<bgdev />free

Вход Регистрация

19ти - тестов ден за смисъла от ваксините
0

0 1 2 3 4 ...12 13 14 15 16 ...27 28 29 30 31 ...34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

#54118 (ツ) Untermensch
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1681 пъти.

У хубавия протеин слагат свинско и затова добрите момчета като мен ставаме като прасета. А сигурно и от дюнерчето, нз.

Трябва да почнат да слагат протеин във ваксините и ще се оправят нещата.

#54119 (ツ) Major Obvious
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1679 пъти.

Ебаси, ебаси. Аз оня ден пращах рабиняка в Афганистан да бяга от факсините, добре че не ме послуша, щеше вече да е парализиран от кръста надолу. Тва бил гейца никого няма да пощади.

#54122 (ツ) gat3way
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1672 пъти.

Бах не, тарамбуките яко ваксат там...

#54130 (ツ) Дон Реба
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1660 пъти.

ако копейкин направи преврат и прати либерастите на каторга, и тук всички ще се наредят да се ваксинират , пречката пред ваксините е най-вече че либерастите ги промотират, като ИК и гей браковете

#54135 (ツ) miron
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1653 пъти.
Дон Реба

ако копейкин направи преврат и прати либерастите на каторга, и тук всички ще се наредят да се ваксинират , пречката пред ваксините е най-вече че либерастите ги промотират, като ИК и гей браковете

Преди един век никъде не са признавали гей браковете. Така че, след 50 години току виж и Рабина се ваксинирал :-)

#54141 (ツ) Major Obvious
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1636 пъти.

Цар Батюшка отдавна праща либерастите на каторга но поданиците му пак нещо се дърпат на ваксините.

#54142 (ツ) gat3way
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1632 пъти.

Може би защото им слагат руска биготска вакса, ако им слагаха от либерастката щяха да се ваксат.

#54144 (ツ) Major Obvious
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1627 пъти.

Еми да, за файзер/модерна/астра се знае че умират 7% и човек лесно може да направи информиран избор дали да завърти рулетката. От руската колко умират? Никой не знае, може и 70% да са.

#54149 (ツ) qtakabg
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1618 пъти.

Неска ми набримчиха един Пфайзер за втора доза на първа Астра. И като се има предвид, че съм го и карал, сега съдържам някакъв тотален бъркоч от антитела.

#54152 (ツ) Delegate
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1614 пъти.

Лъжеш, освен ако не започнеш да псуваш рабиняка, понеже това са първите симптоми на инокулираните със слепнали от графена еритроцити да се зомбират срещу "чистокръвните" неваксани апостоли на съпротивата

#54160 (ツ) Дон Реба
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1606 пъти.

ма той цар путин по руските стандарти е либерал, недейте го мери със западния аршин

#54161 (ツ) qtakabg
Създадено на 10.12.2021 , видяно: 1603 пъти.
Дон Реба

ма той цар путин по руските стандарти е либерал, недейте го мери със западния аршин

По севернокорейските джендър :-D

#54210 (ツ) Един от многото
Създадено на 11.12.2021 , видяно: 1565 пъти.
#54211 (ツ) Delegate
Създадено на 11.12.2021 , видяно: 1559 пъти.

Абе чувам аз от уж проверени източници, че на шперплата ваксата в БГ била леко с изтекъл срок на годност с 2-3 несеца.

#54214 (ツ) Major Obvious
Последно редактирано на 11.12.2021 от Major Obvious, видяно: 1553 пъти.
Delegate

Абе чувам аз от уж проверени източници, че на шперплата ваксата в БГ била леко с изтекъл срок на годност с 2-3 несеца.

Те лекарствата са като замразеното месо. Имат "best before" дата но само улавите ги е страх. Може спокойно да се набива и след това.

#54216 (ツ) Един от многото
Създадено на 11.12.2021 , видяно: 1549 пъти.

Еми те са си замразено месо. Нали така ги докарват:

My picture
#54217 (ツ) Delegate
Създадено на 11.12.2021 , видяно: 1547 пъти.

На графена нанотърбите са лабави и се гърчат и трошат от брауновото движение и затова фашагите ги съхраняват в хладилни камери ЗИЛ-131 от времето на третия райх.

#54261 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 11.12.2021 , видяно: 1526 пъти.

Трети ден от ваксинирането. Мускулната треска на рамото почти мина. Жив съм за сега.

#54272 (ツ) qtakabg
Създадено на 11.12.2021 , видяно: 1515 пъти.

Ваксините стареят като уискито.

#54331 (ツ) Дон Реба
Създадено на 12.12.2021 , видяно: 1485 пъти.
BIGBUGEX

Трети ден от ваксинирането. Мускулната треска на рамото почти мина. Жив съм за сега.

ако и жените все още те влекат, можеш смело да черпиш че си прескочил най-опасните странични ефекти от ваксината

0 1 2 3 4 ...12 13 14 15 16 ...27 28 29 30 31 ...34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

19ти - тестов ден за смисъла от ваксините
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE