащат сметката, очаква се да дават и щедър бакшиш

'Елита' в ЕС си чопва неговото, тия са болни курви на секи, сметките ги плаща бай чиляк.

Междудругото точно сега наистина бих гласувал за партия със сериозни намерения да изкара кмб както от ес така и от нато. Нека да е интересно :)

#82730 (ツ) synergie
Последно редактирано на 12.12.2022 от synergie, видяно: 972 пъти.
Дон Реба

А 5 декабря 1998 Министерства обороны Украины и США подписали соглашение о ликвидации 44 тяжёлых бомбардировщиков и 1068 крылатых ракет Х-55 воздушного базирования.

мащехата природа има тежко чувство за хумор хахахахахха , Х-55 стигат спокойно до мацква, сега вместо да се лигавят с белогород и донецк, можеха направо мордор да избомбят, но нямаше да им се наложи, защото дикой нямаше да ги напада хахахахха. браво на соросятата!

Пак мислиш и това ти пречи на заключенията. Как иначе США да сцепи гъза на Путя ако Украйна имаха Х-55?

#82731 (ツ) synergie
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 972 пъти.
Евлампи
Golden Gega

Цъ, ако под възстановяване имаш предвид далавера - далаверата отива в краваристан, засега гейропците плащат сметката, очаква се да дават и щедър бакшиш

'Елита' в ЕС си чопва неговото, тия са болни курви на секи, сметките ги плаща бай чиляк.

Междудругото точно сега наистина бих гласувал за партия със сериозни намерения да изкара кмб както от ес така и от нато. Нека да е интересно :)

Еее стига ве, то наскоро нали имаше избори пак ли за ПП пусна? rofl

#82734 (ツ) Евлампи
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 966 пъти.
synergie

Еее стига ве, то наскоро нали имаше избори пак ли за ПП пусна? rofl

Последно метах за Костя но той е несериозен.

Продължавайте умнокрасивците да се лигавите и ще изгрее сериозен, наистина ли сте толко тъпи че не фащате патърна :)

#82736 (ツ) Един от многото
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 964 пъти.
Евлампи
synergie

Еее стига ве, то наскоро нали имаше избори пак ли за ПП пусна? rofl

Последно метах за Костя но той е несериозен.

Продължавайте умнокрасивците да се лигавите и ще изгрее сериозен, наистина ли сте толко тъпи че не фащате патърна :)

Да ти кажа за Костя - той е "лаладжия"! 😏

Trust me! Fake recognizes Fake! 😎

#82740 (ツ) synergie
Създадено на 12.12.2022 , видяно: 959 пъти.
Евлампи
synergie

Еее стига ве, то наскоро нали имаше избори пак ли за ПП пусна? rofl

Последно метах за Костя но той е несериозен.

Продължавайте умнокрасивците да се лигавите и ще изгрее сериозен, наистина ли сте толко тъпи че не фащате патърна :)

За патърна с 85 процента евроатлантическо мнозинство в НС ли говориш или някакви твои си халюцинации?

0 1 2 3 4 ...156 157 158 159 160 ...314 315 316 317 318 ...680 681 682 683 684 ...1044 1045 1046 1047 1048

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE