<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...13 14 15 16 17 ...29 30 31 32 33 ...88 89 90 91 92 ...145 146 147 148 149

#64944 (ツ) Един от многото
Създадено на 22.06.2022 , видяно: 2170 пъти.
#64981 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 24.06.2022 от Един от многото, видяно: 2114 пъти.

Малко "руски песни" (достойни и за София) 😟

"Этот город убийц, город шлюх и воров

Существует покуда мы верим в него

А откроем глаза — и его уже нет

И мы снова стоим у начала веков"

П.П. "България - 2050"

#65059 (ツ) Един от многото
Създадено на 27.06.2022 , видяно: 2030 пъти.
#65185 (ツ) Дон Реба
Създадено на 01.07.2022 , видяно: 1919 пъти.
#65187 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 01.07.2022 , видяно: 1908 пъти.
#65208 (ツ) Един от многото
Създадено на 04.07.2022 , видяно: 1813 пъти.
#65226 (ツ) Един от многото
Създадено на 04.07.2022 , видяно: 1800 пъти.
#65237 (ツ) Евлампи
Създадено на 04.07.2022 , видяно: 1791 пъти.
Дон Реба

само за фенове на изтънчена френска музика същата авторка има и други шедьоври

Боужееее, огромна!

Ей такива хора дават надежда за човечеството въпреки нарастващата заплаха заразата от умнокрасивистия да го удари лошо

#65251 (ツ) Евлампи
Създадено на 04.07.2022 , видяно: 1782 пъти.

В днешно време има един забележително забавен феномен сред чичаците около моя възраст - тежки въздишки в стил 'ееееех няма музика КАТО НАВРЕМЕТО когато емтиви беше емтиви (въпреки че точно такива се сърдят като им посочиш че много качествени навремето неща ся са сборища на тъпи умнокрасиви педали с 'ценности').

А то реално точно ся точно на брега на морето от мюзик е пълно с бутилки висококачествено добре отлежало вино дето дори ценителите на бранда го пропускаме като излезе, толкова по-добре де - отлежалко е идеално :)

#65279 (ツ) Един от многото
Създадено на 05.07.2022 , видяно: 1756 пъти.
#65301 (ツ) Един от многото
Създадено на 05.07.2022 , видяно: 1743 пъти.
#65302 (ツ) Евлампи
Създадено на 05.07.2022 , видяно: 1741 пъти.
Един от многото

На Марк Зукърбърг "любимата песен"... 😏

Тва от унреала ми е вградено е ендекато :)

Потресаващо кичозно предобряне със стерео ефекти, мангал с блескащи у сребристо зъби и жълт мерцедес е по-стилен, безобразно втръснали шаблони като отделни компоненти, тотално неадекватен рязък край...

и в крайна сметка - ебати мега кефещия шедьовър :)

#65305 (ツ) Един от многото
Създадено на 05.07.2022 , видяно: 1735 пъти.
Евлампи
Един от многото

На Марк Зукърбърг "любимата песен"... 😏

Тва от унреала ми е вградено е ендекато :)

Потресаващо кичозно предобряне със стерео ефекти, мангал с блескащи у сребристо зъби и жълт мерцедес е по-стилен, безобразно втръснали шаблони като отделни компоненти, тотално неадекватен рязък край...

и в крайна сметка - ебати мега кефещия шедьовър :)

Хах, това ми напомни на "туй клипче"... некои от снимките са брутални. Ех Халвата беше голяма.

Впрочем като спомена НДК-то - на Рабина, тафиха ли му НДК-то или успя да си го опази!? 🙄

#65362 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 06.07.2022 от Един от многото, видяно: 1707 пъти.

На Modern Talking - "модерните" клипчета са брутални. 😄 "Ебало си мамата..." - пръскам са

И Захата май е на ниво "виртуализация", като му чета словоблудствата... 😏

#65367 (ツ) Rabin
Създадено на 06.07.2022 , видяно: 1699 пъти.
Един от многото

Впрочем като спомена НДК-то - на Рабина, тафиха ли му НДК-то или успя да си го опази!? 🙄

Оф да та ева, докат се сетя кво е НДК. Поне го напиши в речника.

Не са ми бъркали в носа, гъза, и не са ме инокулирали. Не съм и боледувал.

#65378 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 07.07.2022 от Един от многото, видяно: 1668 пъти.

😆 Намерих най-мъдрото клипче в YouTube - "само мъдрости"!

"If you want to build Socialism, choose a country you don't care for!"

Добри са! 😄

П.П. И тва:

"There are so many women with whom you can sleep, and so few women with whom you can talk!"

#65431 (ツ) Един от многото
Създадено на 09.07.2022 , видяно: 1597 пъти.
#65490 (ツ) Един от многото
Създадено на 11.07.2022 , видяно: 1529 пъти.
#65681 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.07.2022 , видяно: 1351 пъти.
#65689 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.07.2022 , видяно: 1337 пъти.

На кой му требе море, бе? Един голем джоинт и тва! 😵 Курвозие би потвърдил. Преди време след работа редовно си пафкаше.

0 1 2 3 4 ...13 14 15 16 17 ...29 30 31 32 33 ...88 89 90 91 92 ...145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE